Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4941/9202 anonim ***** válasza:
2013. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4942/9202 anonim ***** válasza:
57%
Na tessék, most csak én vagyok itt, és magammal beszélgetek :-) Irszi
2013. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4943/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Aranyos vagy Irszi koszonom! Tehát lányok buli volt. .... jól tetted! Sőt Vica te is! Néha ki kell adni a gozt. A héten mi is megnéztük a pohár feneket. Gondolhatjatok, milyen vad volt a helyzet az agyban♡

Mindenki kiadja vhogy a gozt! Irszi ha eloször ilyen halvány a teszt az is pozitív! Csak nálunk ha ilyen van,lányok sajnos ki kell, h mondjam elveszítjük a babát :'( . Gondolom olyan ember töltötte fel a tesztet aki kb 3 hónapja probalkozik. Amúgy a mi szemünk ki van már elesedve !

Sajnálom, h megjött Irszi. Most mondjam azt h majd a következő hónapban? ?? Mindig .....mérges vagyok meddig kell még drága csajok varnotok?

Oh Evi azért remélem jobban vagy! !!

Lilla örülök, h a ferjed jól van :-)

Az en párom nem megy dokihoz. Azzal hitegeti magát, h az én PCOS-em miatt nincs baba! Sztem nem is akar babát. Azt mondja ha jön, jön /ha nem, nem :-/

Szóval kicsit hanyagolom a témát. Biztos nem fogom raeroszakolni ha nem akarja igazán.... elég szar ez így. Mivel Ő nem megy dokihoz , úgy érzem hogy "olyan pohárba töltök vizet, aminek nincs alja"

2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4944/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi aranyos vagy ahogy írtál:) jól tetted hogy buliztal :) igen az a teszt olyan mint neked volt.Lehet tényleg az utron kell emelni.. Vmelyik nap olvastam egy csaj írta mielőtt megjönindig pozitív és utána negatív lesz :((

Sajnálom Kicciri hogy nem megy el a Parod:( az enyém is halogatta de mondtam neki sokat hogy nála is lehet baj és Lám rá éreztem :(

Na pihizek 4 kor indulunk,telóról azért majd írok nektek

Évi

2013. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4945/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Évi néha a férfi ego olyan hatalmas.

Azóta minden ok a ferjeddel?

Erezzetek magatokat nagyon-nagyon jól! Pihenj és ne foglalkozz semmivel!

2013. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4946/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szép napot Csajszik!

Irszi sajnálom, hogy megjött :-((((((((

Megnéztelek volna, ahogy ütöd a szomszéd pasit:-) Főleg, hogy még meg is érdemli. Együtt vannak azok után, hogy megtudta a lány, hogy a pasi csalja?

Erre képtelen lennék, vagyis ezt megbocsátani talán meglehet, de nálam tuti elmúlnának az érzelmek.

Hát görbe szombat estém volt nekem is, barátnős csajos buli Romkertben 5 vodkanarival, hajnal 4-kor zárult. De nagyon jó volt.

Érdekes ez az andrológus, és persze nagyon drága. Milyen jó lenne, ha Te is úgy járnál, ahogy az ismerős csajszi, aki szintén a KOC-ba járt a férjével. Úgy szeretek ilyen sztorikról hallani, ez mindig reményt ad.


Teszteltem, de negatív lett. 13.dpo-n vagyok, és ilyenkor már pozi kéne, hogy legyen, ezért már nem reménykedek, és sztem holnap, vagy holnapután megjön.:(

Azért nagyon köszönöm a drukkot.:-)

Biztos megint 3-án jön amikor konzultációnk van, hogy ne tudjanak megvizsgálni megint.

A múlt hónapban 4-én volt időpontunk, és aznap jött meg.

