Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4991/9202 anonim ***** válasza:
57%
Babát akartam írni de lehet rászóltam hogy több baba lesz :)))
2013. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4992/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixi, várjuk nagyon a fejleményeket!!!!!!!!!!!!!

Én is azt gondolom hogy a terhességtől is görcsölhetsz; hisz sokan mondják, hogy az első hetek nagyon hasonlítanak arra, amikor meg akar jönni. Szurkolok nagyon! Azonnal írj, ne várakoztass minket!!!!!!!! Már biztosan teszteltél :-)

Évi, kend a krémet, azon aztán tényleg nem szabad spórolni, nekem is az hozta viszonylag rendbe a ciklusom.

Bár most nem tudom mi van, a 8. ciklusnapon még mindig negatív az ovu tesztem. Abban bízom, hogy még jobban helyreállt a ciklusom, és csak a 10-12.-en lesz pozitív.

Persze idegesítő, mi van ha most meg jól nem is ovulálok...... :-(

Nem is érdekel, úgysem tudom befolyásolni, ha a fejem tetejére állok is!:-((((((((((((

Képzeljétek, 2-3 napja fáj a derekam, de már lassan minden pózban! És a hasam is..... De nem tudom eldönteni hogy pontosan hol, és hogy hogy........ a köldököm körültől egészen az alhasam, és olyan ... franc tudja. A feszüléstől a finom görcsölgetésig, de tegnap óta masszívan.

Viszont egyáltalán nem annyira hogy rossz legyen, csak fura.

Gina! Szerintem is csináljatok "szabályokat", még mielőtt megszületik a baba!

Az én anyósomék sem különbek!!!!!!! Ők nem a nyakunkra járnak, hanem pl. beleszólnak abba, hogy milyen színű legyen a fal (most épp festetni akarunk a hálóban). HA nem vesszük figyelembe, apósom telefonál a férjemnek, hogy anyád már 2 napja rosszul van MIATTATOK, szúr a szíve, csak nyugtatóval tud létezni, 2 napja nem alszik, még altatóval sem.... Meg fog halni, infarktust fogy kapni, mert is már megint ilyen dolgokkal idegesítitek........

Mármint hogy a saját lakásunkban barna vagy piros legyen-e a hálónk........

De tudjátok, nem lehet erre mit mondani, nyilván ettől nem lesz infarktusa, de nem mondhatom ezt a szemébe........ H.....lyék ezek, csak nem forognak :-)

Kitartás Gina, csak ügyesen! ÉS a lényeg hogy köztetek ne legyen ebből baj :-)

Tegnap is strandoltunk, jól bekentem magam Canestennel előtte, tök jó volt!

Puszi! Irszi

2013. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4993/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Tegnap irtam nektek es azt hittem rendesen elkuldte de nem ellenoriztem es nem kuldte el mert elment a netem...na mindegy.Gina orulok h.jelentkeztel :-) Fuuu de rossz nem tudom miket irtam....nem akarom magam ismetelni sem...na Pixike drukk kuldjed a pozi tesztes kepet majd :-D Nalam semmi ugye a mellem erzekeny tovabbra is picit szurkal a mehem...lecsengett az ovu sztem de azert meg majd rasegitunk:-)Nem tok mit irni Csajok :-)))drukkolok mindenkinek!:-)
2013. júl. 7. 10:05
 4994/9202 anonim ***** válasza:
57%

megjött :'(

Pixi

2013. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4995/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó, Pixi......:-(((((((((((((

Szegénykém.

Irszi

2013. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4996/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixi sajnálom :(( tutira megjött vagy csak pecsételsz???

Irszi kenem is és valahogy megveszem azt a krémet:)

Nem régen értünk haza és képzeljétek úgy örültem mikor a mérlegre álltam,hogy hiába nem tudtam rendesen tartani a diétámat nem híztam :))))))))))

Nekem is fáj a derekam és a hasam alja is néha.Lassan peteérésnél fogok tartani :)

Remélem lassan beindulnak már a két csíkos tesztek :))))

ÉVI

2013. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4997/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Pixike :-( sajnalomh.megjott ...tudom most nagyon biztal benne :-(

Evi hajra az ovuhoz :-)

Nekem meg mindig faj a cicim amugy semmi extra.Puszi Mindenkinek!

