Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5081/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Kriszti remélem jól vagy! Tehát nem baba miatt volt :'(

Irszi Evi köszönöm a biztatást ;-) terheleses vercukor mérés nálam aztán nem volt. Megallapitottak h PCOS-em van es már adták is a metformint. Akkor nem emelek a 2*1-en.... a cukrommal nincs gond testosteron volt magas meg vmi majjal összefüggő érték.

Irszi sajnálom, h most várnod kell. Mi a következő lépés a parodnak?

Mazlit remélem megtalalod v haza megy a Drága. Tutira ki lennék akadva ha nem talalnam a cicamat. Az én Kiccirim sajnos a mennyből néz minket és tuti jót játszanak Kriszti kutyijaval ♡♡♡

Vica sexeljetek bmikor amikor csak kivnjatok! Sosem lehet tudni ;-)

Évi hogy vagy? Livi tudod, sosem adjuk fel!

Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok ki fog babasodni legközelebb. ....

2013. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5082/9202 anonim ***** válasza:

Ő hát nem örülök hogy ilyenre kelek fel hogy Irszi nincs meg a cicád :( biztosan meg lesz csak lehet megtetszett neki egy másik cica.Kepzeljetek nekünk csak fiú macskaink voltak erre tavaly a macseszunk ide költöztette az anyu cicat es azóta csak sokasodunk :) édesanyum nem nagy örömére :))most 5 pici van de adjuk oda akinek csak kell kivéve amit férjem kinézett magának :) Rezső :))))€ ilyen nevet adott neki.Szegeny cila.

Velünk annyi van hogy szerintem volt mar ovu de betartottuk a 2 napot tegnapig.Aztan tegnap megnéztem azt az ovu tesztet amire csak nyal kell de nem értem miért lett pozitív ???? Vártam jöjjön az uracskam haza erre meg Pestet is megjárták es mire Debrecenbe visszatértek hajnal volt en meg mindjárt indulok dolgozni :((

Van nektek ilyen ovu tesztetek???Hatha ismeri vki

Szép napot

Évi

2013. júl. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5083/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, Vica vagyok!

Irszi, remélem előkerül a cicus, olyan szép és olyan aranyos, nagyon szeretem a cicusokat :) Évi csak nem a PG 53 mikroszkóp? ÉN nem tudom hogy az ilyen, csak hallottam már róla hogy páfrányos ha ovu van a nyálból.

Lányok, átraktam a 36,8-as szombati értékem, mert azt majdnem 2 órával később mértem, így nem mérvadó, és szerintem lehet hogy ma van ovum, mert este fájdogált a petefészkem, nagyon fájt a mellem, és ovulációs nyákom is volt és teljesen lement a hőm ;)

[link]

2013. júl. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5084/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!


Irszi, remélem Nálad is az lesz, hogy mikor már feladnád a reményt (persze ez nem így van, hogy fealdjuk), akkor összejön a baba! Remélem, most nem fog megjönni és terhes leszel!


Évi, nekem a PG 53 mikroszkópos nyalós ovu teszt minden egyes nap full páfrányos! Ez nagyon gázos, mert nem lehet az embernek mindig ovulációja. Sőt mikor megjött, még akkor is páfrányos volt!!!!


Én szombaton nem tudom miért, talán mert már tök hülye vagyok, és nem értem meg, hogy spontán nem lehet soha babám, de ellőttem egy 10-es tesztet.


Elvileg holnapra nem vártam a mensimet, de múlt héten végig iszonyat forró voltam, fáztam, émelyegtem, szóval a kisördög ott motoszkált bennem.


A hőm reggel 37,3 volt szombaton, ezért tényleg ellőttem a tesztet, ami full NEGATÍV LETT. Délben meg elkezdtem barnázni, este 2 csepp piros, aztán vasárnap barna, tegnap meg megjött :(


Kész, elegem van már nekem is, valóban csak a lombik marad, azt hiszem nem kerülhetem el a kínszenvedést. Ez van nekem megírva odafent.


