Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5051/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:-))Lilla drukkolok huzzatok bele ;-).

melikem ne torodj semmivel csak.a.celoddal eltantorithatatlanul :-) hu de hosszu szo :-D szoval szupi lesz minden es remelem ikreid lesznek h.dupla boldogsagot kapjatok a Szerelmeddel!!!:-)Ratok fer mar!:-)

Evi tuti ugyi leszel a.belgyogyon is!:-)

Irszikem Aposoddal egy huron pendulunk a juli 27.-miatt ugyhogy en.toled a.szulinapomra egy szep zebras tesztet kerek!:-)))):-D

2013. júl. 13. 23:44
 5052/9202 A kérdező kommentje:
MMMeli :-) bocsi :-)
2013. júl. 13. 23:48
 5053/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi az enyém meg mindig a régebbi ami nem folyós de hallottam mar hogy ezek ilyen furcsák

Érdekes

Majd most úgyis veszek en is.

Köszönöm a biztatast:)

Évi

2013. júl. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5054/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztám, akkor mindent megteszek, hogy boldoggá tegyelek a szülinapodra! :-) Sőt, a férjem nevében pedig (ügye egy nap van köztetek) tőled kérünk egy zebrás tesztet:-)

Óóóóóóóóóóóó.....................


Amióta rájöttem hogy micsoda ajándék lenne, azóta megint nehezen telnek még az órák is......

Pedig régen is mindig kötöttem valamihez: most anyák napjára lenne, most a nyuszi hozná....

És soha nem történt semmi.

De hát egyszer mi is teherbe esünk majd végre, miért ne lehetne most? :-)

Hiszen mind gyönyörű kismamák leszünk; ki először, ki többedszer:-)

ITT MINDENKI KISMAMA LESZ!!!!!!!!!!!!:-)

Évi, nekem már a második tubus krémem ilyen folyós:-( Jobban szerettem a régit.

Hű, nehezen viselem lányok!

5. dpo....

Kriszti??????????????

Livi???????

Lilla???????????

Encsi?????????????????

Melike, nem szabad feladni, te hol tartasz??????????????

Évi??????????????????

Encsi???????????????

Pixi??????????????

Kicciri??????????????????

Kalu?????????????????

Sokan hogy eltüntek, annyit sem mondtak hogy bikmakk.... hát, azért nekem rosszul esik.... Na mindegy.

Puszi drágáim! Irszi

2013. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5055/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Ilyen most a görbém

[link]

Lányok csak lazán együtt vagyunk, persze védekezés nélkül, mert nem hinném hogy 1000 alkalomból eddig egyszer se, most meg pont egy kettőből igen, nincs ilyen szerencsém, tehát élesbe vagyunk mi is, csak lazán :)))

2013. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5056/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi??? Én itt vagyok,minden nap olvaslak benneteket és azért írok is :)Én nem az a fajta vagyok aki csak úgy eltűnik,csak egyszerűen én nem szeretném ha minden napom azzal telne hogy mit érzek stb.,mert nem viselem jól lelkileg.Viszont ha szeptemberig nem sikerülne a babácska akkor én is megyek tovább kivizsgálásra,de a nyarat azt megbeszéltük hogy pihenéssel töltjük.24.ciklusnapon vagyok amúgy és 11-12 dpo,nem sok van vissza és kiderül hogy mi van.Mindenkinek szorítok,és minden nap veletek vagyok,ha nem is szóban,de lélekben biztosak lehettek benn :)) Puszi Livi
2013. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5057/9202 anonim ***** válasza:
57%

En is vok :))) most szépen be tartjuk a két napokat :)) hátha sikerülne mar:) kicsit faj foglal a cicim de ennyi.szerencsere az osztály most laza volt :)))

Szép hétvégét :)

Évi

2013. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5058/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi! Konkrétan Klaura és Pixire gondoltam, de Encsi is szépen eltűnt.

Kicciri legalább szólt, így tudjuk hogy ő most ritkán jön.