2013. júl. 8. 07:10
 4998/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, ügyes vagy hogy nem híztál! remélem jól éreztétek magatokat, és lassan ovolálsz!

Nem írtad, hogy milyen a végzettséged?

Kriszti, már összeolvadtak a sejtecskéitek reméljük! :-)

Mi tegnap el voltunk egy gyönyörű helyen, 5 tó között, ahol a múltkor keringett felettünk a gólya (nagyon magasan!!!), most persze nem láttuk.

A fészket sem, mert bentebb van az úttól, és azóta gyönyörű lombokat növesztettek a fák:-)

Én alakulok mint púpos gyerek a prés alatt, képeljétek, csak kezdenek szépen csíkosodni az ovu tesztjeim! :-)

Tegnap du. már láttam (megint) valamit, így teszteltem este is, azon erősebb de még mindíg nagyon halvány, a ma délelőttin pedig már szép erős. Kíváncsi vagyok mi lesz, nekem ennél nem is szokott erősebb lenni, de most végre spontán időben vagyok!!!!!!!!!!!!! 11. napon pozi az ovutsztem lányok, el sem hiszem! Hát még ha esetleg ennél is erősebb lesz!

Helyrejövök szépen magamtól :-)

Őszintén remélem hogy ez a ciklus most az utolsó az inszem előtt ( a férjem eredményeitől függ), és ha igen, akkor remélem hogy a Jóisten, vagy valaki odafentről megsegít már végre minket, hogy az utolsó pillanatban, de természetes úton lehessen babánk.

Még az idegesít, hogy nekm is azt mondogatja mindenki, hogy higgyem el, az a teszt nem volt álpozitív, sőt, a második sem, mert másnak bezzeg ilyen a terhességi tesztje! ÉS hogy csináljak egy újat, mert tuti két csíkos lenne!

De hát meg vannak zavarodva, amikor most készülök ovulálni! Az ovuteszt, mint jósteszt szerintem akkor már napokkal ezelőtt erős két csíkos kellett volna hogy legyen...... Miért nem gyártanak normális tesztet?????:-(


Krisztike hajrá, most vagy soha, itt a nyár, kismamák leszünk, augusztusban szép, erős pozitív terhességi tesztünk lesz!!!!!!!!!!!!

Meli, jól vagytok? Gondolom szépen haladnak a dolgaid!

Gondolkozz a fagyibabákon, és beszélj róla az orvossal is!

Hogy miket úsznál meg, ha sikerülne most fagyibabákat is összehoznotok! Úgy szorítok neked Meli!!!!!!!!!!!!! Kismama leszel az ősszel! :-)

Kicciri, mi újság, régen írtál?

Szilvus, élvezitek a jó időt? Pancsiztok?

Livi, Lillus, mi a helyzetveletek?

Encsike???????????????????????????????

Puszi mindenkinek! Irszi

2013. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4999/9202 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok drága Lányok!


Ma túléltem az aids-hepatitis-szifilisz vérvételt. Az a szuper csaj vette, aki 1 évvel ezelőtt is. Megismert. Elsőre eltalálta a vénámat. Nem bénázott, nem szúrkált össze-vissza. Profi módon vette le a véremet, agyondícsértem, annyira hálás voltam neki.


szerdán ekg, péntek tüdőszűrés, 29én mell UH, 31-én nagy vérvétel és minden készen lesz!!!!


Képzeljétek, vasárnap lesz a keresztelő, fél éves keresztfiam lesz :) Már alig várom, hogy lássam!!!!!!! Skóciában élnek, anyukája már 30 éve barátnőm. Gyerekkori barátnőm.

És én leszek a kicsi kerimamija :) Babázni fogok :)

Ez jó előjel :)


Már nagyon várom a lombikozást :) Tök be vagyok ám lelkesülve :)

Meli

2013. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5000/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melikém,nagyon szorítok neked! Puszi mindenkinek lányok,ha van valami érdemleges írok,18 ciklusnapon vagyok,5.dpo,ebből még akármi lehet! :))) Puszi Livi
2013. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!