Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5161/9202 A kérdező kommentje:

...Na elkuldtem.Szoval meg figjuk nezni akkor majd lefotozom :-D

Lilla szupi h.fent van a hod meg volt az ovud :-))Ma elfelejtettem megmerni :-\ de majd holnap csak bedobjam a taskamba most reggel a lazmerot :-)Tok jo h.ellenorzik a cukrodat 3 ponton :-) olyan meg nekem sem volt.

Jaaaa mi is elhataroztuk a kolleganommel hogy jovohonaptol konditerembe fogunk jarni!:-)))))) heti 2-szer 3-szor :-D Naajd kivancsi leszek jovo nyarra mennyire gyurom ki magam :-) mert most csak egyre hizok ez mar nem allapot. :-D

Na ma megyunk vegre haza :-D:-DAztan jo lesz otthon a huvosben :-)

2013. júl. 24. 07:32
 5162/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti néztek mar hogy nem e van IR-ed???

Örülök hogy végre jók a ciklusaim de egy pozitív tesztnek jobban örültem volna :))hajrá csajok jöjjön vki pozitív teszttel :)

Évi

2013. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5163/9202 anonim ***** válasza:

Vica :) véletlen a pcos oldalán rádtaláltam :))

Hogy alakul a hőd???

Nekem szépen megjött..de úgy néz ki megint fogytam -12-13 kg:)

Évi

2013. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5164/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi, tudom elég ritkán írok nektek,de azért olvaslak benneteket és követem az eseményeket,de sajnos látom nem nagon van változás!

És látom mostmár ritkulnak az írásaitok is.

Azért nem is írok,mert nem akarlak benneteket szomorítani,de én bízom benne hogy nektek is mihamarabb sikerülni fog!

Velünk annyi van,hogy voltam a 20hetes uhn nagyon szépen fejlödik a babó,de helyetesitö orvos volt,mert az enyém szabadságon van , nem mondta meg a baba nemét.1 hónapja már érzem mozogni is! :)

2hét múlva megyek a cukorterhelésre.

Endokrinologiára is kell járnom,mert a tshm jó,de az ft4 alacsony és hormon gyogyszert kell szednem.

Agusztusban vagy szeptember elején készülünk 4dre megtudjuk a nemét és biztosra megtudjuk,hogy egészséges,meg képet is kapunk!

Anyosékkal vannak kisebb balhéim és szeretnék el költözni,férjem megpályáz egy új állást és ha össze jön eladjuk a házat és költözünk,jó lenne még a baba születése elött.

Én kívánok nektek mielöbbi babásodást és senki sem adja fel.

Puszi mindenkinek!

Gina

2013. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5165/9202 anonim ***** válasza:

Gina de jó hallani hogy jól vagytok :)Szurkolok,hogy sikerüljön elköltöznötök,addig is ne idegeskedj.

Én néha írogatok,de olyan mintha magamba beszélnék :) hehe

Sokan nyaralni vannak,meg ilyenek,de jól eltűntek :(( hiányoznak:(((

Évi

2013. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5166/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Helló Csajok!

Gina nagyon örülök, hogy jól vagytok, de tényleg és őszintén mondom nem szomorítasz senkit:)

Írj amikor csak tudsz.:-)

Jaj de rossz lehet anyóssal brrr. Együtt laktok?


Lányok segítsetek nekem ,mert érdekel a véleményetek!

Jók ezek az eredmények? Ma kaptam meg őket.


Glukose:

0' : 5,4 mmol/L

60': 4,7 mmol /L

120' 6,6 mmol/L


Inzulin:

0' : 8,6 mIU/L

60': 14,6 mIU/L

120': 37,2 mIU/L


A progeszteronom a 22.cn-on 41,7 nmol/L Ez nem kevés a babához?

Help!!

Irszi mi újság, tudom a gyógszerek mellett nem lenne szerencsés most a baba, de azért az ember bízik ebben a Murphy nevű alakban:.:))

Hát nekem is mondta pár hónapja a dokim, amikor antibiotikumot szedtem, hogy lehetőleg most hanyagoljuk egymást ovukor, de azért nem tiltotta meg:)

Kriszti jó pihit anyudéknál:-)

Puszi Mindenkinek, írjatok kislánykák.

2013. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5167/9202 anonim ***** válasza:

Szia Lilla szerintem a progi az szuper jo az inzulin se rossz bár ott a 2 órás több mint háromszorosa az ehgyomrinak de lehet nem jol tudom..inkább azt mondom a doki majd megmondja

Évi

2013. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5168/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszi Évi,

én is úgy gondolom nem jó az inzulinom:(

Nagyon magas a 120 perces:(

2013. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5169/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az éhgyomrim volt 49 vagy valami ilyesmi és a 120 perces kapaszkodj meg 254-es ami tavaly 210 lett de most biztos jobb mert az éhgyomri inzulinom is jobb sokkal:))))

Évi

2013. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5170/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Juj Évi az nagyon-nagyon magas.:((((

Szegény,akkor az enyém semmiség a tiédhez képest.

Te is metmorfint (nem tudom jól irtam-e) szedsz ugye?

Lehet nekem is adnak?

Ha segítené a teherbeesést beszedném :), de szerintem beszednék én már bármit.

2013. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!