:-)

Csak félreérthető volt a felsorolás.:-)


A kétnaponta szex az is tök jó ötlet, én is erre gondoltam a jövő hónaptól. Bár jó lenne tudni hogy van-e ovum minden hónapban, és a krémet is eszerint kellene kennem, szóval nem tudom hogy nálunk kivitelezhető-e.


12. dpo??????????????? Az nagyon izgi! :-)

Irszi

2013. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5059/9202 A kérdező kommentje:

Sziaszok Csajaim!:-D

Orulok h.mindenki megvan :-) Irszikem megbeszeltuk a tesztet :-))))Barcsak ugy lenne :-)

Na Szilvi es tobbiek eljutottam A this point-ra :-D elkeztem merni a himet.Vegul is nem nagy faradsag.Otthon kielemeztem Anya gorbeit is :-) Eddig ugy allok h. 37.2, 37.1, 37.3 . Csak ugye nincs viszonyitas...lehet h.ilyen az alaphom :-)

Kb ugyan abban az idoben tudom merni sajna hetvegen se mindig tudok sokaig aludni.Huvelyben merem 5 percig regi higanyossal :-))) amivel Anyukam is "kimert" engem :-)))))hatha szerencset hoz.Juj ma kerek idopontot a nogyogyora is jovo hetfore kapok csak sztem.Fel kell iratni a metformint meg closti se artana normalis ciklusom lenne.Hu asszem meg 4 nap van a mensiig ha 28 nappal szamolok.Az mar nem olyan sok.Lehet hogy kellene kernem tuszorepesztot szurit?Mar ezen is gondolkodtam.Anya is evekig nem kapott.Aztan kapott ketszer es.masodszorra mar sikerultem is :-))Hatha...Amugy a cicijeim fajnak neha de nem feszul hanem faj mintha megutottem volna nagyon.Ez nem allando hanem csak ugy idonkenti.De ugyanolyan picikk :-D Tegnap visszajottem Pestre :-( sirtam mint egy kislany mert olyan jo volt otthon.:-D meg mindig szomi vagyok dehat jonni kell.Csajok huzzunk bele!!:-) Ja Szilvus a ciklus.hu -s gorbedre nekem azt irja hogy nem talalhato :-( a terhesgorbedet akartam szemugyre venni de nem leet.Mindegy ugyse vagyunk egyformak de azert meglestem volna.:-)

Puszi Csajok megyek dolgozni.

2013. júl. 15. 08:10
 5060/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Krisztike nagyon szép a hőd, akármilyen is az alaphőd, 37 fok felett már ovu után vagy, ami volt is szerintem. :-)

Tüszőrepin én is sokat gondolkodtam anno, de nekem nem adott a dokim, már nem is tudom miért nem. Pedig jó dolog, mert lehet reped magától is, de esetleg akkor már elöregedett a tüsző.

És persze az időzítés miatt is nagyon hasznos.

Kérdezd meg mindenképp a dokidat.

Amúgy, ha leesne a hőd, de remélhetőleg nem fog, akkor aznap vagy másnap megjön :(((. Nálam így szokott lenni:(

Úgyhogy méregesd szépen.:-)

Nekem az előző ciklusomat vizsgálták, vérvételekkel meg mindennel, és igazoltan volt PÉ-em a 15. napon, és minden remek volt, nagyon enyhe prolaktin emelkedéssel. Ha gondolod azt a görbémet belinkelem neked, hogy elemezgesd. Nem terhes görbe, de peteérős görbe:-)

Amúgy meg megy a drukk mindenkinek, Irszi kitartás, remélem jöttök szépen a pozi tsztekkel.

Livi milyen kivizsgálásokra gondoltatok?

Valakinek lánykák meg kell törnie a negatív szériát, és pozitívat tesztelni!!!:-)

Nálam 13.cn, és szerintem ma lesz pozi az ovutesztem, gyűjtögettük az anyagot 3-4 napja:-)), remélem ma kelleni is fog.

Puszi Mindenkinek

2013. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!