Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5421/9202 anonim ***** válasza:
57%
FINOMMMMMMM :)
2013. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5422/9202 anonim ***** válasza:
57%
[link] na ilyen,most ettem :))
2013. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5423/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok terhes, de kívánós az igen :)

M.

2013. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5424/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én már a teszteknek se hiszek...

Én hülye most is terhes videókba botlok bele és persze végig bőgöm....

Évi

2013. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5425/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ha fent van a hőd, az fantasztikus, és nagyon nagyon biztató! Te különben is "légybekapós" vagy! :-) Ez bók!!!!!!!

Szóval szerintem terhes vagy Vica, tuti!

Genetikai vizsgálatotok volt már egyébként?????? Nagyon szurkolok neked!!!!!!!!!!!!!!

Ó Vica, úgy kívánom hogy végre sikerüljön, és megszüld végre az a gyönyörű gyereket!!!!!!!!!!!!! :-) Hidd el, most csodás terhességed lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évikém, ilyenkor az embert teljesen összekavarják a hormonok, és egy sima reklámos is sírok, mindegy hogy kiskutya van benne vagy kisgyerek vagy kismama......

Csak ne jöjjön meg, kit érdekel a teszt????????? Majd egy hét múlva kell tesztelni!!!!!!!!!!!

Mikorra nem várod, Évi? Vica holnapra, azt tudom, én holnaputánra NEM.

Meli, sajnos nem hiszem hogy terhesség, inkább hogy kimaradt az ovud, az a baj. Olyankor bármi lehet, vagy a köv. mensinél jön meg, vagy bármikor előtte. Nem lehet kiszámítani. És ha nem volt ovud, akkor erőltetni sem.....

Sajnos. Én a rózsaszín pöttynek nem hiszek, nem hiszek én már semminek lányok. Bár az ovum után 2-3 nappal is volt pici barnázásom, és a 9. napon a rózsazsín. Majd kiderül hamarosan. Tesztem nincs itthon, nem is veszek, majd ha egy hetet késik........ Vagy ha késik, de barnázni kezdek. Az Utró miatt, mert most nem használom.

Lányok, úgy mejön majd vasárnapra nekem mint a szél, már csak azért is, mert mi is megyünk megint jövőhéten a Balcsira....

Nem baj, majd az inszem! :-) Irszi

2013. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5426/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi vasárnapra nem várom én se,de eddig az a furcsa hogy nem fáj a cicim kicsit se...már a múlt hónapban is éppen előtte,de most semmi jele...már nem tesztelek csak ha nagyn kimaradna....Ó,de mennék én is a balcsira csak nekünk innen Debrecenből drága...:((((Évi
2013. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5427/9202 anonim ***** válasza:
57%
Képzeljétek csajok!Ja,Évikém isteni jól néz ki a lekvárod,meg is kívántam! :) Ülök ma reggel a buszon,felszáll egy fiatal nő két gyerekkel,egy idős néni beszélgetésbe elegyedett vele,adott a gyerekeknek gyerekrágót stb...arra lettem figyelmes hogy a lány kérdezi hogy hol van a nem tudom én már milyen intézmény...elmondta az idegen néninek!! Hogy azért megy oda mert terhes és el akarja vetetni,de behivták beszélgetésre,valami magzat védelmével kapcsolatban!Lányok!Nagyon nehéz volt higgadtan hallgatnom,és gondolkodtam hogy miközben mi mindent kockára téve alig várjuk a kis csodánkat,más úgy beszél arról hogy nem kell neki,mintha egy kiló kenyérről beszélne...! Livi voltam
2013. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5428/9202 anonim ***** válasza:
51%

kegyetlen az élet, nem oda adja a kicsiket, ahol várják őket. Ez a kicsikkel és velünk szemben is kegyetlenség :(

M.

2013. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5429/9202 anonim ***** válasza:
57%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


ez a kérdés sem kicsit verte ki a biztosítékot!

2013. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5430/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi voltam
2013. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!