Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5021/9202 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5022/9202 anonim ***** válasza:

Vica sajna 0,1 lett 3,7rol :( 2 hónap alatt,de ma voltam es csökkent ettünk rajta.Osszesen fogytán 10 kilót a max sulyombol:)

Azt mondta a dr.no ha 6 hét múlva újabb 3 kiló lemegy nézünk egy terhelést :)nekem kene az ezerarcú boszorkány.Pont most akartam megrendelni.A kiskate az nincs meg neked???nem küldök emailt mert szerintem meg van neked.Elore is köszönöm:)))

En is elkezdtem kenni a progi krémet es nekem is kevés van benne:( nem tudom hogy vegyek mikor pénz sincs a fasorba se :(((

Évi

2013. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5023/9202 anonim ***** válasza:

Évi a kiskate az mi ez a címe a könyvnek? Nincs meg sajna:( Jól értem 0.1 a TSH?? Az nagyon kevés és még ezt akarják csökkenteni? Nem írtál el valamit?


Vica

2013. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5024/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok Drága lányok! Tudom el vagyok veszve. ...sokat dolgoztam.

3 napos barna mensim volt. Szerintem az előző hónapban minden kitisztult belőlem és ezért erre a hónapra csak ez jutott :'(

Meg mindig le van fagyasztva a gyerek téma. ..talán majd szeptemberben kérek beutalót a vervetelre. Kíváncsi vagyok lesz-e változás!?

Attól függetlenül mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok!!!!!

Atival is kicsit össze zordultunk , úgyhogy volt dráma :'(

Ma már jobban vagyunk. Épp megyunk a tengerhez :-) küldök nektek onnan képet!

Olyan melankolikus vagyok. ...

Puszika!

2013. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5025/9202 A kérdező kommentje:

SZiasztok Csajok!!

Juuuj Irszi de tetszenek azok a pólóók!:))))HOgy lehet olyat rendelni?Vagy hogy kell keresni?Jajj de édesek!

Vica én megnéztem a képeididet és irtad a piros pólós képre hogy az a karácsonyi és hát...azt ondoltam elsőre hogy nekem sokkal jobban tetszel ott...aztán olvasom tovább h.nem azt akartad elküldeni hanem ott terhes voltál.Már értettem miért tetszettél azon a képen a legjobban.Olyan boldognak láttalak.Ne haragudj az őszinteségért csak azt szeretném hogy megint ilyen boldog kismamas képet küldj mihamarabb...látszik hogy nagyon rossz lehetett az arcodon a törés...és most olyan szomorú lettem lányok.MIért ilyen az élet és aki megérdemli és vágyik rá miért sújtja ilyen tragédiákkal???:'((

Hjaj Vicuskám kívánom neked a legnagyobb boldogságot és hogy mihamarabb kismama legyél!Nagyon szépen lefogytál biztos igy több esély van a babóra!Pihikézzetek de azért szexeljetek hátha pozi lesz a teszted és örülhetünk 9 hónapig utána meg nagyon örülhetünk küldheted a szép babaképeket :)

MAjd kérem szépen mindkét könyvet a terhes leszelt is mert én még azt nem kaptam meg majd irom az email-cimet.

VAn is időm olvasni...

Tegnap széthánytam az agyam reggel fúúú nem is tudom hány éve hánytam betegségtől...vagy 10 éve.

GOndolom valami virus mert nem ettem mást mint a PÁrom ő meg tök jól van.NA meg nagyon fáradt voltam és álmos és csak aludtam mikor felketem meg fo_stam egyet.Bugyogott a belem.DOKI délután,táppénz,bélfertőtlenitőt irt fel + szigorú diéta.Ugyhogy haza is jöttem Anyékhoz ma reggel vidékre.MÁr jobban vagyok csak álmos és fájdogál a gyomrom ..szoval pihizni kell.

Azt hittem már terhes vagyok az előző ciklusból /mivel kevés szinte csak barna volt 2-3 napig/:)) CSináltam egy tesztet is tegnap a ki tudja hanyadik pisiből

Ezek a tesztek tényleg furák mostanában van rajta száradási "árnyék vonal" Besz_rok már hogy etetik a népet!!!!DE!Nem dőlök be :) MIvel nemrég volt ovum és kb 6-7.dpon csináltam vagy még korábban mittudomén szóval vicces.

Na ugyhogy én most sz_rul vaok ...de lassan csak elmúli doki szerint valami viruska lehet.Főtt krumpli.piritós,háztartási keksz meg ilyeneket eszek ://

Meg legalább pihizek itt a szupi vidéki levegőn és élvezem a hűvös házat :)valami jó is legyen benne.

puszkák!

2013. júl. 10. 16:00
 5026/9202 anonim ***** válasza:

Vica bocsi arra gondoltam hogy csökkentettük a mg-ot az Eutyroxot :))

A Pcos Facebook oldalán olvastam ezt a kiskatet hogy segít a dietaba.

Sajna most az anyagiak miatt semmit nem tudok megengedni.Helyre kell állni.

Kicciri fel a fejjel pont 2 hete mi is osszezordultunk de mar szent a béke :)

Kriszti jobbulast kívánok

Puszi csajok

Évi

2013. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5027/9202 anonim ***** válasza:
Krisztikém ,köszönöm a szavakat, nagyon aranyos vagy :)) Elküldtem mindkét könyvet! Remélem segít!!!:)
2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5028/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, mi sem állunk most sem valami fényesen... Nem érdekel, a krémet akkor is megveszem, és az Utrót is, bármi is lesz!

Nekem biztos vagyok benne, hogy a krém segített nagyon sokat!

Csak rettenetes dolog, hogy egy sz...os testápolónak árulják 10.000-ért....

Inkább eszem pirítóst 2 hétig, meg főzelékeket, de a krémhez ragaszkodom! Nem dohányzom, nem iszom, nem kávézok (mostanában néha, de egyébként nem költök semmire), nem plázázom, nem járunk moziba, nincs műkörmöm pedig tetszik, fél évente melíroztatok.... Kell a krém és kész! :-)

Krisztikém, küld már el azt a képet, had nézzük meg..... Ha csak száradási, akkor is jó lenne látni, hogy felismerjük, és tényleg ne dőljünk be.

De hátha látna valamelyikünk egy kis színt rajta! Mert ha rózsaszín, csak egy kicsit is.... Tudod!:-)

Jó hányikázást édes! :-D Reméljük még hetekig kerülgetnek a kisrókák! :-)

Kicciri, néha mindenhol elszakad a cérna, de minden meg is oldódik:-)

A pólókat a facebookon találtam, valami olyasmit kell beírni, hogy vasalható (vagy rávasalható, erre nem emlékszem) ovis jelek matricák.

Ha nem találod, belinkelem. Priviben lehet egyeztetni a csajjal aki árulja, ha nincs ott az ár.

Mi ma is...., jóóóóóóóó volt, a kispárnától meg már zsibbad a derekam! :-D

Eleve úgy fejeztük be, hogy bekészítettem az összehajtott párnát, pont méretbe is került a csípőm:-)

Gólya, gólya, gyere már!!!!!!!!!! :-) Puszi!

Irszi

2013. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5029/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megnéztem, ezt írd be:


Matricák Ovisjelek Vasalható


Irszi

2013. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5030/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi valahogy en is kikeritem rá a pénzt :) de igen jo drága sajnos :((

Megnézem a szulejmant es szerintem együtt leszünk :))

Évi

2013. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!