Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5041/9202 anonim ***** válasza:

Lilla, én is rá vagyok indulva a pólókra! Akinek ilyen szép pólója lesz, annak kell a pocijába meglepi baba is végre! :-)


Lilikének boldog névnapot, tényleg! De jóóóóóóóóóóóóóóó! :-)

Istenem, az első névnapja............ :-)))))))

Meli, ki gyötör ilyen hülyeségekkel? A párod??? A fiúk h...lyék! Mind! :-)

Én is már azt csinálom, ha valami fáj, vagy rossz, nem igazán mondom e neki, mert sajnál, és nem akarja hogy szenvedjek. De a lelkembe ezek szerint nem lát bele........... Bármit kibírnék már!

Kriszti, a 10. ciklusnap a legjobb időszak, akkor kellene ágyazódnia a babáknak... Szorítok nagyon!

Nekem az én dokim inszemet ígért augusztusra, de meg kell várni hogy az andrológus is rámondja az ámment! Így hogy most kiderült ez a nyúvadt köszvény, félek egy kicsit, mert egy hónapig kell szednie a gyulladásgátlót.....

Az andrológus utáni napon pedig megy leszedetni a fogköveit.

Ha ezen túl leszünk, biztos nem fogom tudni elrángatni semmilyen orvoshoz vagy 10 évig.......

Szóval vagy augusztusban lesz (ha ki tudjuk fizetni!!!!!!!!!!!), vagy ha gond a köszvény /fogkő, akkor a gyógyszert szedi aug. közepéig, és onnan még 3 hónap.... szóval vagy csak november közepe, illetve onnantól ahogy megjön a mensim...


Nagyon szerettem volna természetes úton, de az inszem sem érdekel, csak rakják már belém azt a gyereket végre......

Már elmúltam 33, ha most lennék terhes, akkor pont még esetleg a 34. szülinapomra megszülethetne, ha most nem vagyok, akkor csak 34 éves korom után. Az első babánk! Szeretném ha nem a nagyijának néznének majd a suliban...:-(((((((

És akkor a tesóról már nem is beszéltünk, bár ha már egy gyerekem lehetne, akkor (most ezt mondom...) nem biztos hogy nagyon kétségbe esnék ha esetleg 40 évesen szülném a másodikat.

Persze jó lenne minél előbb.


Nem tudom lányok, nagyon szeretném az inszemet, mert majdhogynem egyedüli lehetőségnek látom.

Viszont nagyon félek hogy elhúzták azzal a mézes madzagot az orrom előtt hogy na inszem a következő ciklusban, és majd közlik hogy nem lehet, leghamarabb 4 hónap múlva, vagy később, majd kiderül.

Mikor lesz már végre szerda, hogy túl lennénk az andokin....... Irszi

2013. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5042/9202 anonim ***** válasza:

Irszi, drukkolok, hogy ne kelljen még több hónapot várnod!!!! Remélem minél hamarabb kezdhettek :)


Nem a párom mondta, hanem egy barátnőm mondta, hogy hülyeség megint nekifogni egy lombiknak, mert nagyon veszélyes :(


Meli

2013. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5043/9202 anonim ***** válasza:

Meli az a barátnőd hülyeséget mondd

Ne hagyd magad

Most sikerulnie kelllllll

Évi

2013. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5044/9202 anonim ***** válasza:

Köszi Meli! Igen, ez egy baromság! Nyilván aggódik érted, de mi is aggódunk, viszont én úgy vagyok vele, hogy ami a barátaim szívügye, abban támogatom őket!

Mond neki máskor, hogy köszönöd a törődést, de azzal segítene ha támogatna, mert eldöntötted. Ha nem, akkor hanyagold a társaságát egy ideig, amíg meg nem lesz szeptemberben a kis papírkád, hogy kismama vagy! :-)


CSajok, ki hol tart???????????????????


Én a 4. dpo-n!

Irszi

2013. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5045/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok!

Meli igazuk van a csajoknak, most egyáltalán nincs szükséged negatív dolgokat hallani a lombikról.

Nyilván aggódik, de nem lebeszélnie, hanem támogatnia kellene, mert ha mégis elállsz tőle életed végéig bánni fogod, erre nem gondol? Ez valóban komoly döntés, viszont nem egy konyhabútorról szól.És te meghoztad ezt a döntést. :-))))

Minden rendben lesz!!!


Dpos-ok ébresztő! :-)

Én csak a 11.cn-on vagyok!!

2013. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5046/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Szerintem én kb. a második vagy harmadik dpon lehetek ma.

Az a furcsa hogy 2 napja,van olyan hogy úgy megszédülök,hogy meg kell kapaszkodnom,de ennyi és el is múlik...ezt mindig mielőtt megjön 1 héttel szokta elkezdeni,furcsa...

Kenem a krémet még épp van benne de jövőhéten lehet kell majd vennem.Ma már egyedül leszek a gyerek belosztályon...remélem minden rendben lesz:))próbáltam minden infót magamba szívni :)))

Szép hétvégét mindenkinek :)))

Évi

2013. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5047/9202 anonim ***** válasza:

Lilla, akkor hajrá, szexidő van nálatok!!!!!!!!!!! :-)))))))))

Drukkolunk ezerrel! :-)

Évi, ügyi vagy, nem lesz gond! Krémet viszont mielőbb vegyél, nehogy kimaradjon, aztán azért boruljon a ciklusod...

Te hányszor kened egy nap? Én 2*.

Lányok, azt hiszem 27.-én tesztelek, 28.-án van a férjem szülinapja..........

26.-án van egy barátunké, azt fogjuk megünnepelni 27.-én (végülis közös buli, csak a férjemet csak másnap köszöntjük).

Sőt, tudom űberelni... apósom szülinapja is 27.-én van! Tuti lesz egy csalási vacsi, és esküszöm, ha pozitív, lehet hogy elmondjuk (csak neki.....):-) Irszi

2013. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5048/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csak egyszer kentem de ha most se sikerül 2* fogom en is :))

Szurkolok :))

Évi

2013. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5049/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszi az volna (illetve lesz) :) ám a szép ajándék!!!

Pozitiv lesz!

SZívből drukkolok!!!!!!!! :)

Évi jó munkát neked.

Puszi

2013. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5050/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én már semmiben sem hiszek:-(

Egyszerűen nem lehet ekkora szerencsém! Olyan fantasztikus lenne! Eddig mindig egyedül teszteltem, most mondtam a férjemnek hogy 27.-én tesztelek, és ha nem kelek fel már hajnalban az izgalomtól, akkor vele :-)

De sajnos nem hiszem, szerintem nekünk tényleg már csak az inszem (és remélem hogy az legalább igen!) segít.

Persze jó eljátszani a gondolattal, hátha....

Évi, én reggel és este kenem a 12. ciklusnaptól a 26.-ig, illetve ha épp később akarok tesztelni, mert azt hiszem hogy van valami, akkor kenhetem a 30.-ig.

Bár kivagyok a krémtől, mert az előző is, és ez is tök folyós; nem szeretem!

Állítólag több glycerint raktak bele....

Puszi csajok! Irszi

2013. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!