Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5141/9202 anonim ***** válasza:

Ha nekem is meglenna a saját babakocsim,tuti azt használnám :)) már csak azért is,hogy abba nő fel amibe én :)))

Ki hol tart???

Nekem eddig nem akart fájni a cicim,ma elkezdett,de a derekammal együtt,ráadásul úgy felpuffadtam,hogy jajjjj,lufi vagyok.

Pár nap és minden kiderül.

Évi

2013. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5142/9202 anonim ***** válasza:

MILYEN VOLT AZ ÁLLATKERT?????

ÉVI

2013. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5143/9202 A kérdező kommentje:

Sziaszok Csajok!

Evi es Tobbiek nagyon jo volt az Allatkert!!!:-)

Eletemben eloszor hallottam eloben oroszlanuvoltest es nem is kevesszer!Valamin osszebalhezott az anyuka meg az apuka oroszlan es uuuugy uvoltottek h.rendesen felelmetes volt.:-)Ennyi ev alatt mindig csak pihizni husolni lattam oket. Mostmeg...:-) van 6 db kisoroszlan 3 nagyobb meg 3 kisebb :-)))biztos emiatt van bennuk tobb feszko :-D foka etetes volt,mozizas,a ruhamat bekapta egy csiko aki aprilisban szuletett teljesen bekapta es huzta le rolam a pant nelkuli ruhaaaaaat!!!!En meg ket kezzel teptem ki a szajabol!!!!Aztan elengedte eeees nem szakadt el a kedvenc ruham csak kicsit koszos lett a szajatol:-)))Hat ugy rohogtunk!!Kepzeljetek el ha lerantja rolam....en meg ott allok az Allatkertben egy szal csocsben :-D:-D:-D de hala az egnek nem sikerult neki :-D Aztan beertunk a Palmahazba es a Paromat lefosott egy madar belul a poloja gallerjat?Hat megint ugy rohogtunk :-D:-D:-D:-D de letoroltem zsepivel es nyoma sem volt :-))))Ugyh.vegul is tortentek izgalmak de szerencsesen megusztuk oket :-[))Legalabb lesz mit megemlegetni :-D Anyaek azt mondtak h.Viktor vegyen lottot meg sorsjegyet meg minden :-))) szerencseje lesz :-D

Barcsak ugy lenne mint Anya baratnojenek a fia!Vett egy kaparos sorsjegyet tudjatok azt a piramisosat es nyert 10.000.000. Ft-ot rajta!:-)Autot vett meg kifizette a hazbol a tesojat meg egy csomo mindent:-) Hu rank is rank ferne :-)

Ott tartok en most h.egyre kevesebb a mensim szerencsere mulik :-)

Csak mar elore idegesit h.nem fog megjonni idoben.

Ja tenyleg mensi alatt ugye nem kell merni a hot?!Mert en most nem merem amig nem mulik el.

Aztan h.lesz-e ovum egyaltalan...

Irszi tok igazad van.Amikor 29.-en megyek a dokihoz kerem ot h.utaljon be laparra es kerek is idopontot nem am majd csak decemberben mutenek meg.Jo lenne rajta minel hamarabb tulesni.Nem tom majd hogy lesz...de most ez lebeg a szemem elott annak a remenye h.utana sikerul a baba nehany honap mulva mint Kininek es sokan masnak.

Addig meg csak remenykedek hatha osszejon anelkul...

Puszi Mindenkinek!

2013. júl. 22. 07:48
 5144/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok!

Kriszti kalandos volt az állatkert:-)))))

Jót nevettem:-)

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat:-)

Ne aggódj azon már előre, hogy csak későn jön a menzesz,lehet nem így lesz. Keress rá a ligetszépeolaj kapszulára, az nekem is lerövidítette, tényleg jó, egy próbát megér.

És persze a laparra jól teszed, ha már most kérsz időpontot.

Évi neked 25-e körül kell nem jönni ugye? Hát az mindjárt itt van, drukkolok nagyon:-)

Én a 20 cn-on vagyok, egy hét és kiderül minden. Szedem ezt a bromo izét a prolaktinra, és nagyon reménykedek, hogy talán most összejött. :-)

Csajok drukk mindenkinek ezerrel.

2013. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5145/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti

Jót nevettem rajtatok:)))) vegyetek sorsjegyet,sose lehet tudni :))

Lilla az nagyon jo ha te tudod szedni a bromot en nem tudtam olyan rosszul voltam de azt is hozzáteszem az akkori doki nem mondta hogy fokozatosan emeljem az adagot.egy ismimnek ezzel jött ossze.En majd a mastodynont akarom kipróbálni.

most szomorkodom mert a cici fajas nem nagyon volt es reménykedtem hátha ez a jel.Mult hónapban 27.-en jött meg most meg reggel volt halvány rozsaszines vmi a wcpapiron :((((

Atestem lehet a ló másik oldalára.Eddig hosszú most rövid ciklusaim lettek :(((( kibogtem mar magam es elegem van :(((

Persze a meloba sok kismama jött pont mikor en ott dolgozok,jol álltam hozzájuk beszélgettem velük es ahogy a könyv írta nem irigykedtem:)) egyik anyu sok sikert es mielőbbi baba áldást kívánt.

