Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5211/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vérvételre a héten megyek szerdán
2013. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5212/9202 anonim ***** válasza:
57%
Mennem kell csajok dolgozni :( Holnap jövök :)Puszi
2013. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5213/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok.

Brigitta remélem nem lesz baj!

Nekem soha nem volt terheleses cukor vizsgálat! Rájöttek, h PCOS es írták is a metformint. Amit tegnaptól emeltem! Szeptemberben megyek dokihoz.

Puszi.

2013. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5214/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica én írtam hogy láttalak a facebookon a PCOS oldalán és írtál is nekem :)))

Kicciri én azért azt az inzulint megnézetném,nehogy nagyobb bajod legyen....

Brigitta szurkolok,hogy minden rendben legyen :))

Többiek hová lettetek??Irszi nagyon hiányollak........olvastam a blogod...azóta mizujs???

Évi

2013. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5215/9202 anonim ***** válasza:
57%
Igen, járok oda is, csak ott kicsit nagyon túlzásba viszik a diétá, szerintem sokan már nagyon túlzásokba esnek. És épp ezért nem jön a baba. nem szabad mindent megvonni a szervezettől és éheztetni..ez sem élet. Így sem lesz egészséges az ember. Én bevallom most is ittam egy jó pohár hideg kólát, megkívántam. Ha így kellene mindent számolgatnom, belehalnék. Normálisan ésszel, viszont néha linkelnek be egész hasznos dolgokat, azokat kicsípem onnan :))
2013. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5216/9202 anonim ***** válasza:
57%

En se követem úgy hogy számolgassak :(( nem is menne inkább csökkentettem a szenhidratot es ennyi.Amikor tudok szobabiciklizek:)) most megállt a fogyás remelem megy majd meg le

Évi

2013. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5217/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Drágáim!

Kriszikém, a Jó Isten éltessen! ÉS üdv végre az öregasszonyok közt! ;-)

Illetve az érett nők közt:-D

Ez már igazán anyuka kor, úgyhogy majd most......... Az ősz még benne van; ügye? Most én a novembert gondolom épp magamnak............. akkor jól nyáron szülnék :-) És mindenki látná a hatalmas pocikámat:-)


Írtam hogy nem leszek, és most szólok hogy sem ezen, sem a következő hétvégén sem!!!!!!!!!! :-)

Mennyi programon van; igaz? :-)

Nem érdekel hogy megjött, annyi bajom van....... Azért nem is nyúlok ma a blogomhoz sem. A szokásos: pénz.

De majd megoldom valahogy :-) Mindig van valahogy :-)

Nem akarnám feladni a maszek orvosokat, mert nélkülük még itt sem tartanánk, de néha nagyon nehéz. Egyszerűen máson már nem tudnék "spórolni", csak ha pár hónap szünetet tartanánk; csak legalább amíg az egyik részletünket kifizetjük (hűtő). DE nagyon nem akarom. Jó is hogy a Lollok szabizik augusztusban, legalább oda nem kell mennem. :-/

Na de hagyjuk is ezt!


Balcsiztunk; nagyon élveztem! Jó sokat áztattam benne a popsimat, hátha..... a csodás Balaton! Megint láttunk gólyákat, de már csak úgy mondom. :-P

Nagyon álmos vagyok...............

Gina, örülök nektek nagyon, és írj minél többször!


Szilvi, édes vagy, de "megdagadtam". Ha nem a gyógyszertől lányok, akkor nem tudom mitől :-) Most hogy nem vagyok terhes, vissza is fogtam rendesen a kaját!

Vica, bombasztikusan nézel ki!!!!!!!!!!!!!!!! A lábaid fantasztikusan vékonyak! :-) És végre felszabadultan mosolyogsz megint!

Kicciri, kitartás! Nagyon nehéz, tudom! Erős vagy, majd jön az a baba! Meglátod! :-)

Melike, milyen jó lehet neked!!!!!!!!!!!!! :-) Újult erővel vágsz bele a lombikba legalább!

Lilla, Livi, kívánom hogy villantsatok nekünk végre egy tesztet!

Brigi, örülök hogy ránk találtál! Nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!! De mi levelezünk maszekban is; bár ha ide is írsz, akkor ez értelmét veszti! :-) Mármint hogy írd ide nyugodtan amit nekem írnál! Szorítunk nagyon!

Remélem nem hagytam ki senkit!

Velem semmi, szombaton megjött (akólig), és ma még aligabb dél óta. De szép piros. A hasam lassan normalizálódik méretileg :-)

Megyek lányok, mert összeesek a fáradtságtól! :-) puszi! Irszi

2013. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5218/9202 anonim ***** válasza:

ÉVIIIIIIIII! Bocsi!

Szóval én sem nagyon számolom, csak igyekszem normálisan enni. Túl jól szokott sikerülni :-)

A Facebookot már beszéltük, én pl. szeretném megőrizni a viszonylagos inkognitómat; főleg hogy rendszeresen ki van elemezve a férjem spermája.......... Köszi a megértést! :-)

De örülök ha látlak benneteket! Irszi

2013. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5219/9202 anonim ***** válasza:

Irszi en meg téged nem is láttalak ott csak Vicat:)) jol tartod az inkognitódat :)))

Jo pihenést

Évi

2013. júl. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5220/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Kiccirim sajnalom higy megjott. :-(( de ez most mi az h.2 het mulva megjon...nem lehet h.ovu?!Akkor is szoktak verezgetni!

Irszi kosti a koszontest!<3:-) Orulok h.kikapcsolodtatok remelem csodat tesz a Balcsi :-)

Evi nekem is fura volt a hasam meg a mellem is szurkalt mint ovukor pedig meg hetvegen egy het se telt le a ciklusbol...ki erti?!...annyi mindent erzunk ossze vissza ki tudja mi tortenik odabent...

Brigi termeszetesen szurkolunk!:-)Remelem szepen beagyazodik a babad!!Gyere mar nekunk egy pozi teszttel olyan jo lenne nekunk is erot ad...most valahogy nem bovelkedunk benne.

Kepzeljetek tegnapra volt idopontom de a 40 fokban elfelejtettem nogyogyszhoz menni :O :-\ franc. Naa most mar mindegy majd kerek uj idopontot agyamra megy ez az idopontozgatas....tegnap megint kaptam tortat meg ajandekot masik baratoktol :-))))

amugy nalam semmi most...es ki tudja mi lesz...

Pusszancs mindenkinek kicsit fellelegezhetunk ma lehet levegot is kapni :-\ :-))

2013. júl. 30. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!