Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5071/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Persze a hajam :-P

*-* HASAM

2013. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5072/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri!

örülök hogy elmegy dokihoz majd, ez nagy eredmény!

A Merckformint eszedbe ne jusson önhatalmúlag változtatni!

Az nem játék! A baba megtartásában segít, nem szabd változtatni!

Kérj egy újabb terheléses cukor vizsgálatot ha úgy érzed....


Spanyolország; istenem! Mi is voltunk ott 4 éve, az volt az utolsó rendes nyaralásunk.... Egy hét :-)

Fullos volt lányok!

Írtak a KOC -ból, és hát igen, sz...r lett az eredmény megint, így le is mondom az időpontot, kérek egyet őszre:-(

ennyit a nyári inszememről :-((((((((((((((((((((((((((

Irszi

2013. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5073/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi sajnálom :(( se utána lehet azonnal jön majd a baba :)

Évi

2013. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5074/9202 anonim ***** válasza:
57%

a se az de akart lenni csak telóról írtam,de úgy látom ma nem sikerül nekem se jól írnom :)))

Évi

2013. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5075/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lilla igen szep a hom...de mondom nem tom ..lehet h.ennyi az alphom is...:-\ fogalmam sincs.Meg hat ugye a terhesseget ebbol nem tudni meg!Megkoszonom ha belinkeled a gorbidet!Most kell minden gorbe info :-)))

Irszikem mi az a kimondhatatlan nevu vizsgalat ami rossz lett???Az mit jelent most akkor????

Kicciri szupi h.megy a Parod szeptemberben;-) hajra Apasodni!!:-))Mar Apukam is atesett a fosason Anyukam ma hanyt es fosott ugyhogy mindenkin vegigsoport a virusom :-\ hat ez van.De mar tul vagyunk rajta.az a lenyeg.Imadok mindenkit Csajok puszikak!Vicus kudjed a gorbeidet :-)))

2013. júl. 15. 15:58
 5076/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszikém,köszönöm a tanácsot,mindig maszekhoz járok,én nem akarok már kockáztatni ennyi idő után.Amúgy mindent bevállalok amit kell,csak hogy már egyszer a karomban tarthassam a babánkat... :) Puszi lányok,Livi
2013. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5077/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Vica vagyok! Krisztim, nem hinném hogy ez nálad alaphő, az már régen rossz lenne, mert komoly pajzsmirigy problémára utalna!

Ilyen a görbém, most nagyon fájnak a melleim és a petefészkem is bökdös. Tegnap bűnöztünk a férjemmel, együtt voltunk védekezés nélkül, nem bírtunk magunkkal, közös döntés :) Lesz ami lesz, ha jönni akar a gyerek, úgyis jönni fog! ;)

[link]

2013. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5078/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, úgy legyen, és jöjjön már az a baba hozzátok is! :-)


Kriszti, szerintem is magas, és nem a fosi -hányi vírustól... baba van ott, tuti!


Lívi, akkor hycosy lesz neked is? Az az ultrahangos, meg van a röntgenes.


Én az ultrahangost csak dicsérni tudom lányok! Egy incifincit éreztem a katéter felhelyezést, de ennyi!:-)

Nem volt utólag sem semmi említésre méltó!


Évi, aranyos vagy. Úgy legyen!

Látod Meli, amikor azt érzed hogy kilátástalan a helyzeted, akkor gondolj rám :-/

De kimászunk minden gödörből, mert egyszerűen ki kell...

Valami jó is van a dologban, aug. 15.-re kaptam időpontot, szóval nem is olyan vészes. Csak az a kérdés, hogy ott mit mondanak.....

Igen Kriszti az elastease teszt az, amivel kimutatják a maszek laborban hogy van-e a cuccban baci.

SZTK-n nem így hívják, de nekünk az SZTK-sban soha sincs, csak ebben...


Képzeljétek, tegnap dél óta nincs meg a cicám:-((((((((((((((((

Szerintem véletlenül bezárták valami garázsba, vagy ilyesmi.

Nem megy oda idegenhez, hallótávolságon belül van mindig, és naponta 3*lejelentkezi 3 éve....

Nagyon aggódom, már a szomszéddal körbejártuk az utcákat, és be is másztam azokba a kertekbe, ahol nincsenek (egy üdülőövezetben lakunk; szóval kocsi sincs).

Kiabáltam neki, de semmi. Gondoltam hallanám ha nyávogna...

Remélem 1-2 nap, és előkerül.

Egyszer tavaly szintén bezárták valahová, akkor 3 nap múlva került elő, nagyon koszos és pókhálós volt!

Hónapokig szinte el sem mozdult a teraszról....

Édesem, remélem nemsoká kiszabadul, és hazajön!

Irszi

2013. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5079/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


[link]


[link]


[link]


Ő az én édesem! Mázli a neve, mert úgy lett befogadva, és épp amikor eldöntöttük hogy hazahozzuk (3 napja ott koslatott a munkahelyemnél), nekiesett egy kutya... csupa vér volt, rohantak anyumék vele az állatorvoshoz, azt hittük el kel altatni...

Aztán két sztafihoz került haza; a legjobb cimborái :-)

Hol lehet? :-( Irszi

2013. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5080/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja, és még valami, 25.-én csütörtökön tesztelek! Nem húzom tovább, ha valóban esélytelen a dolog, akkor a csoda már akkor is meg kell hogy mutatkozzon. Akkor kell abbahagynom az Utrót, előző nap.

Most még pesszimistább vagyok mint eddig. Ha akkor ön a gyerek amikor feladja valaki, na akkor én most tuti terhes leszek! :-((((((

Kezdem azt hinni, hogy amíg nem vagyunk túl ezen a szaaarsááágon, addig minden hiába, és feleslegesen tesztelgetek a ciklus végén...

Irszi

2013. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!