Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5441/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Kicciri az adagolas attól függ mennyire rossz az inzulinod...nekem nagyon így meg nagyobb dozisba szedem...

Tegnap a wct jártam tőle ma meg majd kiszakadtam...a lábam is fel van dagadva..rég volt ennyire...eddig meg nem jöttek de mar zabalok így napok kérdése...bár a cicim meg most se faj...érdekes

Ittam vizhajtot majd szaladok az éjszaka :)))

Szép álmokat

Évi

2013. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5442/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nálad mizujs????Megjott mar????

Évi

2013. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5443/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Évi remélem jobban leszel!!!

Nálam soha nem mertek terheleses cukrot. Lehet itt ez nem divat, utana nézek;-)

Jó éjt! Puszi!

2013. aug. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5444/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok, Vica vagyok!

Tegnap voltam babázni, nagyon jól esett, feltöltött energiával!!!Nekem is kell!!!!!!!!!!!

A görbém olyan mint egy lépcső, remélem hogy a gyermekünk vár odafent és nem zuhanás lesz belőle :)))) Ferti szerint a 12. dpo


[link]


Meli megjött már???

2013. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5445/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Csudagusztusos lekvarok vannak itt :-)

Mi is akarunk a barack melle szilvalekvart de majd csak a nyaralas utan lesz sztem venni fogunk 40 kg-ot es ustben fozzuk megint :-)

Kepzeljetek el megjott a mensim!!!:-)))))

Kajakra orulok neki egy meglepetes volt es boldog lettem amikor ejszaka meglattam!!:-))Nem is emlekszem mikor jott meg a mensikem idoben...sztem ennyire idoben meg SOHA !!:-D Julius 18-an jott meg utoljara most meg augusztus 18-an!!!:-))))))Hihetetlen!:-)

Mondjuk elozo ciklusban kimaradt egy szem closti es azt most mikor eszebe jutott kb mensi utan 7-8 nappal mar nem tudom de bekaptam.Remelem nem az az egy szem befolyasolta hanem mukodik a testem :-) de azert egy szem clostit bevettem az teny.Mindegy !Menstrualok!!!:-))))

Nem is arra gondoltam h.megint nem sikerult hanem arra h.mukodok!:-))ez olyan jo!:-)

Pfff tegnap kertipartiztunk a barataimmal akik Pesten is ott vannak :-)Hat nagyon jo volt ittam karamellas-zoldalmas futyulost :-O :-D es sok sort :-))csak kicsit vagyok masnapos olyan tompa vagyok :-))Jo volt a kaja es rohogtunk rengeteget :-))

Ma pihizek :-)

Puszikak Mindenkinek es babasodjunk mar most en nem de szoritok nektek es varom a pozi teszteket!!!:-))<3<3<3

2013. aug. 18. 09:15
 5446/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Nekem semmi; kb. a 13. dpo-n vagyok.

Legkorábban ma, legkésőbb kedden nem kéne megjönnie a rövidke ciklusaim szerint.

HA 28 napos ciklussal számolok, akkor jövőhét vasárnap; de olyan ciklusom nekem Utró nélkül még soha sem volt.

Mindenesetre eddig semmi, akár örülhetnék is lassan.

Azért a keddet kivárom a nagy örömködéssel.

Semmit sem érzek :-)

A lekvárok tök jók; még a végén én is kedvet kapok! Én több éve csináltam utoljára lekit... Marcipános almát... isteni volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vica, jó lenne ha tényleg így alakulna a hőd, és babát jelezne a görbe! Kívánom nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti örülök hogy működsz! :-) Ez is valami.... de szerintem ne kapkodj be össze -vissza clostykat, mert csak bekavarsz a testednek, és később még megbosszulhatja magát.

Kicciri, nekem is fogynom kell, 3 napja diétázok. Elég nehéz, de bírom! Remélem pár hét múlva lesz eredménye! Már a farmeromat is alig bírtam összegombolni....... NEkem a csípőmre jön a háj; asszonyosodok :-)

NA de most véget vetek ennek! :-)

Lányok, a jövőhét vége felé nem leszek pár napot; ne aggódjatok, és ne is örüljetek, csak elutazunk az unokatesómékkal Balcsizni, amit írtam is. Puszi, és drágáim kérem a pozitív teszteket!

Évi, VIca, MEli!!!!!!!!!! GYerünk;-) Irszi

2013. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5447/9202 anonim ***** válasza:
57%

Múlt hónapba 27 napra jött meg most azon vok es semmi,se cici fájdalom semmi..bár a peteérést ahogy éreztem úgy holnap kene...nem értem.. Remelem nem kezdi megint hogy kimarad....akkor megőrülök

Évi

2013. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5448/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi nyugi, nem marad ki!

Én ma szex után kicsit rózsaszíneztem a törlésnél, szóval szerintem ennyi.

Ez délelőtt volt, azóta csak minden 2. pisinél van egy kevés, de tuti holnapra megjön.:-(

Bár már az is jó, ha így 22 napos lesz a ciklusom, nem 21! Haladás...... az inszemináció felé! Bár úgy előttem van Kini, így lett terhes! Inszemre készült, és a nemvárt idején pecsételni kezdett. Minden nap ezt írta: ó, csak ne jöjjön meg lányok!!!!!!! Hát most én is ezt kérem. ó, csak ne jöjjön meg lányok! Irszi

2013. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5449/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!

Irszikém akkor drukkolok hogy ne jöjjön meg!!!!!

Meli mi újság?

Én ma így

[link]

2013. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5450/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hű Vica, ez nagyon jóóóóóóóóóóóó! Én nem értek hozzá, mindenesetre amennyit konyítok, az alapján............ nem kiabálom el!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Ha pozit tesztelsz, azonnal rohanj orvoshoz, mond el az előzményeket, és írasd ki magad!!!!!!!!!!:-)

+ azt hiszem te is kapsz Utrót, de ha nem, akkor kérj!!!!!!!! Nézess még a 10. hét előtt új terheléses cukrot! Jajj Vica..................


Nekem megjött viszont lányok, még egy lehetőségem van az inszemig. Amit remélem megcsinálnak a 10.5 M/ml spermaszámmal............ Nincs gond:-) Puszi!

Szerdától nem leszünk kb. 4 napig! Irszi

2013. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!