Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5301/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, sajnálom! Én is már csak a nagyon erős tesztnek hiszek, bár most megkaptam hogy sajnos ismét meg van a lehetősége a korai vetélésnek ha összejön.

Szóval én csak a 12. hét után merem majd elhinni, és nagyon fura hogy addig hogy próbál az ember úgy élni, hogy nem biztos hogy vele marad a baba..... Nagyon gáz!

Igen, érdekes amit az andrológus írt. Hámozzon ki belőle a pár agy véleményt, nem? NAGYON MELEG VAN!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5302/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nálam is nagyon meleg van....már nem bírom..Miért nem lehet ebből a melegből elrakni télire??:))

Évi

2013. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5303/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, jó ötlet! :-) De hogyan??????????? Nagy üzlet lenne kitalálni, aztán szabadalmaztatni! :-)

Írtam még, ha érdekel.. :-) Irszi

2013. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5304/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ki kéne találni :)) olcsóbb lenn a fűtés:) hehe.

Olvastam amit írtál,jó lenne az a természetgyógyászos az tuti...én hiszek benne és így hogy mondod amikor volt az egészségügyis kaparásom egy nőt is akkor műtöttek és segített a feszültséget oldani,plusz mondta ha Debrecenbe visszajövök keressem meg,hát most nagyon elkélne a segítsége:)))

Évi

2013. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5305/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Livi!mar hogyne hianyoztal volna csak mondtad h elutaztok!Milyen volt Ausztriaban?Azt hittem azert nem irsz mert tovabb maradtatok.Jo h.visszatertel :-)

Encsikem sajnalom h.megjott:-( mar arra is gondoltam h.ennyire magas lehet az lh-d es azert halvany a teszted mindig nem tudooom:-( de ez olyan becsapos :-( nem irigyellek.Orulok h.szupi volt a nyaralasod!:-)))

Csajok sztem Brigi azert nem ir mert biztos faj a lelke nagyon es most szomorkodik szegenyke :-( hat ez van.Majd a kovetkezo sikerul neki.

Irszikem mikorra nem varod?:-)Legyen mar baba inszem elott irgumburgum!:-)

Evi<3

Lilla hogy vagy?

Gina mi ujsag veletek?Jol van a kisbaba a picidban?es Te? Megy meg a 3in1 kave?:-D

Szilvus Lilike hogy birja ezt a hoseget?Szegenykemrol is biztos folyik a viz.De mar elmeletileg csak a mai napot kell valahogy kibirni.

Melikem orulok h.megfogadod es pihenni fogsz a beultetes utan!Ugy legyen!!!:-)

Ayyy ez a meleg...olyan vagyok mar mint egy zombi tole.:-\

Csajok!Szilvus Irszi es Evi!Mikor gyoyul meg egy aranyer?Meddig kell kennem ezzel az aurobinnal???mert mar az is az agyamra megy arra is figyelni h.napi 3* kenjem.Nem tom mit kellene ereznem mert amugyse fajt igazan csak az elso 2 napban kb.utana meg annyi h.verzett.De mar kenem bo egy hete.Koszike!

Elfogyott a metforminom...kellene idopont de jajjj nem akarom.

2013. aug. 9. 07:51
 5306/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kepzeljetek el hogy jártam... Van az a híres ember aki lefogyasztja az embereket...nevet nem akarom kiírni...hat megvettem az új termeket és lenmagliszt van benne én meg azóta csak a wct járom...:(((

Szerintem ez a hónap se sikerült:((

Na a lényeg hogy azért írok mert megyünk anyosekhoz hétvégére és ott nem nagyon van térerő... Ha tudok felnezek.szep hétvégét nektek

Puszi

Évi

2013. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5307/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti köszönöm kérdésed,jol vagyunk.

Nehezen viselem ezt a meleget,de remélem estére vagy holnap jön a lehülés.

Babó nagyokat ficánkol a pocakban.:)

3in1 kv menne,de akkor nem birok éjjel aludni így nem iszom.

Kedden megyünk 4dre és kiderül a neme,majd meg írom nektek és hozok képet is!

Olvaslak benneteket folyamatossan!

Puszi

Gina

2013. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5308/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina, a 4D-ről kéééééééééééérünk képet!!!!!!!!!!!! OLyan jó lenne megint egy picike kis életben gyönyörködni! :-)

Kriszti, a 14. cn van ma, és Utró nélkül a 22. körül szokott megjönni, szóval jövőhét vasárnap, esetleg hétfő. HA akkor sem jönne meg........

Lányok, a SOTE-vel beszéltem, szeptember elején kell időpontot kérnem konzira, ingyenes az inszem, és a gyógyszereken kívül semmi járulékos költség sincsen!

A BMC-t nem érem el, és a Semmelweist sem tudtam még elérni. Az endokim szabin van a hónapban, és az aszisztens nem veszi fel -kinyomott.........

NEm értem akkor miért van bekapcsolva, 8-16-ig lehet bejelentkezni, és gondolom nem a magántelefonja van megadva... Mindegy! Ha nem érem el a jövőhéten, írok a dokinak emailt.

Úgy döntöttem, párhuzamosan lesznek az inszemek, maszek és államilag támogatott. Minimum 6-7.

CSak legvégső esetben lombikozok, ha van remény másra is. ÉS a kedves férjemet is addig csesztetem, amíg tovább nem kutakodik góc ügyben.

Kriszti, tuti nem vagyok terhes, már gyakorlatilag azt a részét én is feladtam, hogy spontán összejöjjön. Persze próbálkozunk ovukor, és kenem a progikrémet, de nm fűzök hozzá sok reményt.

Várom már hogy neked is meglegyen végre a lapar.....

Meli, hajrá, veled vagyunk, csak ügyesen! Most biztosan könyebb lesz, vannak már tapasztalataid:-) Irszi

Irszi

2013. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5309/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok :( Ne haragudjatok kérlek ,nem volt lelki erőm beszélni még róla vagyis írni nektek de megjött a mensim tegnap :((((((((( nem sikerült :( egy selejtnek érzem most magam és ne forog más a fejemben csak a MIÉRT szócska :( De drukkolok továbbra is a többieknek a babához.
2013. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5310/9202 anonim ***** válasza:
68%

Brigi, NEM VAGY SELEJT!!!! menni kell tovább, csak úgy lehet babánk, ha jól kisírjuk magunkat minden kudarcnál, és talpra állunk és megyünk tovább!


Fogjuk a kezedet, nem engedjük el!!!!


Én is küzdök tovább!!!!!!!


Meli

2013. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!