Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4971/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, Évi, szerintem ezzel mindannyian így vagyunk!

Én is azt gondolom, hogy ahová eddig is jártam, oda simán el tudom vinni az én picurkámat!

Persze lehet hogy ezen most Szilvi jókat mosolyog :-)))))))

A kis naívak, igaz? :-D

Szépséges Lilikénk, de már nem is kislány, hanem igazi kisnagylány! :-)

Mekkora haja van; aztaaaaaaaaaaaaa! :-DDDDDDD

Pixi, jó hogy írtál, és remélem babát jelent nálad ez a késés! Azért tessék büszkélkedni ám a szép pozitív teszttel! :-) Várjuk nagyon, és szorítunk neked!

Évi, pihizzetek helyettünk is!!!!!!!!! Rám is rám férne egy kis Balcsizás nagyon! Szilvi is, és én is tavaly a Balcsi után............ tudod! Popót a vízbe:_DDDDDD

Lilla, szuper hogy jók az eredmények, az a napi fél Brovalami pedig nem sok!

Szuper! Remélem tényleg igaza lesz, és három hónap elég lesz a sikerhez!!!!!!! :-)

Én nagyon remélem hogy ha most sem esem teherbe, akkor augusztusban meglesz végre az inszem!

A mai LH tesztem is negatív, ugyanolyan mint a tegnapi. Mintha lenne valami, de az is lehet hogy ez most még halványabb! A franc tudja! :-(

Nem is kéne nézni, csak nyomatni a szexet ezerrel! :-) Két -három naponta!

Én azért is vagyok rá kíváncsi, hogy ha úgy alakul, akkor tudjam azt mondani hogy csinálhatjuk spontán ciklusban, mert volt megint tüszőérésem. És van itthon még vagy 10 LH tesztem, és én már csak délután csinálok, nekem mindíg akkor pozi.

Kriszti, a gólya mindig jó jel! Meglátod, jól megnézett magának, hogy hová kell vinnie a következő kisbabát a faluban!:-)

Kismama leszel még júniusban! :-)

Puszika! Irszi


Lilla,

2013. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4972/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla tavaly meg nem olvastalak titeket :( mi lett a balcsi után???eddig nem nagyon mentem bele mert a lábam begorcsol a hideg víztől :( de ha ezen múlna inkább bemennek :)

Évi

2013. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4973/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem Lilla, Irszi, csak valamit elírtam a végén :_)

Tavaly aug. 06.-án teszteltem pozitívat úgy, hogy előző nap lesz ami lesz alapon egész nap a Balcsiban áztattam magam.

Csak nekem 2 nap múlva elhalt sajnos.

Szilvi is az után tesztelt pozitívat Lilikével, miután szintén a Balcsiban fürdött.

Szóval a Balcsi nekem azóta olyan gyerekcsinálós kabala dolog, mint a gólya!

Mi is megyünk augusztusban! HA többre nem is, de lemegyünk egy napra fürcsikézni! Irszi

2013. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4974/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ma Irszi akkor hátha a labaztatasom is elég :) olyan gyönyörű :))) remelem azok a tesztek csikotodnak majd mekunk :) itt voltunk tavaly is naszuton :) felek hogy milyen lesz mikor haza megyek mert új osztályra raknak 2 hónapra :( aaaaa na mindegy ahogy a könyv mondja nem idegesitem magam mert azzal csak rosszat csinálok

Évi

2013. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4975/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igy volt ahogy Irszi mondja:))))

Semmi tünet....ágy cipelés aztán mondván hogy tuti nem sikerült ez a hónap se,gyerünk fürdeni:)

Annyi elírás volt Irszi írásában,hogy nem a Balcsira mentünk,csak át Tatára a tóra:)

Jó kis koszos csufi vizbe:)))))

Gondoltam ugyse sikerült akkor miért is ne??????

ÉS pozit teszteltem:))

Hát Irszi,jót nevettem azon amit írtál:D

De persze mi is megyünk Lilivel ide oda...