Csak legalább sikerülne egy csodálatos baba!!!!!!!!!!!


Irszike, remélem meglesz a cicád!!!! Tuti valaki bezárta szegényt, de előbb-utóbb elő kell kerülnie!!!! Drukkolok!!!!!


Kriszti, Vica, Kicciri és mindenki! Nagyon drukkolok Nektek, ne feledjétek el!!!!!!!


Meli

2013. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5085/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Helló Csajok,

Irszi úgy sajnálom a cicádat, reméljük megkerül:-(((((

Ja és persze a férjed eredménye sem jó hír:((

Fel a fejjel, és lehet ha tényleg lesz..rod akkor jönni fog.

Lívi jó ötlet az átjárhatósági, nekem is megcsinálták 1 év sikertelenség után, és el voltam záródva mindkét oldalon (HSG) rossz emlék:-((

Atán a laparon megnyitották őket januárban. :-( Mázlim volt.

Végül is azt is lehet mondani, hogy fél éve próbálkozunk élesben, amióta nyitva vagyok.

Huh Vica pont ovu előtt szex... na lehet ha nem akarod, akkor jön...:-)

Krisztike itt a görbém az előző ciklusról, de a ciklus.hu rossz napra húzta az ovumat, mert az a 15-en volt.

[link]

Évi a PG 53 nekem sem jött be mindig. Középidőben páfráyos volt, de volt h menzesz idején is. Szóval nem megbízható szerintem, ezen ne stresszelj.

Kicciri örülök, h párocskád majd rászánja magát egy kivizsgálásra, hát tudod sosem lehet tudni...:(

A metet nem IR-re írják? Én nem vagyok PCOS-es, csak kérdezem, ha nincs IR akkor is metformin a megoldás?


Melike a lombik van neked megírva ne keseredj el, és most sikerül is!!:-)

Puszi Csajok

2013. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5086/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok:)

Nem vesztem ám el,de mindig van valami:)

Lilikénk szépen fejlődik napról napra többet tud:)

Irszi!!!

Jó lesz ez a hónap meglátod:))

Lesz szülinapi ajcsi:)))

De sz...ar szó ez,mindig röhögök rajta:)

Csajok nem sorolok senkit,mert hosszú lenne:)

De mindenkinek drukkolok ezerrel és törjétek meg a negatív teszteket most már jöjjön egy pozi is:)

Krisztiiiiii!

Itt a görbém,megoldottam ugy hogy lásd nekem hogy volt:)

Amugy nagyon magas a hőd.....tesztelj egyet,nem ám ott az a baba:)))

Vagyis rossz a megfogalmazás,lehet már rég ott van:))

[link]

Megy a drukk csajok:))

Szilvi

2013. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5087/9202 anonim ***** válasza:

A képre is kattintani kell hogy kiadja naygba mertt elég hosszu....

Miután terhes lettem még utána is mértem,nehogy leessen a hőm:))

Paranoiás kismama voltam:))

2013. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5088/9202 anonim ***** válasza:
71%

Aztaaaa most egy éve teszteltem pozit:)

Na hajrá lányok:))

2013. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5089/9202 anonim ***** válasza:
57%
sziasztok lánykák.Ma teszteltem egyet,negativ,holnap nem kell megjönni.Dehát...na mindegy,majd meglátjuk.Puszi Livi
2013. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5090/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen arra tesztre gondoltam:(( tegnap pozitív volt ma meg negatív,de az a furcsa hogy szerintem már a múlthéten megvolt az opvum és ilyenkor már fájni szokott lassan a cicim de semmi,csak az ovunál volt 2 nap.Tegnap nem is jött össze a 2 napopnta együtlét:(( ez van.Lassan nem reménykedem.

Szurkolok azért nektek:))

Évi

2013. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!