Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4981/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Belgyogyaszatra tesznek át mert forogni nők kell :(

Remelem. Megszokom.

Este voltunk éjszakai furdozesen de csalódtam... Nem volt meleg víz:( a gyereklibickoloba csak :(

Az bolt az érdekes hogy mond két petefeszkem elkezdett meg a melegbe is gorcsolni.. Nem tudom miért. Peteeresnek kb majd szerdán kene lennie

Na de a lényeg voltunk együtt ma :)

Babasodjunk :)))

Évi

2013. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4982/9202 anonim ***** válasza:

Mert a melegbe hamarabb repednek!

Mielött mensizel se szabad melegvizbe menni mert hamarabb megjön!!!!

Vérbőséget okoz a melegviz ezért nem ajánlják a kismamáknak se a termál se a bugyborékolós vizet!!!

Ne menj melegvízbe!!!

Ami kellemesen langyos oké,de se hideg se melegvizbe nem szabad!

Termálba meg főképp nem!

Szilvi

Amugy a pasiknak a melegviz hetekre megölheti a spermákat,ezért nem szabad ülőfürdőzniük babagyártás idejében!

2013. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4983/9202 anonim ***** válasza:

Tudom Szilvi de ezek 24 és 30 fok közöttiek voltak csak ami szoba hőmérsékletének is megfelel.nem volt melegebb.Lesz ami lesz.Most úgy se akarok annyira ragorcsolni.Inkabb örülök hogy pihenünk.

Évi

2013. júl. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4984/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Probáltalak követni benneteket,de el vesztettem a fonalat.

Bocsi érte.

Mi jol vagyunk, már 1 hete érzem mozogni a babót.

Afp eredményem jó lett.

A dokim el megy szabadságra és így a másik doki Július 24re tud fogadni Uhra,de ö tudom nem fogja megmondani a nemét.

Ugyhogy szerintem augusztusban el megyünk 4Dre.

Holnap be töltöm a 18hetet. :)

Néha még vannak rosszulléteim,de már csak a cici fájás a mindennapos.

Fogytam 7kgot.

Anyossékkal vannak vitáim,ezek már az agyamra mennek,és még az is fenn áll,hogy költözünk.

Kívánom mindenkinek,hogy babásodjatok, nem szabad feladni.

Majd jelentkezem az eredményekkel.

Puszi

Gina

2013. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4985/9202 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!

Örülök Gina, hogy írtál!

Olyan jó hogy már érzed mozogni; Istenem!

Bár mi is érezhetnénk már, vagy legalább a kis rókák kerülgetnének minket! :-)

Szuper hogy fogytál! Akkor eddig csak fogyás van, semmi hízás? ÉS ez "dierkt", vagy nem tudsz enni?

Mi a gond anyósoddal? Mi itt a múltkor többen szidtuk a sajátunkat!

Az anyósok.................

Remélem, én emlékezni fogok erre, és akármilyen párt is választ majd az én gyerekem, szeretni és elismerni fogom, hisz a vérem szerelme! Gondolom mivel én neveltem, egy kicsit az én választásom is lesz (nem direkt, csak mert formáltam az ízlését mind mentálisan, mind emocionálisan, ill. esztétikailag).

Sajnos azt az ő generációjuk nem érti, tisztelet a kivételnek, de mi vagyunk az ősellenség! :-)

Tenni rá! Már amennyire lehet.

Évi, pihizzetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Micsoda dolog ez, hogy forogni kell! Ilyet én még nem hallottam! Milyen a végzettséged?

Te nem gyerekosztályon voltál? Felnőtt belre hogy tehetnek át? Szegénykém:-(

Mindegy, jó lesz. Valahogy lesz..........

A görcsöléssel kapcsoltaan, simán lehet hogy korábban repedsz! Nézd meg, amikor a múlt ciklusban én már a 9. napon repedtem! Most meg semmi, pedig ha ugyanúgy lenne, már tegnap pozinak kellett volna lennie az ovu tesztemnek!

Szilvi, már elképzeltem a kis tündérnyuszkónkat téli cuccban :-) Olyan kis édi lesz ,majd, azokban a jó meleg göncökben!

Pancsizni volt már? CSak mert igen, tudom hogy még nyár van!