Csak sajnos Lillus olyan baba hogy mindenhol jó de legjobb a saját ágyba igy nezhezebben viseli ha egész napos túrán vagyunk:)

Ez valahol jó is ám,mert nem köztünk,nem babakocsiba és nem hordozóba de még kézben sem alszik szerencsére:)

Csak a saját ágy a tökéletes neki:)

Persze alszik babakocsiba ha sétálunk stb....csak hosszu időt nem szeret ugy....

Én naiv gondoltam mikor sörfesztivál volt nálunk,hogy megfürdetem,vacsi és utána kinézünk,ugyis laszik....miért ne aludna?:D

Aludt....kb 20 percet és utána szépen megvárta mig hazaérünk:D

Valahol ez tök jó dolog:))

3 hónapos nagyon sok minden változott mióta megszületett.Ma 3.napja alussza át az éjszakát:))))

Jupppppi:)

De még nyaralni nem megyünk vele....1 napra leugrunk a balcsira a nagyok miatt,de ennyi...

De megnyugtatlak benneteket,nem is fogtok vágyni a baba mellett az első időkben nyaralni:))

Max arra hogy egy kicsit baba nélkül had pihenjek dologra:D

Olyankor kell apát beiktatni és mehet is a pihi!

Egy tanácsot fogadjatok meg!!!!

Tudom hogy nagyon és régóta vártok a babára de.....

Ha ott lesz már,nem fog elszökni többet,mindig ott marad:D

Ugyhogy hagyjátok apát is érvényesülni és ha már nem olyan pici lásd Lilit....igenis csináljatok havonta egy apa napot és huzzatok el barátnőzni!!!!

A minap néztem végig egy ismerösöm kinlódását,mert olyan jol elcseszte a babai dolgokat,hogy ahogy kikerül a baba látóköréből anya,már üvöltés van:S

Szó szerint wc-re nem tud elmenni!!!!

Ennyi jár az anyának hogy kikapcsoljon és ujult erővel csapjon bele másnap a megszokott dolgokba.

Nálunk ez nagyon jól müködik és mivel apa a születésétől fogva részt vesz a dolgokba igy Lilinek se meglepő ha apa eteti:))

Holnap az én napom lesz,már alig várom:))))))

Puszi!

Szilvi

2013. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4976/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Szilvuuus!:-)))))Koszike a kepeket Lillus egyszeruen gyonyoru!:-)))Imadni valo ahogy szopizza az ujjat es tunderi a mosolya is!!:-)Olyan jo ot latni hogy milyen kis gyonyoru nagylany fu mar 6 kg hat lassan eleg lesz tartani :-)Orulok hogy jol vagytok es h.Apa is boven kiveszi a reszet a nevelesbol :-)

Irszikem babas leszek juniusban de akkor te is tudod ;-) egyszerre leszunk babasak :-D sztem nalam most jo eros peteeres van jol faj a hasam es a szexnel is csak a "csucsket"tettuk be szinte mert hat erzekeny ott belul.A mellem is nagyon faj rendesen kellemetlen hason fekudni....NA ilyen lehet terhessegkor is en ezt a tunetet varom a nem vart napja korul...mert hat volt mar erzekeny meg minden de az az igazi "hasonfekudnikellemetlen"erzest meg nem igazan ereztem csak most peteereskor.Aze' remelem elmulik mert ha vegig kiseri a 2 hetet akkor meg megint nem lesz jel.Jojjon elo csak a nem vart napja korul :-)

Pixikem orulok hogy irtal es remelem pozit tesztelsz majd!Mikor akarsz tesztelni?:-)Gyere majd hagy oruljunk veled :-)<3

Melikem mi ujsag van?Meselj elkezdodtek a vizsgalatok?Minden okes??Puszi Csajok Mindenkinek es kotelezo babasodni!!!!:-D<3

2013. júl. 5. 07:59
 4977/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága kislányok!


Imádom, hogy ilyen jókedvűek vagytok! Itt a nyár, hurrá :)


Ma mennek a gyerkőceim Balatonra az apjukkal, frászban vagyok, remélem egyben maradnak.


Én meg itthon leszek a párommal, nagyon unatkozós lesz a hetem a gyerekeim nélkül. (nem lesz kivel morognom )


A kivizsgálásokkal haladok. A 2 héttel ezelőtti vérvétel nyoma még mindig!!! itt égtelenkedik a karomon, akkora bevérzés lett rajta.


