Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5391/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livikém, ne keseredj el, hidd el, előrébb lesztek ha végre belevágtok! :-)

Persze tudom hogy nagyon szeretted volna... hát, bár gondolom ez nem vigasztal, én is nagyon szeretném ha nekünk most összejött volna, de nyilván most sem sikerült, és hétvégén megjön. Ez van lányok, nem kívánság műsor. Mi mindent adnék érte, Istenem! Sőt, már mi mindent adtam....

Néha én meghallgatom azt a Zorán dalt, és van amikor erőt ad... van amikor nem, de akkor másnapra kialszom.

Szóval sok -sok erőt Lívikém neked is!!!!!!!!!!!!!!



Gina, gyönyörű a kis kukisod!!!!!!!!!!!!!!! :-) Még a kukija is csodaszép!!!! Bizony, két kislány után egy kisfiú dukált már! Lányok, Ő a harmadik babánk!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))) Gina, ez olyan fantasztikus, úúúúgy örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))

Irszi

2013. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5392/9202 anonim ***** válasza:
57%

Még valami Livi, a pecsételéssel nem kell foglalkozni, lehet hogy csak most volt!

Ha máskor is előfordul; én a kevés progim miatt pecsételtem. Bár én a 20. ciklusnaptól... De állítólag ha mensi előtt pecsét van, az attól van.

Persze jobb lenne ha nem lenne, na de nehogymár neked ilyen egyszerű legyen!;-) Murphy, tudod... Irszi

2013. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5393/9202 anonim ***** válasza:
57%

jah igen Írszi te voltál :D bocs csak már annyi mindenki ír hogy nem is tudom néha meg jegyezni ki mit ír :D Amúgy velem még egyelőre semmi még csak a 7 cn.-en járok nem tudom hogy a barátcserje miatt e vagy más de a mensimet lerövidítette :) 7 napról 5-re :D Meli én még mindig azon vagyok hogy hatjátok azt a lombikot és most jött össze végre a baba :)))

Gina gyönyörű baba :) és nem szégyellős :D megkérdezhettem hogy mióta próbálkoztatok és hogy jött össze mert sajnos én erről lemaradtam :( pedig itt voltam az elejétől fogva csak hát jöttek a gondok ... :(

Jah és Irszí jövőhetén bevettem az ovu teszteket :P :D Esetleg valaki használja még az ovu teszteket??

Pixi

2013. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5394/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na ma megcsináltam első szilvalekváromat:))) persze diétásan :))) jó drága lett így is :(((

Irszi hétvégére nem várnám én se....de már nem bízok benne,mert hiába rövidebb és beállt meg minden ez a pecsételés vmit jelent,szerintem ilyenkor nem tud beágyazódni de valami tuti zajlik bennem...szerintem...majd rákérdezek a dokinál....na megyek segítek anyumnak is berakni :)))

Évi

2013. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5395/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ezt nézzétek meg :D [link]
2013. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5396/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi csajok! Igen,nem szégyenlös! :)

Kisfiam 2,5 éves és azt mondja nem öcsi! :) Mondom neki pedig öcsit hoz a télapó!

Pixi nekünk a második hónapban összejöt,a nagyobbik fiam meg az első hónapban!

Ezért is éreztem magam rosszul,hogy nekem egyböl,nektek meg miért nem. De meg nyugtattak a csajok,hogy maradhatok a csapatban!

Én nagyon szurkolok ,hogy mindenkinek minélhamarabb megadathasson ez a csoda!

Gina

2013. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5397/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok! Gina teljes szivembol gratulálok!

Az első kép nem mondott semmit, de aztán kicsit olvastam es konkrétan az a kukija meg a kis zacsika??? ;-) a kis Drága.

Évi örülök, h jobban vagy!!!

Minden video olyan szép. ...

Lányok, nem értem miért , habár lehet a melegtol zavarodott meg a testetek, nem?

Pixi úgy örülök Neked ♡


Ma voltunk moziba jó volt nagyon. A conjuring horror filmet neztuk...A film előtt voltunk török étteremben este meg ittunk jó kis gyümölcsös sört ;-)

Kepzeljetek el a 4 hónapos metformintól nem fogytam semmit. ...a mensim mindig ok. Nagy reményeket fuztem hozzá :'( 20 db kilónak le kell mennie rólam. Csoda, a bicajom meg elvisz a munkahelyre. ...

Na nem agyalok. ...

Puszika Drága HARCOSOK!

2013. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5398/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri kb.2 éve szedtem en is mire rájött egy magán doki hogy emelni kell rajta... Így indultak meg a kilók nekem...

Na megyek nezem tovabb Szulejmant :))

Évi

2013. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5399/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szilvus igeeen!:-))eljott a mi idonk :-)) barcsak igy maradna :-)

Irszikem elmult a....halisten :-))mar nem kenem :-)

Vica jo volt amit elkuldtel nekunk...igen az ember magara ismer.A vege pedig...szomoru de megis jo...nagyon kozel kell lenni ahhoz Istenhez es minden egot le kell gyozni az orokbefogadashoz :-\ :-C.

Jajj nem tom mit akartam irni mert felhivott a Parom es elfelejtettem mindent :-D

Gina ugy orulok a kis tronorokosnek!!:-)))Hogy fogjak hivni?Koszonjuk a kepet!!:-))Vegre van egy kisfiunk is!!!:-))

Livi sajnalom h.megjott:-( kezdhetitek a vizsgalatokat!hajra!!

Evikem ki kellene azt is vizsgalni h.miert pecsetelsz olyankor 7-8 dpon...mert az valoban olyan mintha beagyazodni keszulne...

Pixikem vesd be az ovuteszteket es hajra!:-)

Meli lehet h.a neg teszt ellenere megis sikerult??na mindegy nem mondok semmit...nem akarlak belelovallni ...lesz ami lesz

ja nekem mar 2 napja fajdogal a cicim,feszul,agaskodik.Rogognek ha megjonne nagyjabol idoben.:-)

Jok a videok Csajok szepek es tenyleg tartsunk mar ott mi is!:-))

Lilla<3

Oh megyek zuhanyozni...

Puszi Csajok szep napot!!

2013. aug. 15. 07:38
 5400/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évikém, mondom hogy kevés a progid!!!!!!!!!!! Nem figyeltél? :-)

Én 2* kenem a krémet, te pedig 1*, és nekem általában Utrót s kell használnom, 2*2-t ugyanakkor, amikor a krémet!

Próbáld ki!!!!!!!!!!! Nem fogsz pecsételni!!!!!!! De az Utró is kell hozzá!

Én most nem Utrózok, és nekem is tegnap este törlésnél jött valami nyálkés rózsaszín darab vagy mi a csuda, de csak egyszer. 9. dpo...

Akár a beágyazódás is lehetne, de igyekszem erre nam gondolni, csak arra, hogy szeptemberben inszem, aztán a következő vagy októberben vagy novemberben, és annak már legkésőbb sikerülnie kell!!!!! Puszi! Jó volt az a fotós kismamás dolog! :-) Irszi

2013. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!