Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5351/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó Meli,hallod én hiszek a csodákba,hátha az a kis pici baba megérezte,hogy jönnének ezek a "kezelések" és inkább beköltözött....sose lehet tudni,nem rábeszélni akarlak,de hidd el bent a munkahelyen annyiszor mondták,hogy lombikra mentek volna aznap és tesztelt,persze pozitívat,5évet vártak a babóra:(( tudom nektek több év,de sose lehet tudni...

Évi

2013. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5352/9202 anonim ***** válasza:
57%

jó reggelt :) Kini tényleg már megszült?? :D hogy le vagyok maradva :( Meli ne add fel lehet még az a teszt pozítív :) Én is annyi hullócsillagot látunk kb vagy 10 ha nem többet mi egy órakor mentünk ki megnézni :)) jövőhéten kezdődik a 2 naponta együttlét és bevettem az ovu teszteket :D nagyon izgulok :D Vica na csak megy fel az a görbe :))) mikorra nem varod??

Pixi

2013. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5353/9202 anonim ***** válasza:
0%
ma láttam egy sorozatgyilkost! WHAT?:D
2013. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5354/9202 anonim ***** válasza:
71%
Lányok,tudjátok ki ez a xlint?Nagyon mókás de azt hiszem ha nem foglalkozunk vele megunja!Szegény szerencsétlen nincs más öröme biztos! :DD Képzeljétek 3 napja enyhe pecsételésem kívül nincs semmi,tehát nem akar megjönni rendesen,na ilyen nem volt még,ez újdonság!Ha nem is jön meg akkor veszek egy tesztet!Livi voltam
2013. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5355/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó Livi, drukkolok :)

Én meg pont azt várom, hogy megjöjjön. Nem semmi :)

Egyszer, hogy megjöjjön, egyszer meg hogy ne jöjjön meg.

Meli

2013. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5356/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melikém,gondolok rád sokat.Remélem alakul valahogy.Én azért nem bizakodtam eddig mert 2 napja csináltam tesztet az nega lett,nem hinném hogy sikerült,kivéve ha később volt a tüszőrepedés,de így visszagondolva nem is figyeltem,mert nyaralás volt meg utazás anyuékhoz,szóval mozgalmas idők voltak :) Livi
2013. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5357/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen érdekes ez az idegen .....

Livi hátha az a teszt akkor még azt mutatta,de most meg már megint másat... :))))

Nekem még nem kezdte el a cicifájást,pedig lassan kéne...érzékenység már volt,de gyengén...nem hiszek egy tünetnek sem,mert már sokkkkk volt belőlük :))))ami lesz az lesz :D

Évi

2013. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5358/9202 anonim ***** válasza:
64%
az a baj Livi, hogy nálunk is folyamatos utazgatások, nyaralások voltak, és hát nem is tudom, hogy voltunk-e együtt amikor kellett volna. Ilyen laza hónap még sosem volt 8 év alatt.....
2013. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5359/9202 anonim ***** válasza:
0%
XD a gyakori kérdéseken irogattok egymásnak:D ezt sztem a facebookon kéne:)
2013. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5360/9202 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem itt kéne neked írni :) ennyi,mi dolgunk hol beszélgetünk...szevaszz
2013. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!