Hétfőn megyek aids-hepatitis-szifilisz vérvételre, aztán szerdán lesz EKG, meg a jöv.héten valamikor tüdőszűrés.


A rákszűrésen túl vagyok, minden eredményem jó, a múltkori kenet is :)


Még július 29-én lesz mell UH és 31-én lesz vérvétel.


És kész is lesz az egész.


ha minden jól megy és nem késik a mensim, akkor augusztus 13-án jelenésem lesz a meddőségi központban :)

Meli

2013. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4978/9202 anonim ***** válasza:
57%

jó reggelt !!!! :) még ma se jött meg abban egyeztünk meg a páromal hogy ha hétvégén se jönn meg és reméljük nem fog :)))) akor hétfön megyünk tesztet veni és kedd reggel tesztelek :) tünetem még nincs vagy alig van :) a cicim ugyanugy fáj mint mindig mensi előtt,a hasam is fájdogál néha este pedig elképesztő fejgörcsöm volt ezért nem is tudtam aludni és nagyon éhes is vagyok :( reggel alig tudtam megeni egy nutelás kenyeret mert hányingerem volt közzbe :( és nem megy a hasam :))) puszi nektek :)) <3

Pixi

2013. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4979/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Minden oké velem. CSak kicsit elvagyok havazva.

Képzeljétek felkértek hogy legyek egy szakdolgozat alanya :))) egyébként úgy beszéltük meg a férjemmel ma reggel, hogy az augusztusi mensit még megvárjuk és utána hajrá :))))) Október az sokkkkkkk idő!!!! :))

2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4980/9202 anonim ***** válasza:
15%

Sziasztok!

Az ovu tesztem ma is hómező! Hihetetlen, lehet hogy már rég pozi volt a 4. ciklusnapon, és esetleg most még előbb repdek, vagy ilyen sz.......r az összes teszt, vagy sokkal később (rendes időben) érik, vagy nem is érik ebben a ciklusban.........

Nem is tudom már! A szexeket nyomatjuk, ahogy jól esik, tegnap este is, ma reggel is...:-)

Most úgy lesz, ahogy sikerül! :-)

Vicus, örülök hogy csak augusztusig vártok, igazatok is van!

Meli, mell uh is?????????? Na, most aztán jól ki leszel vizsgálva! :-)

Kriszti, még csak most fogsz repedni, és előtte fáj a melled??? Nekem mindíg utána fáj, onnan tudom hogy repedtem! :-)

Tegnap egyébként megint fognom kellett szex közben (vagy ma:-))))))). Fura :-)

Lehet hogy csak azt a pár kg-mot érzem, végre oda is ment:-)

Évi, milyen osztályra raknak, és miért?????? Biztos jó lesz!

Pixike, nagyon szorítunk neked!!!!!!!!!!! A tüneteknek ne dőlj be, várd meg a tesztet! Sajnos ha olvasol minket, akkor már tudod hogy mennyi baromságon túl vagyunk......

De szorítunk neked nagyon!

Ma egész nap babáztam melóban, volt egy 3 hónapos babánk is, meg egy 10 hónapos ......

Mindenki mondogatta hogy már nagyon kéne nekem, és hogy álljunk rá a témára! Remélem hallotta a főnököm is! :-)

Igen Kriszti, babásnak kell lennünk ebben a hónapban!

De most te állsz úgy, hogy először te tesztelsz pozitívat! :-)

Szilvi, ez jó tanács, és bár én az etetést nem akarom kiadni a kezemből (már ha tudok fél évig csak szoptatni), viszont szerintem is jó ha néha el tudok ugrani 2 órára bevásárolni, vagy ilyesmi, és addig apa viseli a gondját, ill. szórakoztatja.

Ha már más is tudja etetni akkor övé mondjuk az esti etetés, és én majd ha már akkora, néha szeretném anyumra is rábízni 2-3 órára. Többet egyenlőre nem tudok elképzelni :-)

De jó lehet kettesben a férjurammal is elmenni bárhová: moziba, vacsizni pl.

Puszi! Pixike, várjuk a pozi teszted hétvégén! Irszi

2013. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!