Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5311/9202 anonim ***** válasza:
68%

Brigikém, én már priviben leírtam neked mindent, gondolom olvastad! Senki sem selejt! Csodaszép fiatal nők vagyunk, akik egyre közelebb és közelebb kerülnek ahhoz a csodás élményhez, hogy kismamák, majd (újra) édesanyák legyenek!

Ez nem sikerült, majd talán a következő sikerülni fog! Szorítunk neked, és veled vagyunk!

ÉS sírd ki a fájdalmad... nem szabad hagyni hogy tüske maradjon benned! Engedd el ezt az inszemet, lépj tovább ha készen állsz!

Veled vagyunk Brigi, ahogy Meli is írta, támogatjuk egymást, és lélekben fogjuk egymás kezét!!!!!!!!!!!:-)

Végy egy nagy levegőt, és harcra fel! Most készülődik a következő tüszőcskéd megérni;-) Irszi

2013. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5312/9202 anonim ***** válasza:

Na mi az lánykák, sztrájkoltok? :-)

Kinink küldött priviben képet a babájáról (mert kértem), gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Remélem azért nem írtok, mert mindenki szexel! :-) Ma már mi is kétszer ;-) Irszi

2013. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5313/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Csajok, jaj de régen írtam! Olyan kavar van a munkahelyemen, meg a rengeteg helyettesítés, hogy azt sem tudom hol áll a fejem.

Brigikém leírom itt is, hogy nagyon sajnálom, még egy picit várnod kell a babádra, de nem vagy selejt!!! már hogy lennél? :(

A következő inszem összejön, és t6üszőrepi nélkül ne engedd!

Légy erős most.

Irszi nagyon jó hogy inszemeztek :-)))úgy örültem amikor olvastam. SOTE ARO-t kérdezted? Nekem is ott lesz októberben:)

Kriszikém annyit gondolkodtam azon amit írtál, vagyis a halvány pozi tesztek, tuti átvernek minket! Az aranyered már el kellett volna múljon nem? Az én kis bogyóm 4 nap alatt almúlt a múltkor.


Én ebben a ciklusban nem mérek hőt, nem csinálok ovu tesztet, hcg-t a vége felé meg főleg nem!!! Lesz..om az egészet. :-) Azt hiszem a 10 cn-on(ez sem érdekel) vagyok, két napotna sex, vagy amikor akarjuk, és lesz, ami lesz!

A túl sok szexet én sem bírom, bár a férjem szereti, ha nem túl fáradt. Az előző ciklusban az ovu környékén mindennap 4 napon keresztül nekem sok volt. na ez most nem lesz. Szegény Évit nagyon megértem ezzel kapcasolatban.

Gina örülök, h jól vagy és irj, ha megtudod, hogy kislányunk vagy kisfiúnk van-e? :)


Meli lassan indul a lombik nagyon izgulok érted.:)


Encsi sajnálom, hogy megjött.

Lívi, Kicciri mi újság veletek? Tudom nyaraltál Lívi, de hol is tartasz? És Kicciri?

Puszika lánykák:-))

Kicciri

2013. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5314/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Drága Vica véletlen kihagytalak, lehet írtad korábban, de milyen a görbéd?? Gondolom ovu már megvolt:-)
2013. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5315/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok

Brigitta nagyon sajnálom de ahogy a csajok leírtak tuti kismamák leszünk :))) nem vagy selejt, sőt ertekesek vagyunk mert ha össze is törünk ujra fel állunk és megyünk tovább...:))

Nekünk ma volt az 1 éves házassági évfordulónk :)))

Holnap munka en meg a hülye idő miatt megint szedülök plusz anyoseknal voltunk ahol a dietat nem lehetett tartani... Tele vagyok..

Szép estet

Évi

2013. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5316/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, akkor boldog házassági évfordulót!

Nekünk augusztusban van két éve hogy elkezdtünk próbálkozni. Na mindegy... :-P

Lilla, nem tudom hogy mi az az ARO vagy mi, én a SOTE_T hívtam, és talán nem is kapcsoltak tovább, kérdeztem hogy az inszemmel kapcsolatban ki tud segíteni.

De jó, akkor együtt; mármint egy helyen lesz!!!!!!!!!

