Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5431/9202 anonim ***** válasza:

Húúú Livi,képzeld nálunk bent most az volt,hogy egy 15éves lány úgy mintha büszke lenne rá,hogy vele mi történt bevágta egy hete vérzik,,,,mert abortuszom volt:) és mg szinte mosolygott...ááá..olyan dühös lettem.Miért oda megy ez a baba?????

Évi

2013. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5432/9202 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5433/9202 anonim ***** válasza:
na én is írtam...áááááááááááááááááááááá kis pondró a csaj,persze utána meg bocsit kér...menjen a ....ba
2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5434/9202 anonim ***** válasza:
Ja évi voltam
2013. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5435/9202 anonim ***** válasza:

Van valakinél valami fejlemény??

Én egés6z nap főztem,erre a férjem még mindig Pesten van:((((Hétvégén végig dolgozok....

Csináltam zabtejet,de elég érdekes mint a gyömbér tea is:((lehet hígítok rajta picit... :))

Évi

2013. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5436/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Jajj olvastam ezeket a kérdéseket, egy jó tanács, ne olvassatok ilyeneket, tele van negatív dolgokkal, lehúzza a kedveteket, esetleg fel is idegesít, ugye nem kell ez nekünk?

Ma megyünk babát nézni :))Hosszú idő után merek babázni, ez is a gyógyulásom jele!

Ilyen a görbém csajok, kezdek izgulni!

[link]

E szeint 11. dpo

2013. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5437/9202 anonim ***** válasza:

Drága Irszi, köszönöm a kedves és bíztató szavakat! Meg mindenkinek, imádlak titeket és mindenkinek egyformán szorítok!!!Most húzok takarítani! :)


Vica

2013. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5438/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!

Lányok, én ezért is húzom fel magam azon, ha valaki azt mondja hogy akkor jön a baba amikor jönni akar, meg hogy oda megy a baba akiket ő választ szüleinek, ilyesmi. Ja, és akkor ezek babák eleve süketek és vakok, és minden szempontból érzéketlenek?

Ez egy badarság lányok, semmi egyéb, mint kémia vagy biológia; nem is tudom pontosan.

De a lényeg hogy undorító!!!!!!!!!!!! Én is ismerek ilyen férgeket sajnos, akik eldobták a gyereküket, és közben nyálzanak hogy ők mennyire jó anyák akarnának lenni... Na ja! Dolgoztam gyakorlaton csecsemőotthonban, ahol évi egy képeslap miatt nem örökbe adhatók a babák... Gusztustalan az egész! Igaza volt annak aki azt írta (Livi??), hogy ezen nem szadad felhúzni magunkat.

De hát annyira ingerel engem is ez a téma, hogy el sem bírom mondani!!!!!!! Mert persze ha valaki kamasz, és vigyázott, de nem eléggé, vagy ha valaki válik, és egy utolsó próbálkozásból lett a baba, de a férj már most ellehetetleníti az életét, vagy a terhességgel összeegyeztethetetlen gyógyszereket szedett, nagyon beteg a baba... szóval vannak azok a helyzetek amit megértek, de ezt a vetessük el mert nem fiú/ lány, vagy csak úgy maradtam de nem kell... Szörnyű!!!!!!!!!!! Egy felnőtt nő ne maradjon úgy, ha meg igen, és kapcsolatban él, akkor örüljön neki hogy egy szinttel feljebb emelheti a kapcsolatot...

Lányok bocs, fel vagyok húzva nagyon!!!!!!!!! Remélem a hormonjaim...........

Még semmi. Most megnéztem, a leghosszabb spontán ciklusom 23 napos volt, szóval ha keddig nem jön meg, akkor még korai örülni...

Úgyhogy az új cél a kedd. Keddtől bizakodok :-) Irszi

2013. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5439/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Döbbenetes milyen kérések ezek :-( de kaptak hideget-meleget. Inkább maradna az ilyen csendben. ....


Emeltem a gyógyszeren 3x500 /nap fogynom kell! Lányok az igaz, nem ehetnek mézet??? Segitsetek legyszi♡ Minden 2. nap megyek edzeni és ma kiprobaltam a taposó gépet óh Anyukám 5 perc alatt 25 emeletet "masztam" meg es pulzusom verte a 170-et wow folyt rólam a víz ;-) lehet eddig csak szerencse csomag voltam az edző teremben hehe.


Na tegnap ket felet foztem egyik egészséges zoldseg sali+hal a másik meg Atinak rizs csmell gombás tejszínes szósszal. Elvileg utálja a halat és naná, azt ette a Draga ;-) közöltem vele, h innentől kezdve a halacska a menün lesz. Kerdezte haradszom-e ra merthogy eszi az en! dietas kajamat!? Jaj dehogy is Ő is 97 kg. Csak Ő eszik és bevszi a fogyi bogyot :-( ki vagyok akadva. ...


Kívánom lányok, h ne jöjjön meg nektek jó sokáig és csak babazzunk már vegre.


Puszika! Irok sűrűbben! A lekvár csudi szuper!

2013. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5440/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
2013. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!