Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5171/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Persze hogy az ember lánya ritkán ír, főleg hogy tényleg mindig ugyanaz van. Ez fáj meg az, és hogy megint megjött/ negatív a teszt.

Szilvus, jól eltüntél! A kutyaúristenit! ;-)

MA és holnap a vasútállomás "allatti" turiban minden 300ft!!!!!!! Egy csomó mindent vettem lányok, még egy Jessica (C&A) kismamanadrágot is! :-) 300Ft-ért... Tök frankó, a színe, minden! Abszolút, mintha sima utcai farmer lenne! ÚÚúúúúúúgy örülök neki! :-) Már ez a harmadik kismamafarmerom.... VAn még egy turis, és van egy amit kaptam a barátnőmtől, mert nekik nem lesz több, és egy méret vagyunk.

Évi, olyan ügyes vagy hogy fogysz! Bakker Kriszti, én is azt érzem hogy csak hízok........... nagyon gáz! Tuti ez a buz....i Merckformin; nem lehet????????

Én a diabetológián is mondtam, hogy ami óta szedm, állandóan éhes vagyok!


Lányok, ma teszteltem egy csodás negatívat. Persze rossz, de nagyon örülök, mert ennyi gyógyszer mellett! ÉS még a bal vállam ízülete is begyulladt!!!!!!!!!!! Az egyik gyógyszer gyakori mellékhatása... Szombaton végre vége!!!!!!!:-)) Juppi!

Legalább ihatnék a bulin; persze el lett napolva.... Azért persze felköszöntöm, és vacsizni is elmegyünk, csak a buli lesz 2 hét múlva :-)

Puszi drágáim!

Van nektek egy "meglepetésem", kíváncsi vagyok ki jön rá leghamarabb! :-) Irszi

2013. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5172/9202 anonim ***** válasza:
57%

NEKEM A MERKFORMINT ADTÁK MÁR EZ A HARMADIK ADAGOLÁS ÉS ÚGY SZEDEM HOGY 3*850MG-OT.REMÉLEM NEM CSAK A PAJZSMIRIGYEM MIATT MENNEK A KILÓK...

IRSZI,JÓK LETTEK AZ EREDMÉNYEK??VAGY MILYEN MEGLEPI???MENTEK INSZEMRE?

ÉVI

2013. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5173/9202 anonim ***** válasza:
57%

Íme a felpuffadásom. Szerencsére mára mérséklődött, de nagyon durva! Szerintem. Főleg, hogy nekem nem igazán van hasam, de azt a picit csodásan be tudom húzni. És a képeken NINCS kinyomva! Ilyen volt alapállapotban!!!!!!!!!!!!!!

[link]

[link]


Lilla, kérdezted a cukoreredményeidet. Ezek a tieidelöl, mögötte vannak az enyémek:


Glukose:

0' : 5,4 mmol/L 5.86(sok)

60': 4,7 mmol /L

120' 6,6 mmol/L 6.82


Inzulin:

0' : 8,6 mIU/L 7.91

60': 14,6 mIU/L

120': 37,2 mIU/ 54.43 (a duplája a megengedettnek)


A 120-asnál a referenciatartomány (de gondolom ez a te laborodon is rajta van): 2.60-24.90.

HA én lennék a dokid, 500mg-os MerckforminXR-t szedetnék veled, nőgyógyászati indikációra. Ez ugyanis még NEM cukorbetegség! Szerencsére....... A többi értéked jó. Puszi!


Irszi

2013. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5174/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi????????? Megnézted? Irszi
2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5175/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszikém!

Nem tűntem el,olvaslak benneteket és vártam a csütörtököt hogy mi is lesz:)))

HÁt ha nem teszteltél volna a képek után azt mondtam volna hogy baba....

Nem azért mert ilyenkor már nőnie kell,hanem mert a nagylányommal detto ez volt velem is!

Aznap volt pozi a teszt és olyan hasam volt mint neked a puffadástól!!!!

De mozogni alig bírtam ugy fájt:S

Sajnálom hogy nega a teszt,mond a dokinak most már hajrá van....

Velünk semmi extra:)

Lillus fejlődik szépen,ügyeskedik már:)

Egyre kevesebbet alszik,igy reggel megcsinálom a dolgaimat hogy vele tudjak lenni napközben:)

Dumál,énekel folyamatossan:)

Már kóstóltunk almát,barackot cska ugy tátog a művésznő a barackra,de sokat még nem ehet.

Jól bírja a meleget de a kaja nem mindig megy neki,sztem tele issza magát:)

Most már ugy ahogy tudja fogni a cumisüveget és virityül ha kell ha nem:D

A mensim rendeződött,atomóra pontosságú....

És lásd murphy törvénye,középidőben meg van a tojcsisnyák,hasfájás,még azt is tudom mikor repedek...

Bezzeg mikor Lilit terveztük semmit nem éreztem....

Erre itt van e,most annál jobban:)

Babakocsi téma....Én sima samponos vizzel szoktam átmosogatni ha ugy van....Az a baj hogy ilyen melegbe befülled:S

Már ha nincs használva.

Drukkolok lányok mindenkinek!

Törje meg valaki ezt a negás időszakot!!!!

Szilvi

2013. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5176/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi küldd mar el a blogod címet mert dolgozok es az otthoni gépen van elmentve.koszi
2013. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5177/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem sajnalom a negativat :-((( nem igaz mar h.nem birunk pozit tesztelni!

