Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5121/9202 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! Igen, nem véletlenül lett mázli, már akkor is mázlija volt amikor ide került, hogy túlélte a kutyát...

MA is kaptam egeret, ma kb. az agya volt kirágva. Ezt is megörökítettem, de ezzel nem riogatlak titeket.

Mintha nem lenne kint és bent is egész nap előtte száraz táp! :-) Kis majom!


Vica! Engem is érdekel:-)


Gondolod hogy tényleg nem volt ovud? Nem lehet hogy csak nem vetted észre?

Évi, nekem 27.-én nem kéne megjönnie.

25.-én tesztelek, mert előtte való nap hagyom abba az Utrót és a krémet.

Lányok, olyan rosszul vagyok a gyógyszertől..... szerencsére csak reggelente, és nem nagyon sokáig, de ...brrrrrr... Irszi

2013. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5122/9202 A kérdező kommentje:

Szuper akkkr leirom meg egyszer az elozo elszallt.

Sziasztok Csajok!:-)

Irszi orulok h.meg van Mazli!!!Hurra!:-)ez jo hir vegre!:-)

Sajnalom h.sz*rul vagy a gyogyszertol :-\ dehat szedni kell.Akkkr most vedekezni fogtok vagy miiii????

Tok jo blogot irsz :-)))

Vica en is kerem szepen a tortenetedet!Koszike!

Beloloem dol a ver de mar pentek es vasarnap megyunk az allatkertbe :-))))nagyon szeretem mar ugy varom :-D Addig remelem abbahagyodik ez a nagy hasfajas is.

Puszi Csajok!

Remelem most elkuldi...

2013. júl. 19. 08:08
 5123/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Helló Csajok!

Kriszti sajnálom, hogy megjött neked:-(((

Írtad nem tudtál Clostyt iratni, és ha még ma elmennél máshova? VAgy időpont nélkül nem fogadnak sak recept írásra?

Én is imádom az állatkertet minden évben megyünk mi is:-)

Annyira ki tud kapcsolni.


De jó meglett Mázli!!!! :-DDD

Hol kószálhatott ???

Lehet csak magányra vágyott:-)

Irszi melyik gyógyszetől vagy rosszul? AZ Utrotól?

Évi, Irszi most értetek izgulunk majd drukk ezerrel:-)))

Nekem tegnap a 16.cn-on lett pozitív az ovu tesztem, ennyire még nem nem tolódott el soha, szóval sztem ma hajnalban volt ovum.

Mi megtettünk mindent:-)

Vicus nekem is jöhet a történeted szivesen elolvasnám.

PUsziii

2013. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5124/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Elküldtem nektek a történetem, merítsetek erőt belőle lányok, minden rosszból van kiút....Nem feladni semmit oké???

Irszikém, igen úgy gondolom, és ez ma is nyilvánvaló megint leesett a hőm, és ez azt jelenti. Mondjuk nyilván nem vagyok és nem leszek ebben a hónapban terhes, mert nem is nagyon voltunk együtt meg pihiidő meg minden, de azért remélem a ciklusom rendbe fog jönni, csak ez érdekel. Hátha holnapra felmegy, nem tudom. A lényeg hogy holnaptól 2 hét szabadság!!!!!


[link]

2013. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5125/9202 anonim ***** válasza:
Húúú de érdekes görbéd van Vica....
2013. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5126/9202 anonim ***** válasza:

Hu ez a görbe Vica tényleg nagyon érdekes.Lehetseges hogy több ovud lenne ????

Évi

2013. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5127/9202 anonim ***** válasza:
Vagy több, vagy egy se Évike :))
2013. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5128/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!

Régen nekem is hasonló volt a görbém, csak nem voltak benne ekkora kilengések. Úgy hívják hogy "fűrészfogas" görbe, és ilyenkor valóban nincs ovu.

Biztosan rendeződik, ne aggódj! Majd ez a kis szabi jót tesz neki!


Köszönöm hogy dicséritek a blogom (már a 3. bejegyzésnél tartok, és folyamatosan csinosítgatom :-)), és örülök hogy örültök a macsekomnak! :-)


Lányok, és az antibiotikumoktól vagyok rosszul, az Utrogestannak ehhez semmi köze! :-)

CSak ez a durva 2 féle gyógyszer. Bele is van írva az egyikbe, hogy a terheség első harmadában nem ajánlott szedni, a másikba meg hogy csak szigorú orvosi felügyelettel......

Nem védekezünk, hiszen már régesrég túl voltam az ovumon, amikor elkezdtem szedni, de egyébként védekeznénk (kihagynánk az ovut; ennyi).

Az orvosomat megkérdezetem hogy szedhetjük-e, mit szól, és áldását adta rá. Akkor mondta hogy Utrózzak tovább. De azért biztosan szörnyen meg lennék ijedve ha pont most... Megérdemelné az a gyerek, hogy olyankor sikerüljön, amikor legalább nem tömöm magam ilyenekkel....

Nem kell sokáig szedni, csak 10 napig, úgyhogy a következő ciklusomat nem érinti!

Kriszti, a jövő hónap jobb lesz, jön a clostid, és ősszel a lapar! Kedveském, nem kellene már most bejelentkezned, hogy ne szeptemberben derüljön ki hogy csak hónapokkal később lesz időpont? Nem hiszem, de azért kérdezz rá! :-) Imádlak titeket!


Lányok! A lépcső alatt volt a babakocsink (vettünk egy ABC Design Turbó S4-es 2 éve 25.00* ért), és mintha kicsit kezdett volna bepenészesedni! Nem tudom eldönteni hogy csak a por-e vagy penész kezdemény! Mos épp szellőzik, de hogy (mivel) sikáljam át? Én ezeket a Frosh cuccokat használom, annak az általános tisztítója elég egy kis meleg vízzel? Vagy csináljam meg, aztán majd kiderül, igaz? :-) Köszi! Irszi

2013. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5129/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát Vica ki tudja mar,sose lehet tudni.En megint elkezdtem ezt a meg meg szédülést :( mar olyan elegem van.Mindig megijedek:( biztos a hormonok is mert azonnal lefővök..

Irszi ne hagyd a babakocsit hogy peneszedjen.En is megtakaritanam:)

Évi

2013. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5130/9202 anonim ***** válasza:
57%

Oké Évi, de mivel??? Jó lenne ha kijönne belőle, és ha nem cseszném szét.

Nem tudom hogy penész-e... Mindegy, nekiesek azzal a békás cuccal, aztán majd meglátom. Ha simán kijön, akkor gondolom por volt:-)

A szédülésben sorstársad vagyok, nagyon szédülök épp én is. Bár ez jobb mint a reggeli, azt hittem minden falatnál hogy elhányom magam.

I.

2013. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!