Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5151/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:-)


Evi ez tok jo h.nem jott meg hatha tenyleg beagyazodas van most nalad!Olyan sokanal lehet hallani miert ne pont te is pecsetelsz ilyenkor?!Drukkolok!A lapart altatasban csinaljak...hat en is csak olvasgatok rola hogy hogy mukodik...majd ha megcsinaltak tudok is erdemben nyilatkozni.

Milyen lett a teszt?!Remelem jo pozitiv!!

Irszikem de pihikeztetek :-) Remelem a babo miatt vagy ilyen rosszul!!:-)))))Megy a drukk!!

Mar holnap otthon leszunk Anyaeknal most ez eltet engem :-))

Lassan elkezdem merni a homet sztem holnap reggeltol...hatha kiderul belole valami majd...

Puszikak!<3

2013. júl. 23. 07:59
 5152/9202 anonim ***** válasza:
57%

Negatív :((

Évi

2013. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5153/9202 anonim ***** válasza:
57%
sajnálom Évi,de még nincs veszve semmi szerintem!
2013. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5154/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi voltam
2013. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5155/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meg is jött csak megint szép lassan,de akkor nem értem,hogy végre normálisak a ciklusaim vagyis most akkor 27napos és mégse sikerül :((((

Évi

2013. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5156/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok. Nekem most 27 napra jött meg, még ilyen se volt soha, de ugye tudjuk hogy abszolút nem volt nálam ovu. Most így néz ki a görbém

[link]

Vettem tegnap két tök jó farmernacit az invázióba :))

2013. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5157/9202 anonim ***** válasza:
57%

Örülök a jó nacidnak :-)

Évikém, fel a fejjel, akkor lassan megjön rendesen szerintem. :-(

Kriszti, de jó lesz nektek! És egyébként a babakocsis ötlet is jó. Milyen; nem tudsz képet küldeni?

Nekem nagyon gáz babakocsim volt, de jó régen is volt, és tök csórók voltak anyumék. Nincs is már meg.

Lányok, én Betadine hüvelykúpot kaptam a patikában, azt mondták azt sem lehet terhesség alatt, de ezt szokták vinni a kismamák.

Napi egyet nyomatok egyenlőre, mert reggel-este Utrózok.

Majd elalszom:-( Egész héten túlórázok, de napi 3-5 órákat. Sok:-( Főleg hogy nemcsak túlóra, hanem helyettesítés is, szóval kettő -három helyett dolgozom (ma pl. takarító néni voltam 3-tól). Jövőhéten már könnyebb lesz, jön a kolléganőm végre!

Úgy fel vagyok fújódva, mint egy 5 hónapos terhes!!!!!!!!!!!!!! Nagyon durva! Még a bugyi is szorítja a hasam, pedig eléggé lent van, a szeméremcsontom felett egy kicsivel. Elegem van!!!!!!!!!!

Ma már nagyon fájt a hasam, görcsöl mint az állat, gondolom meg van keveredve szegény szervezetem rendesen. Csak az Utró miatt nem tud megjönni..........

Már csak 2 nap, tesztelek, és megnyugszom. Ha letelt az idő, kidobom, vagy elégetem hogy ki se tudjam kukázni :-)

Puszi! Egy szenvedő nő:(((((((((((((( Irszi

2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5158/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok,

csajok ne szomorkodjatok fogunk mi még pozit tesztelni tutira. Lehet 2 nap múlva Irszi kezdi ;:) remélem.

Évi sajnálom:(

Vica ez most rendes szép ciklus lesz, szerintem tutira kitisztultál.

Kriszti kezdd el mérni a hődet... és oszd meg velünk. Hidd el hasznos.

AZ enyém már fent van 37,1 talán 4-5.dpo, nem tudom biztosan.

Szedem a bromot úgy tűnik semmi bajom tőle, esténkét kell csak egy fél. Viszont 8 napja diétázom (van egy kis feleslegem) tekerek stb. és híztam 20 dkg-ot a kiinduláshoz képest:( ((( Ilyen még soha nem fordult elő. Lehet a bromo-tól van??

Évi én is is sok jót olvastam a Mastodynon cseppről, hogy talán a bromo kúra után át kéne térnem arra. Te szeded már? Vényköteles egyébként?

Holnap megyek 3 pontos terhelésre (cukor, inzulin) plusz nézetek prolaktint, progeszteront.

Puszi lányok

2013. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5159/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó Lilla, én nem is tudom hogy ha pont most lenne pozi, akkor először örömömben sírnék, vagy az ilyedtségtől!

A sok gyógyszer miatt, tudod! :-(

Jó neked hogy 3 pontos lesz a cukorvizsgálatod, nekem csak 2 mindig.

Egyébként csajok most már aztán tényleg jönnie kell a pozitív teszteknek, szégyelhetjük magunkat;-) Irszi

2013. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5160/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajaim!

O Evi sajnalom h.megjott vegul :-((((miert nem lehet mar pozit tesztelned??!!Gondolom most szomoru vagy picit nehany na es uj erore kapsz meglatod!

Vica neked is megjott :-| de ti most ki is hagytatok...remelem MOST sikerulni fog.ebben a ciklusodban!Drukkolok!

Irszikem olyan nagyon akarom h.a baba miatt legyel felfujodva!!Mar csuti reggel holnap lesz es tesztelhetsz jaj de varom!:-)))

A babakocsit en meg nem lattam majd meg akarom nezni egyszer Anyaekkal...azt mondjak nagyon szep profi mindketto a maga koraban draga is volt -akkor meg sokkal jobban ment nekik is abban a vilagban- es jo massziv babakocsik.Majd talan megnezzuk valamikor

2013. júl. 24. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!