Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4911/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaa és elfelejtettem még leírni ezt is, hogy

azt is mondta, hogy látja hogy fogytam, mennyit és hogy áll a cukrom? Mondom neki hogy közel 20 kg-t , teljesen ledöbbent. Mondtam hogy 85-ről 68-ra Azt mondta: azt a mindenit, ügyes vagyok, és muszáj hogy jöjjön az a baba, mert nagyon megérdemelném :))

Aztán beszéltünk a munkánkról, ugye mindketten sotés dolgozók vagyunk, kérdezte tőlem mit tudok meddig tart a felújításuk? Hát mondom 2014. október. Szóval jól elbeszélgettünk, még nevettünk is a munkahelyi dolgokon. Mivel sotés vagyok, a vizsgálati díj felét elengedte :)

2013. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4912/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi, sajnálom a negatívot, de jó hogy így fogod fel:) Csak így lehet!
2013. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4913/9202 anonim ***** válasza:
57%

Viva tényleg ügyes vagy :) en most tartok -10 kilónál :) és végre rövidebb a ciklusom :) ennek örülök.

Vigyázzatok magatokra leendő kismamák :)

Babas álmokat :)

Évi

2013. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4914/9202 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi telóról vagyok azt akartam írni Vica :)
2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4915/9202 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyik vagytok csajok hogy ilyen szépen és ennyit fogytok, le a kalappal!:-)

Vica, remélem jót fog tenni ez a kis pihenés ha már így alakult...

Évi, mivel visszament a hőd..... én még nem mondanám hogy felejtsd el azt a hónapot; nagyon nem!!!!!!!!!!!!!!!!

Délutáni teszt volt; legalább 6 óra kéne pisi nélkül!

Lehet hogy egy hét múlva a délutáni is pozitív lesz!

Meli, hát persze hogy itt leszünk veled!!!!!!!!!!!!!! Együtt csináljuk!!!!!!!!!!! :-)

Krisztám, hol tartasz, mikor ovulálsz, mikor mész uh-ra?

Nekem szombaton, legkésőbb vasárnap (nem) kellene megjönnie.Tegnap már nem használtam Utrót, és azt hiszem 3. napon jött meg.

Puszi! Irszi

2013. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4916/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:-) Evi akkor most megjott rendesen vagy csak koran teszteltel?Vica orulok h.jobban vagy ha elmulik a mensid lassan lehet hajrazni :-) sose lehet tudni.Lehet h.ebben a nagy pihenoben jon a baboca :-) Irszikem imadom h.olyan vagy amilyen :-)<3 szamomra is az oszinteseg es akarat szamit!:-)Meg kell mondani a frankot es kesz.Sokakat meglep altalaban az eletben az oszintesegem,de en ilyen vagyok....talan azert szeret mindenki akivel barhogy kapcsolatban allok...nem akarom magam fenyezni csak erzem.

Melikem olyan nagyon jo h.ilyen pozitiv vagy!!!!Pont akkor megyunk nyaralni Harkanyba amikor megkapod a babaidat!Szurkolni fogok nagyon!:-)Alig varom az izgalmakat!Csinalj bolognait ha szereti a csalad jo sokat!Azt olyan jol lehet fagyaszani meg toltott kaposztat es tegyel zsemleket kenyereket a fagyoba h.meg kenyeret se kelljen venni-vagy megveszi a parod :-) de beultetes utan ne csinalj semmit!:-)akkor kezdodnek a vizsgalok...nagyon drukkolok majd irj mindent!:-)Puszikak Csajok!:-)

2013. jún. 28. 08:23
 4917/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága csajok!


Nagyon imádlak Benneteket! Köszönöm, hogy mellettem álltok és mellettem lesztek végig a lombiknál :) Óriási erőd adtok hozzá :)


Meli

2013. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4918/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megjött :( dolgozok és görcsölök is kocsit:((( utálom ezt a napot.

Évi

2013. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4919/9202 anonim ***** válasza:
57%
:(
2013. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4920/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi:-( A jövő hónap a miénk lesz, meglátod!!!!!!!!

Kriszti, hát igen! Tényleg hasonlítunk! De jó nektek hogy mentek Harkányba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melikém, mikor lesz a nagy lánykérés??????????? Lehet sejteni valamit róla????????????? Irszi

2013. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!