Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5261/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla nagyon sajnálom :((Nem is tudok mit mondani:(( nem is csináltál mar tesztet??nem lehet hogy a progid alacsony es csak pecsetelsz???

Kicciri jol esik hogy megértesz :)))Féltem hogy nehogy vki itt emiatt úgymond kinézzen de ez van :(( megpróbálok mindent bevetni délutánra :))))

Brigitta neked mit mutat a teszt?????

Évi

2013. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5262/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Lilla :'( sajnalom h.megjott :-(((( en azt hittem...:-(((mer sztem mindenki:-( Mikor is volt neked a laparod???

Evi persze h.megertelek ha nem akarjatok es megis szexeltek az csak rosszat tesz a kapcsolatnak ..mi se vagyunk olyan aktivak miota peteeresnel kotelezo a szex...na de hat ha akkor kell!:-( sehogyse jo....a babart megtesszuk de megsinyli a szexualis elet az biztos mar szamomra is.:-( Miert nem lehet ugy mint masoknak h.szexelun amikor jo esik es cssk ugy potyogtatjuk a gyerekeket?!ki tudja...hat ezt dobta nekunk a gep egy kapcsoatnak vannak probatetelek boven...kinek ilyen jellegu kinek olyan.Nekunk ilyen.:-|

Brigi mikor tesztelsz mar igazi teszttel?:-)en ugy hallottam a josteszt jol atveri az embert.Kivanom h.neked baba legyen!:-)

Irszikem remelem csak jokat mondanak es az lesz amit szeretnel!:-)

Csajok meggyulladok a melegbe.Egy eletre megutalom a panelt az tuti...minden evben egyre jobban.Most meg be is futottem mert fozok.:O Anyaeknal meg 22 fok van a hazban.Haza akarok menni.Ma jon egy baratnom ugyh.irany porszivozni hagy izzadjak mint az allat.

Puszikak!!

2013. aug. 3. 10:48
 5263/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Évi nem kell két naponta sex, abból úgyse lesz gyerek, mert olyan mintha kötelező lenne, ez ahogy írták már előttem is, megrontja a kapcsolatot. Nekünk se megy így, nem is csináljuk, ha megkívánjuk egymást csak akkor, és mégis terhes lettem, szóval ha kötelező az már régen rossz. Ha egy hónapba egyszer vagytok akkor egyszer, meglátod sokkal jobb fellélegezni, mert ez is nyomást gyakorol rátok! Szóval csak lazán. :)


Lilla sajnálom hogy megjött, lányok amíg nem késik legalább egy hetet ne teszteljetek.


Nekem talán ma van ovum, nem tudom [link]

2013. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5264/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti igen sajnos ezt dobta a gép es tegnap is a munkahelyen olyan gyerekkel találkoztam akinek az anyukája csak úgy potyogtatja a testvéreit... Persze nem is volt bent vele így megint babazhattam :)

Évi

2013. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5265/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica igen lehet ma van :))

Ez a második hónap hogy megpróbáltuk 2 naponta de a múlt hónapba se jött össze kétnapontával sem így nem is hiszek már ebbe sem...Pont ezt mondtam a férjemnek hogy ez a kötelezősség már nekem nem megy de neki se csak nem mondja.Ahogy esik úgy puffan és hátha:)))

Brigi miért nem írsz már???Hahó???

Lilla fel a fejjel tudom ezek a napok a legnehezebbek....én is a balcsira úgy mentem hogy pár napig sírtam,de összeszedjük magunkat és tovább megyünk.. :))

Évi

2013. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5266/9202 anonim ***** válasza:
57%
Brigitta hova lettél????
2013. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5267/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok lánykák :)Bocsánat de egész nap dolgoztam ,reggel 6-órától :S kivagyok ,nem volt időm elmenni tesztet venni így reggel ellőttem még egy ovulációs tesztet ,ugyanolyan erősen pozitív lett :)...háát már nagyon kíváncsi vagyok mi ez ,és miért?!Holnap körbekérdezek 10-es terhességi tesztért,hátha van valamelyik ismerősömnek ,aztán jövök az eredménnyel ha sikerül szereznem ,de jövőhéten már vérvétel ,az meg kimutatja így is úgy is:)Mit fognak nézni csak ezt a hcg hormont vagy más hormont is???na megyek mert már hulla vagyok :)Puszillak benneteket csajok :)

Legyen majd csodaszép napotok :)

...és ne felejtsétek el higgyetek benne hogy nemsokára babátok lesz :)

Hisz valamiben hinni annyit jelent, mint gondolatban felépíteni vagy "megteremteni", aztán kitartani a gondolat mellett, és kételyek nélküli teljes belső bizonyossággal tudni, hogy a kívánt eredmény előbb-utóbb a fizikai világban is megjelenik :)

2013. aug. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5268/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irigyellek mert én mar nem bírtam volna ki :(((( így is tűkön ülök hogy mizujs nálad :)))))mikor nem kene hogy megjöjjön ???

Alig várom 6ora legyen és menjek haza...rossz az esti műszak és meg 50km :((

Évi

2013. aug. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5269/9202 anonim ***** válasza:
57%
Brigi, igen csak hcg-t vesznek le :)
2013. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5270/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:-)Mizujs?

Ayy en teljesen ki vagyok ettol a hosegtol.Meg egy csomo napig el kell viselnem :-(((

nem is tudok mit irni...nem merem a homet sem...nem letezem.

Egyszeruen nincs kedvem levegot venni se...

Rememelem ti jobban viselitek...puszi Mindenkinek!!

2013. aug. 5. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!