Mi most készülünk ki a Fényesre! Szuper a gyerekmedence!!!!!!!!!!! Csak ajánlani tudom! És a jegy is igen barátságos, fele a Gyémántosnak.

Remélem nem romlik el az idő, és tényleg tudunk mi is egy kicsit pancsizni! Irszi

2013. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4986/9202 anonim ***** válasza:

Még valami.. fontos!!!!!!!!!!!!

Lányok! Valószínűleg én vagyok a figyelmetlen; igen!

Az andrológusnál ugye kizártuk a prosztatagyulladást! Nem tenyészett ki sehonnan baktérium!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Viszont........... a fehérvérsejtszámot/ gennyet (persze nem volt odaírva egyértelműen hogy melyik) ++-ra értékelték, ami rossz -gondolom.

17.-én kell visszamennünk ha minden igaz, addigra szeretném végignyomatni a góccuccot.

DE a férjem azt mondta, hogy szerinte nem lesz semmi, az a baci elmúlt, és a fehérvérsejtre pedig azt mondta a Kopa már régebben is, hogy ha nem onnan jön, akkor nem foglalkozunk vele!

Szóval esetleg lehet hogy most végre azt mondja hogy szevasz-tavasz!

Basszuskulcs, nincs is pénzünk augusztusban egy inszemre!!!!!!!!!! Hűűűűű, már most nagyon kéne spórolnunk............ De jó lenne ha végre hoznák a babyszitteres gyerekem!!!!!!!!! Egy kis mellékes........

Most bevállaltam egy másikat is, egy egy éves kislányt! 1.000Ft/ óra, és neki csak néha kell, 3-5 órára.

Az is valami! Mindet a saját gyerekemre teszem félre, úgy döntöttem! Az inszemre, a gyógyszerekre............

Vennem kell krémet is, 10.000Ft, hurrá! :-(

Irszi

2013. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4987/9202 anonim ***** válasza:

PIXIIIIIIIIIIIIIIIIIIII??????????????????????????????

VAgy csak holnap lesz a nagy nap? Irszi

2013. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4988/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi aranyos vagy!

Nem direkt fogyok,csak nem eszek sokat,meg nem is árt ha megy le,van miböl táplálkoznia a babának! :)

Anyossékkal az a probléma,hogy már 2 éve a saját lakásunkban lakunk és folyamatossan beleszolnak az életünkb,ez mostmár sok. Ja meg apos minden nap be jön hozzánk,nincs magánéletünk.

Tegnap azt is felhánytorgatta anyos a férjemnek,hogy én miért járok autoval boltba.

Jol össze is vesztek,majd késöbb jöttek és itt durcázott az udvarban nincs nekem erre szükségem.

Ma fél10kor jött apos,hogy elviheti e a gyereket mert hiányzik anyosnak,mondtam 10re itthon legyen a gyerek.

Haza is hozta,mondtam akkor mátol be vezetjük,hogy ök is 2hetente láthatják az unokájukat mint anyumék, nem tetszett neki.

Röviden ennyi,de tudnék még mesélni!

Gina

2013. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4989/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok igen holnap lesz a nagy nap :))) ma akartam csak tegnap az egész estét végig görcsöltem :( hajnalba ki is mentem wc-zni na mondom ennyi megjött DE nem hál istenek :))) és már most ahogy jöttem anyukámal vásárolgatni el is múlt a görcsölés :) lehet csak sétálni kellet hogy elmúljon :))) szerintetek miért görcsölhettem annyira? tegnap a párom összeakarta gyűrni a lepedőt :D hát csináltuk is lehet azért görcsöltem be? :O :/

Pixi

2013. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4990/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixi szerintem a görcsölés a babákat van :)

Szurkolok nagyon.

Gina hat sajnos ezek az Anyósok és Apósok néha érdekesek :(

Az azért jo hogy a Parod melletted all ki,ez nekem fontos.

Vigyázz magatokra.

Irszi az anyagiakat ne is mondd :( egy csomó pénzünk elment :( nekem is kene kenni a krémet de fogyoba lesz mar :( na meg a magán doki lesz szerdán :(

Hétfőn nézzük meg a TSH-mat :) remelem jo lesz legalább az :)))

Reggel megyünk haza :(

Évi

2013. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!