Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5331/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli,pont te vagy ez egyik aki megérdemelne már egy pozí tesztet és pont most nem tesztelsz??? Tudom mennyire félsz hogy nega lesz :( De mi van ha mégis két csík lesz??? ez egyáltalán nem jut eszedbe? Egy pici reményt sem adsz magadnak? Vagy úgy gondolod hogy ez a sors csúnya fintora? :( Nem akarlak rábeszélni de azért hátha akarsz tesztelni egyet...

Pixi

2013. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5332/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok Lányok!Hát remélem nektek bejön ez a gólyás dolog,én a balcsi mellett lakom,állandóan látok gólyát,láttam a múlt héten is vagy nyolcat..... :D,de ennek ellenére holnap meg fog jönni ismét,mint mindig eddig!Már rózsaszínes folyás megvolt.Pedig annyira bíztam benne hogy Bécsben megfogan a kis kincsünk,mivel ott volt peteérés,már ha egyáltalán nekem bármi is van..... :( Na ilyenkor mindig kétségbe esek amúgy sajnos,a szokásos egy nap amikor meghal a világ körülöttem,meg én is :( Mindenesetre Melikém,izgulok érted,te igazán már megérdemelnéd,meg az a helyzet hogy itt mindannyian.Én meg jövő hónapban kérek időpontot a dokihoz....pedig annyira nem akartam...annyira úgy éreztem hogy most sikerül.... :(( Szép napot lányok!Livi
2013. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5333/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixi, tündér vagy, annyira édes vagy, hogy bízol benne, hátha most!!!


Livike, ne keseredj el, össze fog jönni az a kicsike :)


Pixi, ha belefér az időmbe, veszek tesztet!!!!


DE annyira sokszor láttam már egy csíkos tesztet, miért lenne pont most két csíkos?


Remélem, holnapra megjön és kezdhetem a lombikot!

2013. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5334/9202 anonim ***** válasza:

Én meg Meli abban reménykedem hogy nem fog megjönni és pozít tesztelsz :)

Pixi

2013. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5335/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixike:)))

[link]

Drukkolok csajok:)

Itt vagyok veletek és mindennap olvaslak benneteket:)

Kriszti!

Nekem volt kb 2 hét mire elmult az aranyér...tök kellemetlen tudom:S

Szilvi

2013. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5336/9202 anonim ***** válasza:
57%
köszönöm Szilvi :) nagyon baba :))) és aranyos :D
2013. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5337/9202 anonim ***** válasza:
71%

Szia Pixi! Jó hogy azért néha benézel! :-) Igen, Kininek gratulálhatsz! :-) Priviben küld képet is! :-)

Lilla, Kininek az első inszem előtti ciklusban sikerült a babája!!!!!!!!!!

Lányok, ugyan már, megjön hát megjön, addig fog minket szivatni, ameddig csak tud. De megérni várnunk RÁ, tudom!!!!!!!!!!!!!! :-)

Melikém, lehet hogy az izgalom miatt most nem is volt ovud... Csörögj oda holnap, hogy mi ilyenkor a teendő! Persze szurkolok én is neked........

Kriszti, próbáld ki a DEtralexet aranyérre!!!!!!!!!! Már írtam! Az első 3 napon 2*2-t, utána 2*1-et min. 3 napig. DRága, de nekem beválik.

SZilvuskám, olyan irigy vagyok rááááááád! :-)

Beszéltem a Semmelweissel, téynleg az a SOTE! :_) Viszont rosszul tudták, elfogadnak HYCOSY-t. CSak kell menni 4* vérvételre, meg min. 2 UH, és maga a beavatkozás... ÉS mind délelőtt, az UH max. 2-ig. Szóval el kell kéretszkednem. Ennyit nem fogok tudni eltitkolni lányok, először meg kell próbálnom maszekon.... Azért konzira elmegyünk!

És pénzben is annyi, 7 alkalom *5.000Ft, az 35.000. MAszekban meg 40.000, és délután van minden.....

Kitartás édeseim, eljön a mi babánk!!!!!!! Tudom! MElikém, ne aggódj! Nem tudsz ellene tenni sajnos, de csörögj oda azért. VAgy tesztelj, csak hogy kizárd a terhességet. VAgy igazold ;-) Irszi

2013. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5338/9202 anonim ***** válasza:

Kini akkor nagy gratula neked!!!!! :))) Hány hetes vagy??? Mindent írj le :D

Csajok ma csillaghullás lesz el ne fejtsetek kívánni :D és nézzétek együtt a szerelemetekkel ha tudjátok és remélem fogjátok tudni ;)

Pixi

2013. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5339/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok! Alig van időm írni :( Rengeteg a dolgom mióta letelt a szabim. Azért visszaolvastalak ám titeket! Meli, igaza van Pixinek, tesztelj, mi van ha mégis ????Nem te lennél az első :)

Ilyen a görbém, elég lapos, mehetne feljebb is :)))

[link]

2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5340/9202 anonim ***** válasza:

Pixi, Kini már megszült :-) Szépséges a babája! :-)

Vica, majd a frontok...

Melikém, mi lesz veled? Telefonálsz, vagy tesztelsz?

Bejelentkeztem az endokimhoz 09.-re. Akkor elvileg még meglesz, és megbeszéljük az inszemet. :-) Irszi

2013. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!