Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5031/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

[link]

[link]

Remélem látható lesz ♡

Köszönöm a biztatást!

2013. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5032/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri ez nagyon szép :) jó nyaralást :)))

Évi

2013. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5033/9202 anonim ***** válasza:
57%

MELI NÉZD CSAK MIT TALÁLTAM :)

[link]

éVI

2013. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5034/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, én ma megvettem.. :-( Na mindegy, szeptemberig remélem le van a gond!

Kicciri, irigy vagyok nagyon! Érezzétek jól magatokat! :-D

Évi, tök jót találtál, ez ráadásul egy menő endokrinológus doki, lehet hogy lehet tőle kérdezni ezt -azt...

Melikém, smacizzatok sokat, lehet hogy attól is lesz csókfehérjéd! :-D

Vicceltem!!!! :-)))))) De olyan jó neve van! :-)

Hogy áll a kis lelked???

Krisztiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Kérem azonnal azt a képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P

Irszi

2013. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5035/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi szerintem is jó neve van :))

Mi sokat pusziljuk egymást hátha az is jó :))))

Képzeljétek 11 kilót fogytam eddig :))29naposak lettek a ciklusaim és ugye van már peteérés is,de kb 3 hónapja van ez hogy a 17. 21.nap között van kicsi pecsételés....ezaz amit nem értek.Tegnap délután 5kor éreztem görcsölt a jobb petefészkem hosszan és ugye az volt a 13nap.Ma reggel voltunk együtt mert pont így beálltunk a 2 napra és azt is hallottam reggel mozgékonyabbak a spermák.Feküdtem is utána vagy 3órát még,párna meg ilyenek :)))Ma elmentem tesztet csináltam mert mostanában nem eszek meg mindent,sőt sokszor van hányingerem és van hogy valamit nagyon kívánok.Dr.nő azt mondta sose lehet tudni volt,hogy egy beteg úgy ment el hozzá hogy már 20 hetes terhes volt és nem tudta mert megjött neki csak kevés volt és kezeltetni akarta a pcoját..

Szóval ma megint volt ez a rózsaszínes pecsét..és ma van a 14.nap.Lehet hogy mégis csak a peteérés jele lenne???Tojásos nyákot sose veszem észre,mert ma is hogy együtt voltunk lehet még az jött.Nem tudom mi van már...az endo. doktornőt meg elfelejtettem megkérdezni:((

Évi

2013. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5036/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kicciri hu de jó nektek :)))

Pihikézzetek és legyen jó a nyaralás!:)

Irszikém bocsi h.csak most de lekvárt főztünk és málnát szedtünk most pihentem meg.Kutya bajom már amugy én nem is értem mitől hánytam akkorát!

A tesztemet csak én látom fotón full negativ persze....de már kezdek betojni hogy csak odaképzelem :)))Majd tesztelek egy rendes pozit és azt felrakom :DD valamikor. :DD

Vica köszi mégegyszer!:)

Olvasgatom is a könyvet egy picit :)

2013. júl. 11. 18:58
 5037/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-)

Évi, ki tudja, én nem értem ezeket már! HA 2 naponta együtt vagytok, abból baj nem lehet!

Mi a 2-3 napra álltunk rá ebben a ciklusban úgy, hogy a középidőben minden nap volt szex. Most ezt próbáltuk ki.

Jajj lányok, én is úgy tesztelnék egyet, annyira... de kibírom, tuti most volt ovum. MAjd valahogy huszonsokadikán kell tesztelnem.

Most épp a pesszimista hangulatomban vagyok, és attól tartok, hogy nekünk csak inszemmel fog sikerülni a(z első) baba...:-(

Ki tudja, lehet hogy augusztusban meglehet, lehet hogy csak a télen:-(((((((((

A jövőhéten már remélem legalább ez körvonalazódni fog..... Irszi

2013. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5038/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Évikém, nagyon tetszett a cikk, tényleg jó neve van. Én imádok csókolózni, csak sajnos úgy veszem észre, hogy a párom kora miatt Ő már inkább "nyugdíjba vonult". Nála már lecsengett ez az időszak.


