Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5361/9202 anonim ***** válasza:
Kezdek úgy érzem leengedni...egint 21.nap és halvány pecsételés enyhe görcs van....pont egy hete volt peteérésem...azt hittem most jobb lesz hogy nem kenem a progikrémet erre se ilyen se olyan...tuti most se sikerült:((((((((((((((utálom az életemet...nagyon...apummal is összevesztünk...és hát hosszú lenne elmondanm de annyira megbántott és amiért szenvedtem már...azt előhozta belőlem...úgy érzem most én vagyok egy nagy rakás szar...vettem vodkát meg narancslevet,lightosat...bár ezen meg nevetek mert a vodka úgyis megemeli és már nem mindegy...bocs de szarok az egészbe bele mikor amúgy is lelkileg kivagyok és még belémtaposnak..........:,((((((((((((((egy nagy kövér selejt vagyok..........:((((((((
2013. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5362/9202 anonim ***** válasza:

Ja és inni se szoktam,de mindegy....évente 3 alkalom..karácsony,újév,szülinap és most...

Ja és Évi voltam

2013. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5363/9202 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt is "gyökérkezelés" lesz!!! Tegnap is rengeteg gyökérbe botlottam!Nem hiszem el hogy mindenhol van néhány....itt is megjelentek.......... :) Livi voltam
2013. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5364/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Évi!!!

Idd meg szépen a vodka narancsodat, ha kell többet is, és nyugodj meg!

Ne mondj ilyeneket magadról ':(

Nem szabad így gondolkodnod :(

Igenis szép vagy és kitartó és még sorolhatnám! 14 kg-ot fogytál rövid idő alatt, ez azért szép teljesítmény . Csak így tovább:-)

Jaj de szívesen innék veled egyet de csak gondolatban tudok:)

"gyökérkezelés" Ez jó:-)

2013. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5365/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Valaki (gondolom a gyökér)lepontoz minket, bár az én 6%-om-nak édes mindegy:-)))

CSak hajrá:-D

Én csak ide írok, nem szoktam válaszolgatni sehol, 1-2-szer már előfordult.

Na én most felpontoztam mindenkit:-)

2013. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5366/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok lányok! Atya ég mennyi minden történik. .....

Lényegében sajnos olyan sok jó nem :'(

Azt mondom, h akinek bmilyen lehetőséget kínál az orvos azt fogadjuk el! Nyilván normális emberi körülmények között. Természetesen a szerveztünk azt bizonyítja, h nem "együtt működő" mikor kellene, h jöjjön akkor persze naná, h nem jön meg.

Amúgy kicsit beleuntam én is ....jelentkeztem inkább egy magasabb pozícióra. Leköti a figyelmemet.

Azért dokihoz elmegyünk szeptemberben. Nem könnyű ez NEKÜNK!

Annyit küzdünk. ..

Na de csak pozitívan Évi idd le magad aztán majd hátha jobb lesz. Amúgy is másnapos leszel az majd lekot.

Puszika!


♡♡♡

2013. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5367/9202 anonim ***** válasza:
60%

Lányok ne reagáljatok a gyökérre, majd megunja :)

Évi nem vagy selejt!!!!Csak most nem úgy jönnek össze a dolgok!!

Vica voltam, fáj a mellem, nem is kicsit

2013. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5368/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, ott a pont!

Évikém, ne akadj ki, ez a te életed, ne engedd hogy beleszóljanak! Ügyes vagy, a legügyesebb mindnyájuk közül! :-)

Lányok, ezt nézzétek végig! Szigorúan végig, a végére pedig készítsetek zsepit :-) I

2013. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5369/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évikém,néha kell ilyen,néha én is valahogy kieresztem a gőzt,és én is mindig kiakadok a tehetetlen dühtől,de menni kell tovább.Lesz babánk csak nekünk egy kicsit tovább kell várni.Ennyi!Szép fiatal nő vagy!Igyál,aztán holnapra nyugodj le,oké? :)))Na nekem szét szakad a hátam mindjárt,de nem jött meg....most pecsételés sem,ja a hőm meg délután 37,3 volt.Csak azért furcsa mert mensi előtt már délután is 36,5 re lemegy.Látjátok...minden apró reménysugárba belekapaszkodunk.És kell is.Igy van jól!Puszillak benneteket,megint meló....de jó is volt a szabadság! :( :) Livi voltam
2013. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5370/9202 anonim ***** válasza:
57%

KÖSZÖNÖM A BIZTATÓ SZAVAKAT :)))

KICSIT MÁR JOBB A LELKEM:)) NEM SIKERÜLT BECSÍPNEM SE...PERSZE MERT UTÁLOM AZ ALKOHOLT....EZ VAN..HÓ VÉGÉN EMEGYEK A DOKIHOZ ÉS MEGKÉRDEZEM MÁR MI VAN...

2013. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!