Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4931/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Merre vagytok?
2013. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4932/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia en felnezek néha de nem ír senki :(

Velem semmi nem történik azon kívül hogy kevés a vérzés, szedülök jo pár napja :( holnap megyünk a balcsira de ez a szédülés mondent elront nálam :(

Évi

2013. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4933/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Egész jól vagyok, megnyugodtam. Szerintem most hogy tudom nem próbálkozunk a babával, le fog higgadni a szervezetem is :)

Nagyon szépen alapjáraton menetel a hőm. Jaa és kitomboltam magam pénteken, nádat vágtam, rengeteget, és olyan sarlóval, ami mérgem volt azt mind beleadtam a csapkodásba:))))


Krisztikém ari vagy, de nincs most hajrá nálam. Szeptemberi mensi után lesz hajrá csak :)


Ilyen a görbém

[link]


Most megyek nézek mentalistát :)

2013. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4934/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok, Évi nem lehet, hogy a vérnyomásod alacsony?

Nekem (néha) melegfront előtt szokott nagyon alacsony lenni, és úgy szédülök akkor, hogy még hányingerem is lesz. Borzasztó, én nagyon utálom, inkább bármilyen más fájdalom, mint a szédülés és hányinger. Szerintem annál rosszabb nincs is.

Azért jó utat a Balcsihoz, reméljük elmúlik holnapra.

Kicciri, a férjem eredményei jók, már kétszer is vizsgálták, de most csináltak még egyet, annak az eredményeit, az én hormoneredményeimmel együtt szerdán tudom meg. Akkor lesz konzultációnk. Nagyon izgulok.

Én ma a 12. dpo-n vagyok, talán holnap reggel tesztelek egyet, úgysem bírom ki. Fáj a hasam, és a cicim nagyon, de a derekam nem, és az nagyon-nagyon jó jel:-))))

Puszi csajok szép vasárnapot.

UI: Irszi remélem jó hírekkel jössz:-)

2013. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4935/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Vica egyszerre írtunk örülök, hogy jól vagy:-)))Lesz most szép görbéd hidd el:-)
2013. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4936/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica ezt jól tetted,hogy a dühödet így ki tudtad adni.Én üveget vágtam régebben a földhöz,persze műanyagot,de azt is nagy erőből :) (nem kellett tarkítani utána) :)))

Lilla lehet igazad van,mert semmi okát nem találták,már évek óta és nekem is hányinger is társul mellé,tényleg nagyon rossz érzés,szerintem is. :((( régebben nehezen kezeltem,most úgy ahogy elélek vele.

Évi

2013. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4937/9202 anonim ***** válasza:
57%

HAlihó!

- :-((((((((((

Nem lapítottam csajok, csak buliztunk egész hétvégén!

Annyit ittam...... bakker! :-)

Na jó, nem olyan sokat, és csak tegnap (pénteken én voltam a sofőr), és akkor is csak kb. 11-től, mert addig is én voltam a sofőr!

A volt szembe szomszédainkkal, náluk! Nosztalgia parti!

Képzeljétek el, (emlékszem, és tök GÁZ, de akkor viccesnek tűnt) Lindát játszottam, és a volt szomszéd srácot össze -vissza ütöttem és rúgtam, fáj mindene!

Mondtam hogy most a vállába, feszítse: ő hü...lye meg állt és feszítette!

Én kiabáltam ( a harmadikon...) hogy JJJJJJJJJJJJJJÁ! ÉS ütöttem egyet!

Aztán mondtam hogy most a hasadat feszítsd: JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJÁ! És oda meg rúgtam.

Gyerekek... Kék -zöld! Aztán a combjai jöttek, majd kezdődött előről, és a szomszéd csaj is ugyanígy, mondtam neki hogy ő meg gyakoroljon... de hogy minek? :-/

Tegnap még neki is tesztszett! :-)

Hajnal hat körül feküdtünk le, 10-kor keltünk, aztán jöttünk hozzánk grillezni.

Szóval csak ezért tüntem el, és hát..... én is jól kidtam a dühömet!

Mondjuk hozzá tartozik, hogy részegen elmesélte a szomszed csaj hogy a srác megcsalja, kiderült, és mosolyszünet van. Sírt is, és szerintem én meg jól megvédtem........

Pedig nem vagyok egy nagy verekedő, sírva is fakadnék ha valaki megütne szerintem.

NAgyon égő, nagyon fáj ma mindene!

Hagyjuk is :-)

Sajnos megjött, tegnap reggel, és szokás szerint most is simán el tudnám hinni hogy mégiscsak terhes vagyok, szerintem holnapra el is múlik, ma már alig van.

Tegnap mag alvadékos volt, meg ilyen fehéres fura, mint amikor vérrel keveredik a tojcsis nyák. Lehet hogy el kéne kapnom este a férjem?????????? Nem tudom.

Ja, és ma meg pattanásaim lettek.....

Lilla, szorítok nagyon a jó eredményekhez is, meg ahhoz még jobban hogy inkább pozitívat tesztelj!

Kicciri, nem vagy te kövér, ne röhögtess!

Nem vagyunk már olyanok mint a nádszál; na és?

Nekem is mondta a dokim hogy kb. 3 kg-ot dobjak le!

Tudom, aki sokkal küzd, röhej a 3 kg, de ha arányaiban nézzük, az is sok.

Persze, majd 3 kg-on múlik bármi is....

ÉS nekem is van ismerősöm, aki 120 kg-osan szinte rögtön terhes maradt mindkét csemetéjével!

Ki tudja min múlik lányok!

Irszi

2013. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4938/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, és kedves majdani Kismama Menyasszony,

képzeljétek!

Beszélgettem egy ismerőssel, kiderült hogy ők is a mi andrológusunkhoz jártak.

Ők 100.000-et hagytak ott, és 2* voltak összesen....

Azt mondta nekik a doki, hogy inszemet vagy lombikot javasol, és láss csodát, amikor másodszorra voltak és ezt mondta (előtte tesztelt 2 nappal pozit a csaj, csak nem mondták el), már terhes volt!

És azóta már a második trimszterben van............

Hát, nem tudom...

Mit gondoljak? Akkor tényleg csak a lóvéra megy?

Nekünk már mindegy szinte, hisz nem andrológiai a probléma.

Bár ha még a spermában van az a bu....zi baci.........:-(

Még 3 hét.......

Mindegy, érdekes!

Puszi lánykák! Kriszti, megy a drukk értetek, most meg kell fogannod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi! Irszi

2013. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4939/9202 anonim ***** válasza:
57%

Micsoda csacsi vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilla, ne haragudj, csak annyi minden volt a fejemben!

Holnap reggelre nagyon szorítok, hogy szép pozitívat tesztelj nekünk!!!!!!!!!!!!!!!! :-) I.

2013. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4940/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, most nem azért, de ugyanilyen volt az én első tesztem is SZERINTEM.

Nézzétek már meg légyszi, mert neki pozitív lett a digitális.

Akkor mégsem a tesztek rosszak, hanem lehet hogy a progim kevés még így is?

És akkor Encsivel is ugyanez lehet?

Szerintem ez is egy tök szürke csík, nem? Irszi

2013. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!