Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5091/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Szilvus olyan draga vagy hogy megmutiztad a gorbidet!!!!Nagyon szep :-) csak az meg a kerdesem hogy amikor nem babas gorbed volt ott is felment 37 fole ugyanugy es mensikor esett le?!Vagy akkor nem is ment olyan magasra?!

Irszikem szegeny kiscicaaaa olyan edes remelem meglesz mihamarabb!!!Lehet h.mar meg is van??

Lehet h.elment szerelmeskedni nem?

Csajok annyit irtatok azt sem tom mi van :-D:-D:-D

De megy a drukk Vica khldjed majd h.hogy alakul a hod tovabbra is!;-)

Utana olvastam h.pajzsmirigy problema ha magas a ho de akkor fogynom is kellene az meg egyaltalan nem ugy van.Lehet h.nekem ilywn magas a ciklus masodik feleben.Ma 37.1 lett...lehet most kezd csokkeni...nemsoka "nem kell" megjonni a mensimnek.

De ma mar kisse fajdogalt a mehem....lehet keszulodik levalni a nyalkahartya ...nem tom.Juj kerek idopontot dokimhoz mert tegnap elfelejtettem.

Pusziii!

2013. júl. 16. 17:15
 5092/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok! Vica vagyok!

Reggel örültem hogy ugrott a hőm, talán most ha így marad még legalább 4 napig, akkor elmondhatom hogy megvolt az ovum :) [link]

2013. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5093/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica hajrá :))

Évi

2013. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5094/9202 anonim ***** válasza:
57%
ma megjött lányok...ez van,már megszoktam.puszi Livi
2013. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5095/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi sajnálom :((

Évi

2013. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5096/9202 anonim ***** válasza:
51%

Livi, Meli, sajnálom.


Nincs még meg a cicám lányok, szólnék azonnal. Nagyon édesek vagytok hogy együtt éreztek velem. Most ez nekem mindennél fontosabb lenne hogy hazajöjjön! Annyira aggódom érte... Ivartalanított kislány, 3 éves, egy fél napnál tovább ő még sohasem volt el! Naponta többször bejár, minden nap a férjemen aludt a kanapén délutánonként. Reggel már nyávogva ébreszt, egykor otthon van ebédelni, a délután java részét is otthon tölti, csak sötétedéskor megy egerészni. De mindig hoz ajándékot... (egérbél, majd rakok fel róla képet, nagyon undi.). Most se bél, se macska. Tegnap is elmentem keresni, hogy ha hallja a hangom, akkor biztosan nyávog, de semmi.

Neki egyszer kellett kiabálni hogy Mmmmmázliiiii! És pár másodpercen belül ott volt.

Mindegy, nem tudok ennél többet tenni. Csak várom őt is........

Melikém, a lombikos babácskák gyönyörűek, és okosak, és nagyon szépek, és még annál is egészségesebbek! :-)

A második lombikod sikerülni fog, meglátod! Nekem eddig 3 lombikos ikerpárom volt, és mind a három (illetve mind a 6 gyerkőc) a 2. lombikra sikerült!

Kettőnél 3 babát ültettek visza, és mindkét kismama 2 babával lett várandós, a harmadiknál két babából kettő maradt meg!

Van két vegyes ikerpár, és 2 fiúcska együtt. Ez a statisztika:-)

Szóval menni fog! Majd meglátod! JA, és az egyiknél spontán jött a harmadik, pedig együtt is, és külön külön is papírjuk van róla hogy nem lehet természetes úton gyerekük! :-)


Kicciri, én kihisztiznék magamnak egy terheléses cukrot, és egy terheléses inzulint!

A PCO-ra is adnak Merckformint, de azért nem ártana tudni ezeket az értékeket!


Én most mentem tegnap vissza a biabétesz gondozóba, és képzeljétek, a 200g CH diétámat levették 160g CH-ra!!!!!!!!!!!!!!! Éhen fogok halni.... Úgyhogy úgy gondoltam, önhatalmúlag áthelyezem magamnak 175g CH-ra.... A gyógyszerem marad, én 750g Merckformin XR-t szedek minden este.


Jó hír is van, elmentem a dokimhoz, és kisírtam hogy hívja fel az andrológust, és kérdezze meg a szakmai véleményét, mint orvos! :-) És hogy inszeminálhatunk-e végre...........

Mondtam neki, hogy úgy érzem magunkat, mintha kísérleti patkányok lennénk, csak szedjük megint a csomó gyógyszert, tönkremegy a májunk.......


Pénteken, vagy a jövőhét elején legkésőbb beszélünk :-)

Vittem neki is, és az asszisztensnek is bonbont... nem kellett fizetnem......

