Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5111/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Meli es Livi sajnalom h.megjott :-( nekem is meg fog ma sztem faj a hasam es a hom leszaguldott tegnap meg szep 37.2 volt ma meg...36.6 es fel. :-( ma van a nem vart napja.Idopontot meg ezt figyuzzatok juli 29!-re kaptam.Na akkkr mar reg nem tudok clostit szedni mert ma megjon a mensim aztan ki tudja lehet megint 2 honapig nem latok mensit.Ayyy most kiakadtam kiborultam meg minden.Kicsit most elegem van h.allandoan kudarc van.Majd tul leszek rajta.

Irszikem jaj szegeny cica remelem meg lesz mihamarabb!!Nagyon szep kis ajandekokat kaptatok tole ilyenek jonnek vele buszkelkedni.Multkor a mi cicank (Melody)egy hatalmas galambot vadaszott le :-) es azt hurcolta ott elottunk ahogy foztuk ustben a baracklekvart :-D olyan buszken jarkalt ott vele :-) Ahogy Lilla is irta ez nekik kincs :-))olyan edesek :-)

Vica remelem megvolt az ovud :-) legalabb h.jol mukodjon a szervezeted.

Kicciri koszi a drukkot de latod ez van ami szokott.

Lilla ti meg szexeljetek mint a nyulak!:-)

Evi remelem te legalabb pozit tesztelsz majd a vegen!Jo lenne ha mar jonnenek a pozi tesztek tenyleg.

Szilvus Lilike edes lehet en is halara rohognem magam :-D:-D:-Des jol mondod van mosogep :-);-) :-D

Hat ez van Csajok...pajzsmirigyre neztek tok jo volt akkor nehany honapja.De le is esett a hom...nem tudok pozi teszttel szolgalni.Nem lesz szulinapi ajandek :-(

sziasztok szep napot!<3

2013. júl. 18. 07:32
 5112/9202 A kérdező kommentje:
Megjott. :'(
2013. júl. 18. 07:51
 5113/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó lányok, nem hiszem el! :-(((((((((((((((((

Úgy sajnálom!

Kiscicám sehol, nem is nagyon írok már róla, csak ha hazajön.:-(


Újabb gyógyszert kaptunk! Most a férjem 3 fajta antibiotikumot szed, én 2 fajtát. Tele van a f..........szom! Szó szerint! Most megyek a gyógyszertárba Nornaflore-ért! Már most érzem hogy rosszul vagyok a gyógyszertől, én is szédülök egy kicsit, meg a fejem is fáj:-( Na, remélem most tényleg nem leszek terhes, mert természetesen az első 3 hónapban kontraindikált a szedésük.... Bár a nődokim nem mondta hogy védekezzünk, de akkor is.


Lányok, akkor majd talán az augusztus. Vagy az ősz, akkor mindenki eljut dokihoz, vizsgálatokra......

Melike, lehet hogy te leszel az első kismamánk majd??????


Lányok, elkezdtem írni egy blogot..... erről az egészről. Krisztike adta az ötletet, hogy kinyomtatná a csemetéjének ezt a sok irományt, hogy mennyire várták.

Egy blog talán annyiban személyesebb, hogy csak te írod. Ha valakit érdekel:

[link]

Szamóca álnéven fut a dolog, ott az Irszit sem szeretném használni, mert tényleg nem szeretném ha bárki esetleg összefüggést találna köztem és a blogom között; ezek nagyon személyes dolgok. De ajánlom nektek is, szerintem jó ötlet.

Puszi csajok! Irszi

2013. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5114/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom csajok:( tényleg jó lenne már megtörni ezt az egészet:(((

Irszi nagyon jó ez a blog:) elolvastam csak kár hogy eddig szomorú ami benne van de hátha jönne már a jó is.

Mi pár napja a munka miatt alig talizunk,így meglátogattam reggel a munkahelyén ahol ő egyedül dolgozik:)))kicsit megszeretgettem:)))))))))))néha azt hiszem érzem már a szagokat utána meg azt hogy megint bemagyarázom és csak szórakozik velem:((na majd meglátjuk

Szép napot csajok én valószínű ezt is átalszom...éjszakás voltam

Évi

2013. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5115/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megvan a cicám!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))

Hazajött a kis mocsok, miközben én az erdőben nyomtam bicóval, és neki kiabáltam. Jöttem nagy letörve, majd ahogy nyitom a kaput, átkiabált a szomszéd hogy hazajött a Mázli! Azt hittem rosszul látta.... Rohantam be, de nem volt a teraszon. Majd szóltam neki (nem is hittem hogy van értelme), és nyávogva átmászott a kerítés alatt :-))))))))

JAjj, úgy örülök neki!!!!!!!!

Semmi baja, még csak nem is koszos, és a nyakörve (névvel, telcsiszámmal) is rajta van. Nem értem hol lehetett!

Mindegy, kapott fincsi konzervet, és most épp az ágyban alukál:-) Ki sem engedem estig, az tuti! Éjjel meg majd izgulhatok megint...... Olyan boldog vagyok lányok!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))) Engem ez erre a hónapra kárpótol:-)


Évi, örülök hogy tetszik. Úgy tervezem, majd ahogy időm engedi, írogatom. Hol naponta, hol havonta:-)

Csak nem tudom nyilvánossá tenni, de egyenlőre nem is érdekel. Remélem én is hogy lesznek benne lassan jó dolgok is. Most majd egyenlőre az, hogy sz...rul vagyunk a gyógyszerektől:/


Mikorra nem várod, Évi?


Az Ördög Nórás dolgot én annó élőben láttam, pityeregtem is rajta :-)


Valaki kérdezte a tavalyi augusztusi tesztem, az is benne van a blogban. Puszi! Irszi

2013. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5116/9202 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora mázli, hogy megvan a MÁZLI :)
2013. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5117/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, Vica vagyok! Hát szerintem mégse volt ovum:( Kicsit elszomorít, de nem lep meg.

Lányok nem tudom hogy írtam-e hogy egy lány megkért hogy írjam le a történetem a szakdolgozatához. Hát én leírtam. Ha valakit érdekel, szívesen elküldöm emailbe, mert nem tudom hogy kell ide fájlt feltölteni valószínű sehogy!

Itt mindenkinek lesz babája, mindenkinek!!!!

2013. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5118/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica nekem küld el elszeretnem olvasni.

Irszi úgy örülök hogy meglett Mázli hat nem hiába de jo nevet kapott :)))

Elvileg a múlt hónapba 27.-en jött meg 29 napra hat így valahol ott nem kene jöjjön.Most 1 hete elkezdtem furcsán szedulni olyan meg meg forog nagyon es elmúlik.Mas mint amikor sokáig néha az is van :((

Neked mikor nem kene hogy meg jöjjön Irszi???mi általában együtt haladunk úgy vettem észre :))) mi a horoszkopod???Nekem szűz :))

Ha es a Hold naptár szerint 13 volt az a nap ami a legtermékenyebb es most sikerült is együtt lenni :)

Évi

2013. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5119/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elküldtem, hosszú lesz :)


Irszi, dejóó hogy megvan a cicus :)))


Vica

2013. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5120/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem baj engem érdekel :) hátha vmit tanulok belőle :) holnap elolvasom es köszönöm szépen

Évi

2013. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!