Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5381/9202 anonim ***** válasza:

Bárcsak így menne a szülés!!! :) szeretnék így szülni :)

Meli

2013. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5382/9202 anonim ***** válasza:

Jajj Melikém, ne butáskodj! Nem vagy az :-)

Szerintem csak vagy izgulsz, vagy a jelek ellenére mégsem volt ovud. Remélem nem késik egy hetet, vagy ha igen, akkor baba! Ha mégsem jön meg, akkor van valami tabi, ami napokon belül meghozza, én is kaptam annó, csak már nem emlékszem a nevére. Szóval nincs gond!

Évikém, ez érdekes volt amit írtál. Nem teljesen így volt ez nálunk lányok; nem lehet általánosítani. De szörnyű olvasni. Főleg a végét....

Én nem zárkóznék el, de a legvégsőkig küzdök a gyerekemért. A vér szava, azt hiszem. Ha már az irománynál maradok :-) Idéztelek egyébként, utólagos engedelmeddel! :-) Meli, olvasgattam itt, és mindenki azt írja, h...ség így meg úgy feküdni, és lehet hogy most ezt fogom csinálni, mert elegem van már nagyon ebből, hogy nem lehet normálisan spontán szerelmeskedni, mert utána mindig beugrik a kispárna....

Így sem jött össze, akkor ezt a részét most egy ideig nem erőltetem. Én nagyon bízom az inszemben lányok, de megpróbálok úgy hozzáállni, hogy az első csak nagyon ritkán sikerül. A 4.-re össze kell jönnie!!!!!!!!! Persze végre lehetnék én a kivételezett, aki elsőre kismama lesz.....

Várom már nagyon a 4-ét is, hogy mit mondanak a SOTE-n, és a 9.-ét is, hogy megcsinálja -e a dokim szeptemberben!!!!!!!!! Júniusban születne.... IDEÁLIS!!!!!!!!!!!!!! 2014. júniusában akarok szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-DDDDDDDDDDD

Krisztám, hogy van a... tudod? Elmúlt? Mi is megyünk majd Balcsizni pár napot, már várom, bár pont elég rossz az idő... Lehet hogy így marad egész nyárra:-(

Pixi, szerintem én vagyok a "csaj" aki azt írta Melinek hogy az izgalom miatt nem jön meg....... "Csaj" :-P

TE hogy állsz?

Livi, Lilla, Kicciri, Évi, Meli, Kriszti, Pixi, Encsi, Brigi, kívánom nektek és magamnak is, hogy törjük meg ezt a rossz szériát, és idén legyünk mindannyian kismamák!!!!!!!!!!!!!!

Brigikém, fel a fejjel, akkor szeptemberben együtt megyünk az endokihoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Szilvus, örülök hogy nem szenvedtek már ettől a nagy melegtől, biztosan Lilikénk is jól érzi magát! :-) Irszi

Irszi

2013. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5383/9202 anonim ***** válasza:

Meli, én is láttam pár szülést, eü-s gyökereim vannak, és ott valóban nem így ment :-) De ez valami álomszép!!!!!!!!!!

Örülök hogy megnézted!

Évi, akartam írni, hogy kérj Utrogestan hüvelygolyót, nekem is az van, én a krém mellé használom ugyanakkor amikor a krémet kenem (de én azt is 2* kenem egy nap!!!), 2*2-t. Az első ciklusban már használnia kéne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A háziorvos is felírhatja... Irszi

2013. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5384/9202 anonim ***** válasza:

Irszi pár hónapja én is láttam ezt a videot...jó lenne,ha ilyen lenne.Én is sírtam...

Évi

2013. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5385/9202 anonim ***** válasza:
Meli mostmár nagyon kíváncsi leszek mi az eredmény...:))
2013. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5386/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok!Hát sajnos megjött ma reggelre,csak megviccelt kicsit hogy legyen még remény.De így már igazán nem örülök,mert eddig legalább ilyen pecsátelésem nem volt,mostmár az is van....szóval jövő héten telefonálok a dokinak és belevágunk a vizsgálatokba.Puszi lányok Livi
2013. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5387/9202 anonim ***** válasza:
Livi, nem ezt vártam :(
2013. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5388/9202 anonim ***** válasza:
57%
én sem sajnos. :(
2013. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5389/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Voltunk tegnap délután 4d uhn!

Kishercegünk lesz újból! :) Hoztam nektek képeket!

[link]


[link]

Gina

2013. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5390/9202 anonim ***** válasza:
57%

De cuki :)))) gratulálok :))))

Évi

2013. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!