Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5061/9202 anonim ***** válasza:

Lilla, akkor most nektek van szexidő:-)

Én néztem tegnap a holdat, mindjárt rá is keresek a neten, mert amikor én születtem, akkor volt 6 %-os fogyó holdsarló, és állítólag (Jónás naptár) én akkor vagyok a legfogamzóképesebb. Nos, igaz hogy épp a dpo-kat számolom (ma vagyok végre a 6.-on), de ez nemsokára lesz; épp fogy a holdacska ha minden igaz.

Kipróbáljuk azt is! :-)

Bár inkább olyan nap kéne, amikor a leggyorsabban száguldanak a spermák...

Kriszti, ha még 4 napod van, akkor akkor kell pozit tesztelned, amikor én a bűvös 10. dpo-mba lépek!

Nagyon pozitívnak tűnsz, látom ráálltál :-)


Képzeljétek, amikor megyünk Pestre, akkor időben indulunk, és bemehetek a Brendonba!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))

Nagyon örülök! Remélem magamba szívok valami kismama energiát!!!!!!!!!!! :-)

Szilvike, mi újság nálatok?

Livi, tényleg, ezt én nem is kérdeztem, milyen kivizsgálásokra gondoltál?

Jó babásodást mindenkinek!

Aki mostanában tesztel pozit, az április körül szül :-D Irszi

2013. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5062/9202 anonim ***** válasza:
:-( Rosszul gondoltam. Most nőtt a hold. A következő ciklusban viszont kb. pont jókor lesz olyan holdállás, amilyenre várok! Az augusztus! :-) Irszi
2013. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5063/9202 anonim ***** válasza:

Olvassátok el lányok; VÉGIG!!!!!!!!!! :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Irszi

2013. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5064/9202 anonim ***** válasza:
Irszi,ezen sírtam,olyan szép volt! :)) Lilla a férjemnek nem volt még spermavizsgálata,azt kell megcsinálni,ha az rendben,akkor viszont nekem lesz átjárhatósági vizsgálat,meg egyéb vérvételek,mert bár vérvétel volt de semmi más nem.Szóval ezek előtt állunk ha kell. :)Livi voltam
2013. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5065/9202 anonim ***** válasza:

Irszi bár csak már így történne mindannyiunkkal :)))

Nekem az átjárhatóságiig még 1 és fél hónap van.Bízok benne hogy nem fog kelleni.Hátha:)

Évi

2013. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5066/9202 anonim ***** válasza:

ENCSI!!!!!!!!!!!!!

Merre jársz???????

Évi

2013. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5067/9202 anonim ***** válasza:

Nekem az átjárhatósági egy szép emlék :-)

Krisztinek és Melinek viszont szörnyű, úgyhogy érdemes elgondolkodni a maszekon........... Nekem hycosy volt, az ultrahangos, és nem fájt!!!!!!!!!!!! És nincs sugárterhelésnek kitéve a szervezeted, a petéid...

Ti milyenre mentek?


Most jött meg a férjecském, és a nagy helyzet, hogy beszélt egy belgyógyásszal............

Az azt mondta, hogy az ismerősei között volt 2 ilyen is, és hogy ez sejten belüli probléma.

Azért nem mutatja ki labor, és hogy az ízületi gyulladása is attól van (mert hogy nem erőltette meg az ujját).

Újabb gyógyszer, 2 fajta is... Egy hétig, mindkettőnknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd egy hét szünet, és utána lehet menni vizsgálatra......

Durva!

A sírás kerülget! Vége lesz ennek valaha?

Most írtam a KOC-ba e-mailt, hogy küldjék el az elastease teszt eredményét, mert ha az rossz, akkor mondhatjuk le a szerdai időpontot, és kérhetünk egyet szeptemberre... Ha kapunk egyáltalán..........

Irszi

2013. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5068/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és azóta mind a két palinak van gyereke.... Irszi
2013. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5069/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok Drágak!

Olyan kis hangyak vagytok, imádom ;-)

Komolyan ha mi egyszer összeulnenk kellene jó pár óra mire kitargyalnank mindent!

Küzdelem.....ez van most csajok. Büszkék lehetünk magunkra!

Aztán mostmár valaki mutasson egy pozitív tesztet! Amennyit kuzdotok ért! Légysziiii ;-) tudjatok, ha megvan az ok a meddosegre és van rá kezelési mód, akkor miért nem jönnek a babák? Mi az ok? Nem értem. ....


Szóval a múltkor csak egy délutánt voltunk a tengernel es nem volt hosszú nyaralás meg ilyenek. Fuzom Atit hátha szeptemberben elmegyünk Spanyolba..... a hétvégén meg bulizni voltunk es reggel 8-kor értünk haza ;-)


Elolvastam , es kirazott a hideg! Kívánom mindannyiunknak! Kepzeljetek nagyon furan érzem magam. ...sok a folyásom és fáj a hajam néha. Baba nincs mert csak 3 napos volt a mensim. Mind egy ma is volt sex. Ati megígérte, h szeptemberben jön velem dokihoz. Amen.

Csajok ha 2x 500-as metformint szedek es ha úgy érzem nem elég, emelhetek napi 3-ra? ??

Ja a másik a kavezoba van egy torszvasarlo es van neki egy cuki kislánya es megengette, h felvegyem ♡♡olyan de olyan jó érzés....annyira kis édes Aaaaa meg tegnap egy másik baba. Beszaladnak a pult mögé ;-) ott meg én felveszem őket, merthat vissza kell vinni az anyjukhoz hehe

Oh mennem kell melózni. ..

Mindenkinek szívből drukkolok! Ritkán irok, de olvaslak benneteket♡♡♡♡♡

Puszi!

2013. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5070/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi na az már jó jel ha a másik két pasinak azóta lett:))))

szurkolok:))))))))))))))))))

Kicciri,na végre elfog ő menni hidd el csak kellett idő.

Évi

2013. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!