Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5401/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok csajok :)


Gina, szívből gratulálok, hogy kukist hordasz a szíved alatt :)


Lányok, figyuzzatok! Én barnázok mensi előtt legalább 2-3 napot, pedig ezerszer bebizonyosodott a vérvételen, hogy progeszteron túltengésem van :) sokszor akkora a progi mennyiségem, mint a terhes nőknek a 2.trimeszterben :) A doki is csak nevet ezen, mégis barnázok.


Tehát a barnázás nem minden esetben progi hiánytól van.


A másik. Mensi sehol, még jele sincs, pedig már mensicsalogató szerelmeskedést is végeztünk :) De nem akar jönni :( A lombikom meg várathat magára :(


Én már nem tudom mi a fene van.


Meli

2013. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5402/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igazad van Meli, amikor én is barnáztam előtte, a dokim asszisztense azt mondta, lehet hogy épp sok a progim :-)

Szóval ki tudja, de szerintem mindenképp a progival van valami. Kérdez rá Évi, néma gyereknek... tudod :-)

Melikém te pedig hívd fel a Dévai dokit, nyilván csinál valamit. Vagy azt mondja hogy várjátok meg amíg magától megjön, az is valami, csak hogy tudj tervezni.....

Gina, olyan nagyon örülünk amikor valaki terhes lesz, hogy csak na!!!! Szerencsés vagy hogy neked ilyen hamar sikerült, de nekünk nem lesz attól előbb gyerekünk hogy fújunk rád, szóval ne is gondolj ilyen csacsiságokra, hogy ezért érzed kellemetlenül magad köztünk! :-)

Élvezzük hogy már 3 gyönyörű bébink van; ez nekünk mind reményt ad! :-) Irszi

2013. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5403/9202 anonim ***** válasza:
57%

Így van Gina!

Én úgy érzem, hogy itt Mindannyian nagyon őszintén tudunk örülni, ha végre megfogan egy csöppség :)


Itt nincs irigység, itt öröm van a köbön :)


És minden baba valahol olyan "közös" baba, hiszen közösen küzdünk minden pillanatban értük :)


Meli

2013. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5404/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm aranyossak vagytok!

Erik lesz a kisherceg neve! :)

Basszus vérszegény vagyok,nem tudom mivel potolhatnám még!

Valakinake valami ötlete?

Gina

2013. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5405/9202 anonim ***** válasza:
57%

Erik :-) Igazi macsó lesz;-)

Én nem értek a vérszegénységhez; de ez vitaminokkal és egy kis plusz vassal nem orvosolható? Sok folyadék?

Nem mondtak semmit??? Kérdezz rá a gyakorin a kismamás kérdéseknél; csak aztán írd meg nekünk is légyszi, hogy mi is okosodjunk!

ÉS ha van kedves, szívesen vennénk pocifotót tőled is! :-) Irszi

2013. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5406/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meg fogom kérdezni de a doki mondta ezt a nyarat várjuk meg...lassan úgyis visszamegyek es megkérdezem utrot lehet e használnom...hátha.Addig az endo dokit is megjarom.raadasul ilyenkor gyakran szedülök meg es elönt a meleg...pár nap es megtudjuk de tuti megjön...

Hajrá csajok jó lenne ha lenne megint egy pozi teszt :))

Melikem alig várom a teszted..

Irszi emlékszem hogy írtad de most en nem kentem a profit es ugyan úgy volt a pecsét...igaz se kevesebb se több de ki tudja... Ráadásul a doki abból indult ki hogy júniusban mikor voltam nála akkor kezdtem fogyni es beállni a vérzés.ja es akkor jó lett a progi... De utána jött eu a rózsaszín vmi... Na megyek fürdők rakom magam.

Hosszú bolt a nap es a drágám Pesten van... Csináljak az új turit :))

Évi

2013. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5407/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:-)

Gina jaj de jooo!Erik lesz a a kisfiad:-)))A kedvenc mesem a kishableany es abban is Erik a herceg :-) Szep nev!!:-):-!Orulok nektek!:-)

Nekunk mindig erot adsz amikor irsz!:-)Hozod nekunk a jo babaenergiakat!!:-)))

Melikem de jo volna ha osszejott volna spontan a babo!!:-)Azert mert eddig nem.sikerult attol en meg drukkolok!:-)

Nalam ha normalis lenne a ciklusom akkor tegnap kellett volna megjoniie.Na de!Normalisnak lenni unalmas szoktam mondani :-)probalom pozitivan felfogni.Remelem azert nem marad ki ez a honap es par heten belul megjon.Az mindig olyan nagy idoveszteseg amikor 2 havonta menstrualok.Mondjuk kb.tok mindegy sztem de azert megis jo azt hinni hogy hatha majd a kovi ciklusban sikerul...ha lesz vegre kovi ciklus :-D

Ma megyek haza Anyaekhoz :-))))))))))))))Ugyhogy most nagyon boldog vagyok :-):-D:-D

Puszi Mindenkinek!!

2013. aug. 16. 07:12
 5408/9202 anonim ***** válasza:
57%

Turitok van? Az tök jó! :-)


Hát Évikém, akkor én is tanácstalan vagyok! :-(

Nekem most ugye a 9. dpo-n volt egy kis rózsaszín nyákos valami törlésnél (mint egy fél száraz bab, szóval nem olyan kicsi), de azóta semmi. Ma van a 11. dpo, de reggel már éreztem kicsit a hasam, és éjjel azt álmodtam hogy megjött... :-(

Képzeljétek, több mint egy hete minden éjjel álmodok, pedig én rettentő ritkán emlékszem rá!

Igyekszem ráállítani az agyam hogy inszemezünk már szeptemberben, sőt arra is, hogy semmi baj ha az első nem sikerül. De ezek a nemvárt közeli napok mindig kiakasztanak. Irszi

2013. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5409/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Krisztikém, de jó már egy napja késik!!!!!!!!!!!!!! Nekem késés még nem is nagyon volt! Ja de egyszer, amikor aztán nekem is kimaradt egy ciklusom :-(

Szóval örülök nagyon neked, remélem nem is jön meg még vagy másfél évig! (9 hónapig, aztán ameddig intenzíven szoptatsz! :-)))))))))))

Irszi

2013. aug. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5410/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Csajok!

Nagyon remélem hogy nem jön meg nektek (Irszi, Kriszti)

Most sok esélyes leányzó van Évi, Vica olyan jó volna, ha valaki pozitívat tesztelne!!

Gina! Gratula a kis Erikhez, nagyon örülök nektek.:)Vica nagyon szép kis írást osztottál meg pár napja, hát szerintem ez mindegyikünkre igaz sajnos. Mind így kezdjük a harcot. Én magamra ismertem pontosan ez történt velem is:(

Én most sztrájkolok, nem néztem ovutesztet sem, hosszú idő óta először, a hőmérőt is eldugtam, és nincs kényszer szex, a ciklusnapom sem érdekel, hogy hányadik. Picit befejeztem ezt a görcsös akarást azt hiszem. AZ inszemre koncentrálok én is, majd akkor, ott sikerül.

Meli? Még mindig semmi?

Kicciri drága irj gyakrabban ha van időd.

Évi hogyan csináltad a szilva lekvárt? Én is szeretnék, imádom és az emésztésnek is jót tesz.

A barnázásról jut eszembe, hogy az emelkedett prolaktin is okoz ilyet menzesz előtt sajnos:(

Kriszti szép hétvégét a szüleidnél.

puszi Mindenkinek

2013. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!