Reménykedtem na hátha :((((((((((((((((. Bocsi az ékezeteket miatt de a telom nem mindig ír

Évi

2013. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5146/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lilla akkor drukkolok hatha segitett a bromo gyogyszer.Egyszer en is szedtem probakepp de aztan megjott a vereredmeny h.nem kell mert jo a hormon eredmeny.Nagyon drukkolok!!;-)

Evi jaj ne akkor most megjott???!Vagy mi van?!

Ne aggodj az ekezetek miatt en mindig telorol nyomom es laza vagyok nem ieok ekezetet :-)))de csak azert mert ugy sokkal tovabb tart leirni :-) Asztali gepet meg nem szeretem ott uldogelni csak ritkan szoktam.Eleg egesz nap a munkahelyemen elotte ulni :-D

szoval mindenki megerti amit irsz ekezet nelkul is:-D

Drukkolok h.ne jojjon meg igazibol es mondjuk csak egy jo kis beagyazodas legyen es eppen furja be magat a bebid a mehedbe!!Drukkolok!

Nekem mar csak icipici mensi van...de jol kitisztultam most dolt a le!Azon gondolkodtam h.lapar elotti ciklusban is kerek clostit a dokimtol h.tudjam h.mikor jon meg pontosan es ugy tudjak idopontot kerni ...ha jol olvastam akkor kell menni mint hsg-re amikor elmult mar a mensi.:-) De majd megmondjak a frankot az idopontkeresnel :-)

Szerdan utazunl haza Anyaekhoz szabin leszunk :-) Aztan majd csak hetfon jovunk vissza :-)

2013. júl. 22. 20:42
 5147/9202 A kérdező kommentje:
:-D:-D:-D:-D sot nemhogy ekezeteket szavakat sem irok normalisan neha :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
2013. júl. 22. 20:44
 5148/9202 anonim ***** válasza:
57%

:)))))))))))))) én se mindig írom jól :)) sebaj...

Nem jött meg azóta csak feszül a hasam és kicsit a cicim érzékeny,de jobban szokott még mindig és a bimbinél vannak azok a pöttyök és hát olyan mintha azok is kiállnának nem mint eddig....hát nem tudom...reggel csinálok tesztet mindenképpen.

Az jó ha kitisztultál és nagyon kíváncsi leszek a laparodra,mert ha nem jön össze nekem is hasonló következik.Ugye az altatásban megy??Hogyan működik??

Évi

2013. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5149/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Évikém, olyan nagyon szorítok neked holnapra, hogy azt te el sem hiszed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))

Bocs hogy eltüntem, pihiztünk a hétvégén, nem is voltunk itthon! ÉS a mostani, és az azutáni hétvégén sem leszek :-) Csak hogy én is előre szóljak!

Melike, de jó neked! Kár hogy nem írtad előbb hogy repültök, nekem van egy tök jó módszerem:-) Kell venni a repcsin azt az egy vagy másfél decis bort, és azt kell csak szépen meginni. Olyan frankón oldja a félelmet, hogy csak na! De nem szabad előtte, csak ott, amikor már felszálltunk, és nem is kell több:-)

Aki fél a repcsin (mint én), tapasztalat, próbálja ki! :-)

Velem semmi extra, gombásak lettünk a gyógyszerektől, és az aranyerem is kijött (fél éve, egy reggeli nagydolog után először, és most:-( De azóta iszonyúan figyelek mindenre, nem ülök hidegre, nem idegeskedek sokáig.......... és mégis. Meg vagyok én áldva! :-(

Mindenem fáj, állandóan sz...rul vagyok, hánynom kell, rossz ízű a szám, álomkór van rajtam...... Gondolom a gyógyszerektől. Csütörtökön tesztelek.

Irszi

2013. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5150/9202 anonim ***** válasza:
57%

O szegénykém hat az nem jó:( én a mostani dokimhoz így kerültem hogy gombás lettem az antibiotikumtol es sima vizsgálatra indultam. Nagyon rossz volt de fel nyomtam egy klion kupot ami hajnalban annyira elkezdett csípni hogy kimentem fürödni meg sírtam de azaz egy kup rendbe rakott plusz csndobenevel kentem kívülről es hat imádkoztam ne legyen bterhesseg mert az első 3honapba tilos a klion.

Este megint pecseteltem es óránként jártam wcre.Nem is aludtam ki magam :(((

Szép napot mindenkinek

Évi

2013. júl. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!