Kicciri bizony a férfi egó hatalmas tud lenni, szerintm se erőltesd, de azért mondd el párocskádnak finoman , hogy bárkivel lehet már sajnos probléma, amennyi szar kaját eszünk, tele mindenfélével, és a vizünk ugye tele hormonokkal...dehát tudjátok ti is. Ezért nem lehet tudni. Én már a harmadik sikertelen hónap után küldtem a férjem, ő ment is. Nálunk nem volt kérdés, mert a bátyja meddő, nagyon szar a spermája, és csak lombikkal lett babájuk. Általában ezt szerzik(kicsapongó piálós életmód,betegség stb) a férfiak, nem örökölhető, de azért megnézettük rögtön őt is. Jó a spermája, de a meddőségiben nézett lesz a mérvadó szerintem, mert ott szigorúbb kritériumok alapján vizsgálják.

Szóval szerintem valahogy vedd őt rá:) Csak hogy megnyugodj.

Érdekes ez a teszt dolog, lehet még így is progi hiányotok lett volna? Utro WCream mellett? Nekem most hófehér a tesztem, meg mindig is az volt, egyetlen ciklusban volt ilyen Lily-m 2-3 db is. Lehet sikerült, csak nem tapadt meg szegény?

Hát nem tudom, minden ciklusban el kellene menni progi mérésre, nem?

puszi Csajok

2013. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4947/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Sajnálom hogy negatív a teszt, bár jobb mint az enyémek, az nagyon kiborító.

Leveleztem egy csajjal, ő azt írta, neki akkor maradt meg a babája (3* járt így mint én), amikor 3*2 Utrogestanra és 3*1 Duophosanra emelték az adagját!

Ezért gondoltam hogy meg kéne nézni!

És soha nem is pecsételt, egyszerűen csak nem maradt terhes, csak un. szellemcsíkos tesztjei voltak.

Mert én azt gondoltam, ha kevés a progi, azt jelzi a szervezet, de ezek szerint nem mindig.

A volt szomszédéknál bonyolult a helyzet, bár én sem tűrném el egyetlen percig sem (szerintem) ezt a helyzetet.

Van egy kisgyerkőcük, közös vállalkozás, egy szerelmes nő és egy hezitáló pasi. Nehéz ügy.

Mindegy, kapott szegény, remélem nem haragudott meg..!

Én mindenesetre kitomboltam magam.

Azt mondták (röhögve), hogy olyan is volt, hogy mindkét kezemmel fogtam a konyhapultot (kis panel konyha, középen közlekedsz és mindkét oldalon pult van), és két lábbal rúgtam, miközben ment a JJJJJJJJJJJÁ! :-)

Gondoljatok bele, ráadásul ez valahogy 3 óra körül lehetett.....

:-D

Lányok! Hazajöttem, megszabadultam a melltartómtól, és azt hittem mindkét mellem szöszös. Kis összepödört fehéres szösz szerű valami volt mindkettőn, bele is néztem a melltartómba hogy vajon ennyi homokot szórtak rám az oviban?

De semmi. Lehámlott mindkét mellbimbóm! Na, ez mi a csudától van??????????????????

Kicciri, szerezzetek maszektól beutalót, te lemész a kis tégelyért, ő otthon bele...., és te 3 órán belül szobahőmérsékleten tartva vissza viheted. Nem egy nagy áldozat...........

De sztk-n is meg lehet ugyanezt beszélni, csak ott be kell menni, és a doki megnézi (de meg sem fogja) hogy megvan -e a cerka, és a két golyó. Ennyi. Utána őt már senki sem kínozza.

Várd meg amíg jó pillanata lesz, és akkor kapd el.

Azt meg én is szoktam gondolni hogy meg sem érdemli tőlem a gyereket, amikor pl. hétvégén is elszívott egy doboz cigit, miközben elvileg épp meddő......... Mindegy.

Kialszom a mérgem:-)


Puszi! Irszi

2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4948/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Azta ennyi progeszteron pótlás kellett neki?? És semmi barnázás mensi előtt?? Semmi jel? Döbbenet.