Legalább ez jó!

JA, és mondtam hogy amíg nem megtermékenyítő képes a férjecském, addig én nem használnám az Utrogesztant, mert nem látom értelmét, és ahhoz hogy "csak" megnyújtsa a luteálisomat, nekem drága.

Mit mondott a doki?????????? Dehogynem, használja csak, hátha besikerül az a baba.

Oké, mondom, de ha a gyulladt spermával nem lehet megtermékenyíteni...

Valóban, a gyulladt spermával nem lehet megtermékenyíteni senkit. De azért használja csak, lehet hogy mégis összejön az a baba....

NAAAAAAAAA?????????????? És nem is fűződik hozzá érdeke, nem is ő írja a receptet.........

Mindegy, használom. Végülis elvileg egy hónapról beszélünk..

Puszi drágáim, tényleg törje meg valaki ezt a negatív tesztes szériát végre!!!!!!!! Irszi

2013. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5097/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csak erős idegzetűeknek: ilyen ajándékokat hoz Mázlikám minden reggelre. Aztán van hogy még hoz napközben 2-3-mat....


[link]


És ide teszti, közvetlenül a küszöb elé. Nem baj ha ott vannak a cipők, akkor a cipő mellé....


[link]


MÁS: Szilvus, szuper hogy ma egy éve teszteltél pozitívat! Ettől egyből szép lesz ez a nap :-)

Puszi! Irszi

2013. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5098/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj de jót röhögtem Irszi:)))

Besza...nék te ha meglátnám az ilyet:)

Mármint a röhögéstől:)

Amugyis mindenen röhögök,de ez betett:DDDDDD

Lilikém állandóan nyálzik,most épp arra jött rá hogy tök jó köpködni meg berregni nyállal,hát azon is sikitok:))))

Más anya tiszta ideg ilyenen hogy össze nyálazza vagy épp a sóskával csinálja ezt,de fetrengeni szoktam a röhögéstől nap mint nap mikor ujakat csinál:)

Van mosógép:))))

Irszi!!!

Tavaly te is aug.-ban teszteltél pozit,nem?

Pont dombóváron voltunk pár hetes lehettem mikor Melusom irta sms-be:)

Szilvi

2013. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5099/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Meli sajnálom, h megjött :'(

Amúgy olyanra kevés az esély, h a második lombik ne sikerüljön. Össze kell jönnie es kész! Tiszulgass és gondolkozz azon, h valszeg több babatok lesz♡

Irszi gondoltam, h kislány Mazli ;-) ha a cica 3 színű akkor garantált! Az egerbel meg nektek ajándék Tőle a kis Drága :-)

Szeptemberben megyunk dokihoz (elvileg) majd akkor aztán nyomon magam :D

Nálad meg beszabajoztak a cukor bevitelt???

Évi nem értek az ilyen tesztekhez...aztán mi volt tegnap?

Lilla a PCOS-re nincs gyógyszer :-( metformint kapok mert az az a anyagcsere zavaron segít . Amúgy nem nagyon haladok vele sehová szóval nem tudom. Fájt az atjarhatosagi?

Vica Figyu már nem értek a hő höz de ez nem beagyazodas? ????

Livi sajnálom, h megjött :'( utaljuk a mensit .....

Kriszti remélem nincs semmi komoly baj a hőd miatt? Kellene mint pup a hatunkra :-/ lehet , h Te csak ilyen meleg veru vagy *-*

Szilvi nem is érdemes mergelodni azon, h kosz lesz Lilike körül, mert úgyis csinál újat hehe. Imádni való ♡ hű mennyire bíróm amikor a fiubaba pisil tisztába rakás közben ;-) az is olyan, h csak nevetni tutsz.


Egy-két lányok hiányoznak! !!!!! Hol vagytok?


Nálam semmi különös. Ma holnap szabad napos vagyok. Mivel 3 napos volt a mensim foggalmam nincsen mikor jön meg. Szabad vagyok mint a madár !

SZÉP NAPOT DRÁGÁK!

2013. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5100/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kislány baba is tud ám pisilni ívesen:D:D:D:

Lili bizonyitott már ez ügyben is:)

Csak mindig sunyiba csinálja és pont az én helyemen:)

Kriszti!!!!

Ovu után is mindig 37 és fölötte volt a hőm!

Mensi napján vagy max előtte való nap kezdett csökkenni!

Amugy az a jó ha ovu után lesz magas!!!

Ha az alaphő magas az a nem jó pajzsmirigyileg:)

Szóval várjuk meg milyen az alaphőd,de ha volt már hormonpanel vérvételed akkor az már mutatott volna erre a problémára is!

Szilvi

2013. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!