Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5131/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszi elolvastam a blogodat, nagyon jóóóó:-)

Várom a további bejegyzésedet.

Olvastam,hogy Dr Kopa a férjed orvosa, az én férjemet is ő vizsgálta, 2szer is. :-)), csak nem a KOC-ban, hanem a SOTE-n, és gyorsan meg is néztem a spermavizsgálatát, hogy mennyi lett a fvs száma. (0,1M/ml)

Szegénykém hát nem egyszerű a helyzetetek, ez a sok gyógyszer, meg 18M/ml fvs, rengeteg. De mi lehet???

Régebben írtam, hogy nekem ízületi gyulladásom volt, amiről nem is tudtam (a jobb térdem mindig fájós volt, nem is törődtem vele), és az ízületi folyadék vitte szanaszét a szervezetembe a gyulladást, rengeteg problémát okozva. Szivárványhártya gyulladás stb. Az arcüregemben folyadék volt, ami egyáltalán nem okozott panaszt, csak az összes többit, ott volt a góc. HA még nem voltatok, akkor reumatológia, és orr-fül-gége fontos lehet!!

2013. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5132/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi biztos jó lesz rá az is:)))

Én meg itt idegeskedek,mert az exem már megint rejtett számmal hívosgat,majd leteszi mikor felveszem és tudom csak azért,hogy a ,,közelembe'' legyen,de már annyira kezd elegem lenni,hogy azon gondolkozok a rendőrég tud e ilyenbe segíteni,hogy kiderítse honnan jön a hívás????

Évi

2013. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5133/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica sajna az én gépem nem nyitja meg de bent este melóba megpróbálom.

Évi

2013. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5134/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica

Elolvastam :( nem is tudok mit mondani.Nagyon szomorú hogy ilyet át kell élni :( tiszta szívemből kívánom minél hamarabb sikerüljön a baba.

Évi

2013. júl. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5135/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most úgy látszik en beszélgetek itt magamba :((((

Évi

2013. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5136/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok! Úgy látszik meg fog jönni, úgy örülök :)))

Júni 24-én jött meg a múltkor , akkor ez tök pontos lenne, úgy örülök :)

Kezd fájni a hasam is, meg a mellem is :)

[link]

2013. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5137/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok kislányok!


Holnap elutazunk 1 hétre Rodoszra. Iszonyatosan rettegek a repülőtől. Most repülnek először a gyerkőceim is, nekik is nagyon izgi lesz.

Ha lezuhanunk, kihal az egész családom :(


Drukkoljatok, hogy oda-vissza minden rendben legyen az úton.


ha túléltem, akkor jelentkezni fogok július 29-én :)


Mindenkinek nagyon sok puszit küldök!!!


Meli

2013. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5138/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli

Jo utat es jo szórakozást kívánok,ne is gondolj rosszra minden rendben kell legyen:)

Puszi Évi

2013. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5139/9202 anonim ***** válasza:
57%

Eltuntetek :(((((((

Évi

2013. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5140/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:-)

Irszikem nem tom mivel takaritsd meg de ha mar meg van akkor valamit csinalj vele tonkremegy.

Nekem meg meg van a sajat babakocsim :-D Anyaek mondtak fenn van a padlason otthon.Nagyon keveset voltak hasznalva mindketto a bebis meg az ulos is :-) Majd mar mi is megnezzuk hogy allnak es ha szepek en ugyan nem veszek masikat :-))Abban az idoben meg ezeket normalisan es tartosan megcsinaltak ahogy minden mast is.Remelem jo lesz :-)

Melikem jo nyaralast Nektek!:-))Imadok repcsizni nagyon szep lesz ne felj tuleled :-D:-D

Vica koszonjuk a torteneted hetvegen Anyaeknal el is olvasom.

Ma megyunk az allatkertbe :-D:-D

Puszi Csajok!

2013. júl. 21. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!