Most akkor szomoríts el, mekkora a várólista? Nem emlékszem hogy mikor kértél időpontot. Tudom hogy nem olyan rég, 1-2 hónapja talán?

Ha szept. elején kell időpontot kérnem konzira, akkor mire számítsak? Mikor kapok konzi időpontot, és mikor inszemeset? Azt mondta a hölgy, hogy nem biztos hogy a doki elfogadja az UH-s átjárhatóságimat... szerinted?

Lányok! MA megint írok a bükki füvesember csapatának, a múltkor is olyan kedvesek voltak! Hátha ők tudnak segíteni...

Íme a babaváró teakeverékük, ha valakit érdekel!

[link]

Puszi! Irszi

2013. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5317/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszinek szeretettel:

Szóval én a Baross utcai II.sz. Nőklinika Asszisztált Reprodukciós Osztályára (ARO) járok, illetve járunk.

Első alkalommal 3 hét mulvára adtak időpontot konzuétációra, jún 4-én volt, teljes hormonsor, plusz a férjem vizsgálata volt az első lépés. Mivel nekem aznap jött meg, hamar letudtuk a vérvételeket, és már előre kértem ott helyben az időpontot a kiértékelő konzultációra.

Urbancsek prof. fogadott minket, ő mondta, hogy össze kell jönnie spontán, mert minden nagyon oké velünk. Enyhén emelkedett a prolaktinom erre szedem a bromot. Azt mondta 3 ciklust várjunk, utána a negyedikben stimulálunk, szóval inszem :-))) Ez a második ciklusom azóta, és pont most gondoltam rá, hogy úgy kb okt 5-ére kérek időpontot, mert akkor megnézik a petefészkeimet is, és indulhat a móka:-)

Nem tudom elfogadja e az UH-s átjárhatóságit, de nekem mondta, hogy a laparomat igen.

Hát ennyi.

Urbancseket sokan nem szeretik, mert mogorva és fenn hordja az orrát, állítólag. Nekem szimpi volt. Tárgyilagos, rögtön rátért a lényegre, és valóban nem az a tutujgatós fajta. Én ezt szeretem, legyen egyenes és kész. :-)

Évi boldog évfordulót!

Puszi.

2013. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5318/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Ja Gyuri bácsi teáit én is szeretem a tisztítót ittam is. Ez a babaváros is tetszik nekem, de ami még egy picit visszatart, h irrigálni is kell(van valami olyan cuc is benne)... azt én nem szeretem:(

Na megyek a férjem elzárta a zuhanyt, tuti mindjárt nekem esik :-))))

jó éjt csajok!

2013. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5319/9202 anonim ***** válasza:

Lilla, nagyon édes vagy, köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!

Hű, akkor nincs nagy toporzékolás a sorban! Az jó!!!!!!!!!

Remélem megvolt aminek meg kellett lennie! ;-)

Hálapénzt elvárnak? Délután is lehet menni uh-ra szerinted?

Nekünk minden vizsgálatunk megvan elvileg, csak az inszem kell. Ha szerencsénk van, akkor az első konzi után jöhet is! :-) Remélem nem lesz gond az uh-s átjárhatósági...... azért fizettünk érte ennyit, hogy megússzam a röntgenest.......

Dokit gondolom ha nem fizetsz, akkor kapsz, nem választasz. Nekem mindegy hogy mogorva vagy sem, csak segítsen hogy már az első inszemmel teherbe essek- és meg is maradjon a babám.....

Gyuri bácsiéknak most írtam, jó hosszút szegényeknek....

Az irrigálás nem gáz, nekem nagyon rég van itthon tejsav kapszulám, igaz hogy 1/2 -1 évente használom egyszer :-)

Bár csak ennyi tartana vissza!

Most rákérdeztem hogy ha megrendeljük a babavárót, akkor ez kettőnknek egy havi, vagy hogy van? Engem az ára jobban zavar.....

Nem igaz hogy minden ennyire drága!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5320/9202 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen :))

Irszi mi is pont ezen a témán gondolkozunk ...de mar most megvárom hogy ha visszamegyek a dokihoz mit mondd...

Szép napot :)) nekem hosszú lesz...

Évi.

2013. aug. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!