De én még igen is fiatal vagyok, 38 évesen szükségem van sok-sok csókra, mert az annyira fincsi és vágykeltő. IMádok csókolózni a szerelmemmel, mert istenien csókol, de manapság csak elalvás előtt kapok egyet :( Na, jól nézünk ki :(


A lelkem úgy áll, hogy nagyon-nagyon be van sózva :) Ugyanakkor kapok meleget-hideget azért, hogy milyen hülye vagyok, hogy tönkreteszem magam egy újabb lombikkal, mikor iszonyat rosszul viseltem múltkor is a túlstimulálás miatti fájdalmakat.


Hát nem tudom, ilyenkor picit csökken a lelkesedés, de 5 perc múlva újra beindulok :)


Én márpedig babát akarok! Ha ehhez lombikon keresztül vezet az út, mert ez az egyetlen út, akkor ezen az úton megyek végig érte!!!!!!!!!


Tehát visszaszámolok, most jöv.héten megjön kedd-szerda és a köv.mensinél indulás!!!!!!!!!


Meli


Csajok, Nektek meg mind-mind drukkolok, ugyanis akárhogy nézzük, most bizony megint itt az idő, hogy valaki csíkosat teszteljen :))))))

2013. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5039/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:-)

Irszikem minden jo lesz remenykedjunk h.sikerul inszem nelkul!:-)

Az en Paromnak meg magas vernyomasa elzavartam orvoshoz :-)Vervetel ekg felirt neki egy bogyeszt (enyhet) vernyomascsokkentot...remelem tobbet nem lesz rosszul.Az a baj h.a pasik nehezen viselik a dokihoz jarkalgatast szegeny Parodat is sajnalom dehat muszaj a gockuti!Nekem sem hire sem hamva mar a gyomorrontasnak...ugyh.gondolom nem terhessegtol volt :-D persze nem lehetett tudom de amugy olvastam olyan tapasztalatokat a neten h.ovu utan egy hettel hanytak aztan kesz vege volt.Persze h.remenyt adott de jon a kerdes h.miert pont en lennek ilyen extrem eset aztan meg az a kerdes hogy miert ne?!:-) De a mellerzekenysegem csokkenoben van ... Amugy is meg csak a 10.dpon vagyok ma ha nagyon koran repedtem.De lehet h.kevesebb ki tudja...Lehet tenyleg raszanom mar magam a homerozesre kivancsisagbol...ovu idopont miatt mert masra nem igen jo.Majd utananezek hogy kell csinalni...

Vicus nem baj ha nem jon at a pco-konyv olvasgatom a masikat :-)

puszi Csajok!<3

2013. júl. 12. 08:24
 5040/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Nagyon pici időm van, de azért a lényeget leírom:

Irszi, Kriszti drága kislánykák pozi lesz a tesztetek, ezt el kell hinni, és nem szabad elkenődni.

Tényleg hinni kell benne. (az enyém is az lesz:-)

Irszi neked következő ciklusban inszem lenne?


Milyen ügyesek vagytok Évi, és Vica, hogy ennyit fogytatok, és szépen tudjátok tartani a diétát.

Én állandóan diétázom, vigyázok a vonalaimra, de sokszor olyan nehéz, és ha elengedem magam egy időre, rögtön kúsznak a kilók.:(

Meli szuper hogy ennyire akarod, ne félj tőle!

BIZTOS sikerül!!!!

Kicciri nagyon szép helyen vagytok, érezd jól magad!:-)

Tegnap volt Lili nap, Lilikének boldog névnapot Szilvi!

Én a 10.cn-on vagyok, ma már ovutesztelek, nehogy lemaradjak róla, mert most sikerülnie kell valahogy érzem:-)

Annyira cukik azok a pólók, szerintem szerzek egyet.

Puszi csajok

2013. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!