Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5101/9202 anonim ***** válasza:

Hat Irszi kívánom hozzon meg neked a cica ajándékot,de en biztos sikitanek es elszaladnek :)))

En meg szerintem a pakzsmirigy miatt állandóan szedulok es aludnek.Par nap jobb es kezdődik elorol:Kicciri tegnap negatív volt az a teszt

Évi

2013. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5102/9202 anonim ***** válasza:

Szilvikém, tényleg édi lehet! Bár a spenótotól én tuti frászt kapnék. Persze nagyon várom hogy majd az én kis drágám is összeköpködjön vele mindent :-)


Igen, augusztus 06.-án. Gondolhatod hogy nekem is az eszembe jutott. Talán egy évre rá megint, ha nem most, akkor aug. végén :-) Irszi

2013. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5103/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Kedves Lánykák,

JAj Irszi besz...ok a cicádtól, szépséges ajándékok, de hát neki ezek kincsek:-DDD

DE drága, hát nagyon remélem megkerül szegény, és visz még neked sok szép egér fejet, farkat:-))))

Egyébként a Jónás napról én is olvastam régebben, az enyém telihold, (pont akkor születtem brrr). Mi is mindig együtt vagyunk akkor, a teliholdat a legkönnyebb nem eltéveszteni. :-) Ki tudja hátha van benne valami:-)

Irszi Te is teszteltél aug-ban pozit? Mégis megjött? Vagy elvetéltél később? :-(( Mi történt?

Lehet az lesz a Te hónapod most is, de remélem veled is marad.

Lívi sajnálom, hogy megjött neked:( Ez a nap egy rémálom egy gyereket akaró nőnek:((


Kicciri az átjárhatósági nekem egy rémálom volt, elájultam a fájdalomtól,de sztem csak azért, mert el voltam záródva mindkét oldalon.

A Hycosy valóban kíméletesebb, nem tudom azzal is fájt volna e ennyire a záródás miatt, passz, de talán most igy utólag azt választanám, de a dokim HSG-s és én a doki módszerét fogadtam el.

Évi borzasztó lehet ez a szédülés.. jaj szegény, azt én is úgy utálom.( Totál elcseszi az ember napját.

Szedsz valamilyen gyógyszert a pmirgyedre?

Kriszti nagyon izgulok érted.:-)))))a hődért, h maradjon is fent.:)

Nekem 15 cn, pont most néztem ovutesztet, de nem egészen pozitív még most sem. Lehet tolódik az ovum? Ilyen csak Clostitól volt.

Na majd meglátjuk.

Megyek cukor és inzulin terhelésre jövő héten szerdán, mert tudni szeretném hogyan állok ezen a fronton.

Vica könyvében olvstam, h IR lehet PCOS nélkül is, ezért sosem lehet tudni, és hát imádom az édes ízeket.

Normális 3 pontos terhelésem még nem volt soha ezért most bejelentkeztem egy magánlaborba.

Szilvi hogy megy az idő, valaki most is pozit fog tesztelni :-)))Puszi Lilinek.

És mindenkinek csajok:)

2013. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5104/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri, beágyazódás nem lehet, együttlét se volt a vetélés óta. Viszont ovu az nagyon is lehet :)) Majd két hét múlva jövök pozitív teszttel oké?


Vica

2013. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5105/9202 anonim ***** válasza:

Vica,nem te írtad hog együtt voltatok es lesz ami lesz???Lehet tévedek...

Igen szedek eutyroxot amit most csökkentett a dokim.Utalok szedulni főleg hogy egyedül leszek éjszakás :(((

Na meg ma kiakadtam, mert tesom josoltatott vmi nővel es rám is rám kérdezett.. Azt mondta hamissag van a hazassagomba... De tudjatok ezt nem értem,mert az összes kapcsolatomba ez az amiért tűzbe tennem a kezemet es a férjembe se csalódtam.Nem járunk el külön bulizni a szüleimmel egy udvarba lakunk így ha éjszakás vok is tudnám ha eljárna.Nem iszik nem cigizik es mindent megtesz amit Csak kerek.Engem meg ha az exem megkeresett a munkahelyen mindent elmondtam de most mar durván elutasitottam hogy nem akarom soha többet látni.na meg azt mondta lehet túlságosan akarom azert nem jön a baba,de azt nem mondta mennyi betegségem van ami gátolja a teherbeesest:(( Bocsi ha hosszú lettem de ki akartam önteni a lelkemet :(((

Szép napot nektek

Évi

2013. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5106/9202 anonim ***** válasza:

Tudjátok lányok,ma olyan síros szomorú napom van,nem kéne mert minden jó...csak már megint megjött,bár már mondtam,szóval csak pont ezt hallgattam,Ördög Nóri 3, lombik kisérlete utáni videó,ha érdekel valakit,nézzétek meg...sok erőt ad


[link]

2013. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5107/9202 anonim ***** válasza:
Livi voltam
2013. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5108/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


ez a folytatás.Livi

2013. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5109/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ez is sok erőt ad.Livi

2013. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5110/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi de igen, de az első együttlét vasárnap volt és a másik kedden, az még nem ágyazódik be :) Több együttlét nem volt még.
2013. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!