Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5321/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!


Képzeljétek, tegnap Balcsiról hazafelé láttam két gólyát !!!!!


Egymás után 3 oszlopnyi különbséggel ott fészkeltek :) Nagyon-nagyon sokáig szemeztem velük :) Ez jó jel, én még idén nem láttam gólyákat :)


Sajnos a mensim sehol. Mikor várná az ember, hogy megjöjjön, cseszik megjönni, pedig nem szokott késni nekem.


Múlt hónapban már szombaton barnázgattam és hétfő estére jött meg, de most még barnázgatásnak sincs semmi nyoma.


Pedig indulni kéne már a lombikkal, minden a mai naphoz lett beütemezve :( DE NEM AKAR MEGJÖNNI, MÉG A CICIM SEM FÁJ :(


M I É R T ????????????????????


Meli

2013. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5322/9202 anonim ***** válasza:
72%

huhúúú lányok megjöttem :D :D :D :D látom bővül a csapat :D én annyira ritkán járok erre néha be is nézzek hozzátok és egy kis darabka történetet is olvasok hogy mi is lehet itt most :D úgy fel vagyok pörögve tele energiával bár mondjuk fogalmam sincs hogy meddig fog ezt tartani :/ talán kövi mensiig?? :( Na de ezzel most nem foglalkozok :D 5 napja léptem egy új ciklusba :D azóta rendeltem barátcserjét az kapkodom be meg ovu teszteket az apródon :D mindössze 49 Ff/db-ja :D és október elején megyek endo dokihoz :D Na és ki babásodott azóta??? :D Kinek gratulálhatok???? :D Szilvi egyszer láttam Lili lányodat :D csodaszép!!!! :D Raknál fel még képet róla? :O ;) És valaki esetleg egy szép UH képet?? :D :D PUSZi NEKTEK LÁNYKOOOOOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pixi

2013. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5323/9202 anonim ***** válasza:
57%

szia Pixike! De jó, hogy benéztél :) Írkáljál ám!!!!!

Puszillak!


Meli

2013. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5324/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Meli tesztet csináltál? Nem lehet hogy...

Forró fürdő, szex, ezek általában meghozzák.

3 gólya?? Hármas ikrek! :-) ;-)

2013. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5325/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

ja 2 bocsánat:-)

Na mindegy ikreid lesznek és kész!! :-)

2013. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5326/9202 anonim ***** válasza:
57%
oké Meli írni fogok :) igaza van Lilának tesztelj!!! :)
2013. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5327/9202 anonim ***** válasza:
57%

Volt forró zuhany :) szex, de nem jött meg :(


Tesztet nem csináltam, mert miért is jönne össze pont most???? Eddig soha nem sikerült :(


De annyira idegesítő, szinte tudtam, hogy megszivat a mensim. Nem hiszem el, hogy pont most vacakol velem, mikor óramű pontossággal meg szokott jönni :(

Meli

2013. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5328/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli ne legyél már ilyen butus :D :/ ha óramű pontossággal megszokott jönni és semmi nem vált be nem gondolod hogy tesztelni kéne??? ;) pont most nem tesztelsz mikor végre KÉSIK??? :D

Pixi

2013. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5329/9202 anonim ***** válasza:
71%

Pixike, minek teszteljek, ha soha nem jött össze eddig 8 év alatt? :( Miért pont most sikerülne?


Nem is értem, de komolyan. Eddig a 12.naptól egészen a 26.napik őrülten fájt a bal oldalam, két héten át kínzott, most meg már az sem fáj :(


Nincs szerencsém, csúszik az egész lombikom :(

2013. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5330/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy cisztám lett és azért fájt most két hétig a bal petefészkem?

Már mindenen gondolkodom, miért késhet :(

2013. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!