Mi tegnap saslikot sutottunk es ittunk sort es vorosbort :-)

Nagyon fini lett!:-)

Evi nem olyan jo az inzulinom gondolom azert is kaptam a metformint.

Irszi en nem hiszem h.azert hiznank a bogyotol...de te nem vagy kover ne izelj mar!:-)Ki tudja mitol puffadt fel a pocakod?!

Lilla nem ertek az eredmenyekhez abszolut majd a doki ugyis megmondja a tutit!:-)

Uristen Csajok holnap nagyon csunyan 30 eves leszek el se hiszem....ez olyan sz*r ....:'( eltelik az ido hipp hopp 40,50,aztan meg nyugdij meg oregkor.Fuuuu.Mar en is ven csaj leszek holnaptol :-|

Nem olyan jo de hat azert minden jo az eletben csak az elso baba hianyzik mar nagyon!!Nem egyszeru de meg lesz!

Szilvus orulok h.irtal es hogy jol vagytok!Csak a baba foto maradt el kerjuk potolni!!!!:-)))

Gina nagyon jo h.ilyen jol vagytok a baboval es irj tobbszor :-) Egyaltalan nem szomoritasz el inkabb erot adsz ugy mint Szilvus!!:-)

Szedjed amit kell es erezd jol magad ne idegeskedj az anyosodekon arthat nektek az idegesseg...jo nem tudom mi van...de vigyazz magatokra!!

Nem hoztam el a lazmeromet elfelejtettem :-\ majd merem a homet hetfotol...ugyis gondolom ujra maratoni ciklusom lesz...mar alig varom h.clostit kapjak h.ujra normalis legyen.Ez csak idopazarlas de en voltam a naiv h.egy hettel elotte kertem csak idopontot.Na majd legkozelebb akkor kerek amikor kijovok 28 nap mulvara :-)akkor nem lesz ilyen baleset.Holnap megyunk Vacra a vigadalomba :-)

Puszi mindenkinek!

2013. júl. 26. 10:01
 5178/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Mindig olvasom amit irtok! Sajnos nem jönnek a pozitív tesztek :'( és ez olyan szomorú! Igazából olyan, mintha minden más történne csak épp a baba projekt nem..... Félre ne ertsetek mert tudom addig is kell élni az életet! Mondjuk én is ezt csinálnom, csak lusta :-/ vagyok írni. Bosszant, h nem nagyon haladunk Drága csajok ♡



Évi gratulálok a fogyashoz, csak így tovább!

Szilvi, Gina , Kini irjatok meg mindent! Ti vagytok a mi buszkesegeink!

Óh Lilla ha baj van a cukroddal gondolom kapsz metformint v vmi hasonlót! Persze a cukornak mondhatsz egy nagy viszlatot ;-)

Kriszti jaj de jó neked otthon, elvezd ki minden pillanatot. Toltodj fel! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Irszi tényleg olyan mintha terhes lennél :-) aztán az első pár tesztnek meg tuti nem lehet biztos az ember! Amúgy meg nagyon csini vagy! Q meckformin nem hizlal. Épp az ellenkezője igaz ra :-)

Nagyon jó áron turiztal jó cuccokat♡

Meli ha jól tudom tulvan élete első repülésén es most épp barnul ★-★ kell is ez most nekik!

Vica nem semmi hobapod volt :'( Lehet a következő meg majd olyan super lesz h csak lesel majd!

Livi neked meg ez ♡♡♡ írj ha van vmi extra!


Nálam kb semmi sincs. ...változatlanul nem tudom mikor jön meg. Remélem idén már nem fog hehe. Igaz néha fáj a hasam, de öreg vagyok már ahhoz, bedoljek ilyeneknek. Majd ha masszív dupla pozitív tesztet töltök fel nektek na akkor majd talán vissza térek a témához.

Dolgozok , alszom meg járok konditerembe. Talán elmegyünk Tenerifere, ha Atikam megálmodja mikorra jó néki a szabadság.....

Szóval Draga csajok minden szünetben olvaslak titeket és drukkolok mindenkinek!

Puszika!

2013. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5179/9202 A kérdező kommentje:

Dtiasztok Csajok!

Kicciri koszike a koszontest :-)))) Mar bogtem reggel mert Anya mef Apa megpuszilgatott h.boldog szulinapot jaj es en iyenkor bogok :-D:-)alig birtam abbahagyni mert olyan jo hogy ok vannak neken es annyira imadom oket!!:')

Kicciri menjetek Tenerifere!:-)))De jo lesz nektek!!!:-)en se tudom majd mikor fog nekem is megjonni de hat ez van...mar beletorodtem...jo lenne mar tenyleg egy jo pozi teszt de ha csak ugy loknenk ki a pozi teszteket nem kellene egymast tamogatnunk lelkileg ugyh.olyan jo hogy vagyunk itt egymasnak!:-)

Mefyunk ma Vacra fel 10-kor indulunk h.meg a hoseg elott vezessek.Delutan unnepelunk ha hazajottunk mert ugyis fel 5-kor szulettem :-D puszi Mindenkinek!:-)):-*:-*:-*

2013. júl. 27. 08:06
 5180/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Csajok!

Rohanásban vagyok, de gyorsan beléptem, hogy BOLDOG SZÜLINAPOT :-) kívánjak Krisztiii!

Isten éltessen sokáig.!

Irszi sajnálom a nega tesztedet, és köszi az elemzést, a hasid tényleg fel van fújódva, mitől lehet, mert amúgy vékony van.

Kicciri örülök, hogy jól vagy!!

pusi csajok mindenkinek!

2013. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!