NA kiváncsi vagyok most én az eredményemre, mert volt 19.21.23. napi progeszteron mérésem is.

Ma az anyukám hívott , és hát a szokásos téma mindig felmerül. Most is hallott valamit a tv-ben, és megkérdezte, hogy kislányom nem lehet, hogy sárgatest elégtelenséged van?? :D Ma hallottam a tv-ben, és tudod ilyenkor nem marad meg a baba stb....Cuki, türelmesen végighallgattam, amit már szerintem itt mindenki kívülröl fúj, az összes hormonnal együtt.

Mondtam anyukám de van az is, de nem minden ciklusban. párszor nézték már nálam a progeszteront, és néha nem olyan katasztrófa.

Irszi az én férjem is cigizik, de neki azt mondták az első helyen ( Cirisben) ahol vizsgálták, hogy az nem probléma termékenységi szempontból. A gond a pia meg a drog, és mivel ő nem iszik, és nem is drogozik, úgy gondolja nem kell leszoknia.:d

Nem akarom elhinni, hogy semmilyen hatással nincs a cigi a spermákra, na mindegy nem cseszegetem, remélem egyszer elhatározza magát és le tud szokni.

2013. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4949/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok:)

Hát az én férjem is dohányzik:))))

Tudom hogy ez sajnos nem nevetséges,de ez van:S

A dohányosoknál az a baj,hogy azért nem teszik le,mert szeretnek is dohányozni,mint pl én....sajnos....

Mi andrológusunk ugyanezt mondta hogy ez nem igen van befolyással rá....

A pia,drog és a forró fürdő...

Nálunk nem volt pl fürdés abban az időben,mert a forró fürdö akár 1 hétre elegendő spermát is kinyirhat...

Igy a kedves férjem zuhizott:)))

Amugy a mi sperma vizsgálatunk is elég nevetséges volt:D

A doki meg se vizsgálta,tehát ott meguszta a dolgot:)

Kaptunk időpontot a kórházban hogy melyik nap hányra kell vinni a cuccot...de nekünk nem 3 órát mondott a nő hogy érjünk be vele,hanem fél órát!!!!!

Hát mondom én ezt nem kockáztatom meg,majd elintézi a kórházban:D

Könnyü mondani alapon....ugyanis az én férjem elég furi ilyen szempontból mert képes a külső tényezők miatt is "nem produkálni":)

Elindultunk a kórházba,kezünkbe a kis üvegcse,monbdtam hogy amig elmegy a wc-be elrendezni a dolgokat,addig én kinnt iszok egy kávét,ki tudja meddig fog neki tartani:D

Hát alig kiértem már integetett hogy menjek mert kész:D

De nekem kellett az ablakhoz vinni,mert ő nem akarta.

Oda is vittem,erre a nő:

Mi ez sperma???

Hát mondom miért?Még nem látott ilyet?Igen sperma:D:D:D

Ugyhogy szerencsére nálunk elég hamar lefutott dolog volt ez:)

Jót röhögtünk ezen már a végén....

Szilvi

2013. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4950/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szilvi, jót röhögtem a kedves nővérkén... Igen, idióták tudnak lenni!

A multkor velünk is azok voltak, csak az a gáz hogy az fizetős ráadásul.......

Örülök hogy más andrológusok szerint sem probléma a cigi, legalább ez.

Drog nem téma szerencsére, már öregek vagyunk ehhez :-)

A pia inkább, de őszintén elmondta a mennyiséget (ott voltam), és az sem gáz.

Csak hát ha nem jön az a gyerek, ugye az ember belegondol hogy biztos nem baj?????????

Bizony, ilyen durva mennyiségű progit kapott!

Én is alig hittem el, de miért ne mondana igazat?

Csajok, a hámláshoz mit szóltok?

Csak úgy hámlik és ennyi? Irszi

2013. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!