Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5281/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica, rossz helyre húzta be az ovulációdat. Szerintem vasárnap volt az ovulációd 4-én és lehetséges, hogy esetleg több tüsződ érett? Mert nekem nézett így ki régen a hőgörbém, mikor több tüszőm repedt meg 1-2 nap különbséggel....
2013. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5282/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok :)


Brigikém jelentkezz már, nagyon izgulunk!!!!


Én már visszaszámolok..... Hétfőre várom a mensimet és ha megjön, irány a doki és kezdjük a lombikot :)

Ahogy közeledik az idő, annál jobban parázok megint, hogy túléljem. DE már nincs visszaút, muszáj előre nézni :(

Meli

2013. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5283/9202 anonim ***** válasza:
57%

Melikém túl fogod élni meglátod!!!Sikerülni is fog!!!

Gondolod hogy volt ovum? De akkor megint minek esett le? Igen azt tudom hogy a vonal nincs jó helyen, mondjuk annyira nem is szoktam azt figyelni, de most nagyon olyan érzésem van Melikém mintha meg akarna jönni...

2013. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5284/9202 anonim ***** válasza:
57%

Persze, az ovus fájás is hasonlítha a megjön érzéshez, szerintem ha holnapra akár 1 tizeddel is feljebb megy a hőd, akkor bizony ovulációd volt!!!!

Nem jöhet még meg ilyen korán!

Meli

2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5285/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli de jó lassan kismama leszel ;))

Remelem jönnek mar azok a pozitív tesztek :))

Nekem most hétfőn vasárnap és hétfőn nagyon erős ovu fájdalmam volt :(( bal oldalt a derekam majd leszakadt :((( azóta érzem a hőm fent van...utolsó esélyem a teherbeesesre a műtét elott :((

Évi

2013. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5286/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Meli, örülök hogy már a mensidet várjuk, aztán végre kezdődik!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Lányok, ezek a dokik.......

Most épp mehetünk inszemre, bár éppen hogy, mert 10.5 M/ml a spermaszám.

De nem is érdekel, leírta, és ez a lényeg nekem!!!!!!!!!!!!!

A fehérvérsejt 5.5, aminek 1 alatt kellene lennie, de már legalább nem 18......

Valami antibiát kell szednie az inszem alatt is a drágámnak, ezt is leírta.

ÉS hogy mivel NEM fejeztük be a kezelést, nehezebben fog összejönni SPONTÁN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (mi van???????), megpróbálható az inszem, ha nem sikerül, akkor IVF /ICSI.

Frankó. Azt hittem, az ICSIt kizárhatjuk.

Most akkor spontán, vagy ICSI???????????????

Nagyobb a fertőzött közeg miatt a sikertelenség lehetősége, és magasabb a vetélés százaléka. De csak egy KICSIT: Erre is többször rákérdezte, %-ot nem mondott, de mindenképp kicsit, ez jó.

Most épp tb támogatott inszemet keresek elsőre, ha nem, akkor ősszel az endokimtól kikunyizok 3 inszemet.

Azt beszéltük meg, ha esetleg úgy érezzük, a lombik előtt még visszamehetünk hozzá az államiba (Urológiai klinika), csak jó előre jelentkezzünk be.........

Most rendes volt nagyon, megláttam benne az embert végre..... Nem csak a szaktekintélyt.

Lányok, összekavarodtam teljesen, az én endokim biztosan azt fogja hajtogatni hogy nincs értelme az inszemnek....... :-(

Brigike, mi van veled? Én aggódok, őszintén megmondom. HA sikerült volna, már jelentkezett volna. Persze akkor is írhatnál ha sajnos rossz a hír........ Veled vagyunk!

Encsi????????????? Mi a túró van?????????

A hőségtől én is szenvedek, és csak remélem hogy a légkonditól nem fáztam meg....... Irszi

Puszi mindenkinek! Irszi

2013. aug. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5287/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Vica tok jo hogy ovud van!vagy volt!en ugy bizom a te csodababadban!!:-)))valamiert en mindig a csodababakban bizom!:-)))

Melikem hajra lombik!ne felj az elozot is "tulelted" :-)milyen izgalmas lesz varni majd Atyaeg ...ahogy telnek majd a napok!!Nagyon varom!:-)Nagyon drukkolok h.sikeruljon!!Itt vagyunk neked minden tortenest figyelunk majd :-)Legyen jol feltoltve a fenykepezogeped h.tudd kuldeni ahogy erosodik a masodik csikod!!:-)<3es lombik utan szigoruan pihenni!Ha nem tartod be megharaplak.Ez meg majd biztos leirom parszor neked...:-D de punktum ugy kell lennie!:-)sztem ez nagyon fontos!!

Irszikem vegre irtal sokat!:-))Ha te inszemet szeretnel akkor ahoz drukkolok nagyon!!!Ez mar nem igaz h.meg mindig van valami a Parodnal...a mai vilagbanamikor mar szinte mindenre van gyogyszer :-( elkeserito :-( de hatha!!nagyon drukkolok!Most akkor mi a kovetkezo konkret lepes hogyan tervezitek???

Naam egyertelmuen jo a lapar.Csak menjen le a nyar es mar megyek is!Mar tiszta idegbeteg vagyok a meleg miatt meg mindenki feszult es en mar Csajok ugrok mindenre :-( hihetetlen de meg 2 nap ebbol az elviselhetetlensegbol nem tom oruljek h.mar csak...vagy sirjak h.meg ...tegnap bogtem egy csomot olyan feszultte tesz a hoseg :-(((

Na nem traktallak vele benneteket majd tul leszek rajta ha megjon a "huvos" 30 fok.:'(:'(:'(

puszikak Mindenkinek!

2013. aug. 8. 07:06
 5288/9202 A kérdező kommentje:

Evi kihagytalak....na? Igy kihagy az agyam is pedig akartam irni...na

szoritok h.most sikeruljon!Maradjon fent a hod es tesztelj nekunk egy szep pozit!!:-)<3<3

2013. aug. 8. 07:08
 5289/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok Lányok!


Mindenkinek megy a drukkom ezerrel. Mindig olvaslak Titeket és nagyon szorítok a babásodásotokért!!!!


Évi, tök jó, hogy ennyire érezted az ovudat :) Remélem, babás lettél :)


Krisztike, ígérem, hogy pihenni fogok ET után, csak már ott tartanék, nagyon jó lenne ott tartani, hogy már bennem lenne két kis manócska és csak drukkolnom kéne, hogy ügyesek legyenek és kapaszkodjanak :)


Irszike, jó lesz az az inszem! Sikerülni fog, hiszen az összes kisfickót felspriccelik a petevezetéked aljáig és onnan már csak várakozniuk kell a kiszabaduló petédre :)

De nagyon izgi lesz :)


Meli

2013. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5290/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, Vica vagyok!


Köszönöm Krisztikém, remélem csodababa lesz :) Jaj lányok tegnap este azt hittem megjön úgy fájt a hasam, össze is bújtunk apával, meg amúgy is összebújtunk volna :) Szóval reggel meg éreztem amikor felálltam az ágyból hogy hatalmasat beleszúr a bal oldalamon a petefészkem, de aztán elmúlt, és lám egy picit feljebb ment a hőm, jaj bárcsak most fent is maradna de úgy hogy le se jöjjön 9 hónapig, hátha pont elkaptuk a trónörököst :))))

[link]


Évikém hogy állsz? Brigi!!!!Remélem azért nem írsz mert pozitív a teszted!!!!

2013. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!