Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5411/9202 anonim ***** válasza:

Lillám, a próféta beszéljen belőled! :-))

Bár tuti megjön nekem, nem is értem magam hogy már megint mibe kapaszkodok.

Agymosást kell végeznem, és az inszeminációra koncentrálni! Már félreraktam a fele pénzt rá :-)

Szóval elvileg akár tényleg összejöhet a jövő hónapban! :-) De jó lenne... Irszi

2013. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5412/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok csajok :)


Most nagyon bízom Bennetek :) Vica, Évi, Krisztike, Irszike, és a többiek :) Muszáj most valakinek egy pozit tesztelnie!!!!!!!


Irszi, ez a rózsaszín pötty gyanús nekem :)



Én már kész vagyok teljesen, hogy nem akar megjönni. Ennyire szerencsétlen nem lehetek. Annyira elegem van, hogy így szivat az élet. Már behülyülök, de komolyan?


Miért nem kezdhetek már lombikot???????????? Soha ennyit nem késett.


Ma reggel már nem bírtam és teszteltem, de full NEGATÍV LETT.


Meli

2013. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5413/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Kicciri, és a diétát is tartod a merckformin mellett? Meg a mozgás is kell,intenzíven, a három így hat együtt. De Évinek is igaza van, mert nálam is akkor mentek le a kilók mikor az egy szemről 3 szemre tértünk át:)

Melikém ne add fel, olyan kár hogy nincs görbéd hogy mikor lehetett ovud, mert abból tudnánk mikor fog megjönni.

Nekem is fája hasam , múlt hónapban 27 napra jött meg, Ma vagyok a 26. napon, este azt hittem megjött, de felment a hőm!!!

[link]


Jajj bárcsaak, már nem merek reménykedni semmibe :(

2013. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5414/9202 anonim ***** válasza:

Jajj Vica, ez csodás görbe :) És még megy fel a hőd :)

Nagyon drukkolok !!!


M.

2013. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5415/9202 anonim ***** válasza:

Vica ez a görbe nekem nagyon tetszik :)) hátha :))))reménykedjünk:))

Meli nem tudom,miért nem akar már megjönni:((((Kivánci leszek a doki mit mondd..

Kriszti jó pihenést.

Lilla nagyot néznék ha pont most sikerült volna úgy elengedned magad hogy kismama legyél:))) akkor megyek hozzád tanácsért:)))

Irszi,az a turi nem a miénk hanem a párom főnökének a fiáé,de az öltözőket a férjemék csinálják:)) asztalos...jó is lenne ha lenne turim :)))bár hogy mindig nagyobb méretű ruhákat kellett vennem magamnak így nem nagyon szeretek vásárolni...

Ma csináltam tesztet és persze nekem is negatív........sejtettem....

Évi

2013. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5416/9202 anonim ***** válasza:

Lilla a lekvárt úgy csináltam hogy kimagoztam,ledaráltam bele,hozzáraktam 2,5kiló szilvához fél kiló eritritet és 2 zacskó Dr.Oetkeres 3:1dzsemfixet,mikor felfő 3 perc rotyogás és szedheted ki üvegbe amit én fóliával is lezárok 5 percig fejre kell állítani és nem kell dunsztolni...kolléganőmék is ettek belőle,plusz az egyik beteg kislány a munkahelyemen és azt mondta nagyon fini lett :))))

Évi

2013. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5417/9202 anonim ***** válasza:

fúúú, elképzeltem, mennyire fincsi lehet az íze :)

Ügyi vagy Évi :)

M.

2013. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5418/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi Meli :)))) nagyon fini lett :D annyi még hogy tettem bele legalább két kiskanál FAHÉJAT!!!!! :))))))nagyon szeretem :))))
2013. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5419/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ne kínozz már, csorog a nyálam :)))))

M.

2013. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5420/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nyisd az ablakot és küldöm éteren keresztűé :)))) Évi
2013. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!