Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5341/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok

Évi vagyok,Meli sose lehet tudni :)) csodák meg vannak en azt mondom :)) a joslos kolléganőm azt mondta nem lat rajtam semmit:(( ő az aki azt mondta augusztusra terhes leszek.

Tegnap ahogy jöttünk haza a fejünk fölött több gólya család is elszállt :)) hátha...

Mar gyengén kezd fájni a cicim és ma vagyok a 7. Vagy a 8.dpo-n.:(( szokásos ...

Megyek alszom mert fáradt vok

Puszi

2013. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5342/9202 anonim ***** válasza:
0%
5345.komment:D
2013. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5343/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, mensinem még mindig semmi jele :( Kivagyok, én ezt nem bírom :(


Muszáj lenne a héten kezdenem, mert nem tudok akkor odaállni a dokihoz fél 7-re, ha már suli van a gyerekeknek, mert vinnem kell a lányomat suliba.


De nem érzek semmit. Se cicifájás, se hasfájás.


Teszteltem, de full negatív.


JÖJJÖN MÁR MEG VÉGRE, MENNI AKAROK A LOMBIKRA!!!!


MIÉRT SZIVAT ÍGY AZ ÉLET???????????????????????????????????????


Meli

2013. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5344/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj Meli ezt nem hiszem el! :(

Menj el futni, vagy ha van otthon szobabringád tekerj erőből.

Hívtad már a dokidat, hogy mit csinálj?

Valahogy ezt meg kéne hozni...


Vica szép a görbéd, huh de izgulok érted, és Éviért is:)

Drukk csajok!!

Irszi de jó Ti is inszemeztek akkor, pontosan hol is? Hát ha a benzin pénzt számoljuk (arra írtad az 5000/alk. igaz?) akkor lehet jobb, ha ott helyben csináljátok. A tiéd akkor már szeptemberben meglesz? Nagyon jó.:-)))

Szép napot lányok Mindenkinek:-)

2013. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5345/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Pixi én láttam tegnap egy gyönyörű hulló csillagot, és kívántam valamit, köszönöm a tippet:-)

Persze az titok, hogy mit, bár nagyon nehéz kitalálni:-))) ;-)

2013. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5346/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Melikém ha negatív a teszt, és azt akarod hogy ugye megjöjjön, végezd el az aviva torna meghozó gyakorlatát, vagy ha az nincs meg neked, akkor csináld azt amit leírok most, behúzod a hasad bent tartod rászorítasz kb 10 másodpercig, és ezt 30 percen keresztül, én ezt csináltam mikor nem jött meg, és meghozta, igaz izomlázam lett rendesen, de meghozta. Lehet megkeresem neked azt a gyakorlatot ha megtalálom és átküldöm!

Milyen furcsa a sors, egyik hónapban azt várjuk hogy jöjjön meg, a másikban meg azt hogy ne jöjjön meg :(


[link]

2013. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5347/9202 anonim ***** válasza:
57%
Elküldtem neked Melikém ami megfogja hozni a mensid :)
2013. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5348/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó Meli...nem lehet hogy később volt ovud vagy ilyesmi???

Most bebizonyítja a testünk,hogy azért is azt csinál amit akar hiába tervezünk:(( komolyan mondom hihetetlen:((( és elszomorít...Szurkolok hogy minden rendben legyen.

Ma kimegyek és megnézem a hullócsillagokat én is :)))Hátha találok még:))))

Na megyek takarítok meg főzni és kéne.Szep napot Nektek

Évi

2013. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5349/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica! KÖSZÖNÖM, megcsinálom, muszáj megjönnie!!!


Pixike, én járok edzésre, kemény zsírégető alakformáló edzés, mésem jön meg :(


Vica, csúcs szépa görbéd :)


Meli

2013. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5350/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nem tudom hogy mikor volt ovum, illetve a 12-13.nap körül fájt baromira a petefészkem, akkor érzetem, mintha épp ovum lenne. De már szombat rég volt :(


Jöjjön végre meg :(


A dokim már csak holnap van a héten, de várok még.


Max. 1 hetet várok. Ha nem jön meg, hétfőn délután megnézetem magam UH-on!!!!!!!

2013. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!