Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5461/9202 anonim ***** válasza:
57%

"A trifázisos görbe azt jelenti hogy 3 szint figyelhető meg.Ez legtöbb esetben terhességre utal.A hőmérséklet a luteális szakasz közepén még egyszer megemelkedik,mert több progeszteron termelődik.A trifázisos viklusok 4,5 %-a nem terhes."


De a többi igen Vicám,úgyhogy imádkozok érted nagyon!!!!!!!!!! :))))))))))))

2013. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5462/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Innen idéztem,itt sok hasznos dolog van,bár azt gondolom ezt biztos te is láttad már Vica :) Livi

2013. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5463/9202 anonim ***** válasza:
51%

Értem mar nincs miért izgulni mert előző posztra írtam negatív :(( lehet nem láttátok :(( nem tudom valaha lesz s pozitív :(((

Vica a prolaktinom a felső értékekhez van közel de a bromot nem tudom szedni :((( sőt a doki nem is ajánlotta eddig...legutóbb mielőtt megjött pár nappal fájt csak de akkor tudom mi jön most meg semmi...azon kívül hogy eszek egyfolytában...most lehet inkább szünet lesz mert kezd elegem lenni...tegnap fent voltunk a városba es a virágkarneval miatt sokan voltak ...vagy terhes kismamát láttam vagy pici babát rám meg rám jött a sírás ::(((((((

Évi

2013. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5464/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudok homerozni se mert műszakban dolgozok így kimaradnának egyes napok:(( tegnap volt 2 hete hogy volt az ovu es megis semmi:(( délután megyek fel a karneválra hátha elveszi a figyelmem...

Évi

2013. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5465/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Ne szomorkodj Évi!

Lehet nem vagyok figyelmes olvasó, de terveztek vmi komolyabb orvosi beavatkozást? Olyan Drága vagy és Te is megérdemelnel egy angyalt ♡♡

2013. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5466/9202 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem tudod szedni a bromot? Az elején mindenki rosszul van tőle, de aztán megszokja a szervezet, a magasabb prolaktin gátolja a teherbeesést. Épp az egyik lány ma tesztelt pozitívat mert szintén magasabb volt a prolaktinja és nem bírta szedni a bromot, de mondtam neki hogy próbálja meg, megszokta és most terhes.

Hidd el Évi tudom mit érzel, ugyanezt éreztem mint te évekig, hogy csak kismamák meg babák jönnek szembe, de ez nem igaz, inkább csak te látod pont őket a nagy tömegből. Egy év után jutottam el, hogy nem utálattal nézek rájuk, aki babát csak láttam és ismertem most megdajkáltam, töltsd fel magad pozitív energiával, és ne sírj mert kismamát és babát látsz, inkább gondold azt hogy hamarosan a tiéd is a kezedben lesz, csak neked még dolgod van, még a szervezeted rendbe kell tenni hozzá hogy be tudjon költözni. Hatalmas akaraterő kell hozzá, és ne adj fel semmit, nem szabad. Ha kell újra menj endokrinológushoz, nézess meg mindent, átjárható vagy-e ilyenek, én nekem annyi féle sz@rt kellett szednem, már azoktól hánytam, de a szervezetemnek ez kellett, hogy rendbe jöjjön, mindent képesek vagyunk elviselni hogy gyermekünk legyen!


Vica

2013. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5467/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri elvileg az atjarhatosagi előtti utolsó esélyem volt...:((( felek de megyek es csinálom:(( mar annyi minden volt az életembe szenvedés hogy ez mar hab a tortán :(( most lesz a szülinapom 30.-an

Annyira szerettem volna ha ez lett volna a meglepi

Köszönöm a biztatást

Érdekes ez tudom hogy az agyam miatt látom a sok kis babát de a férjem is mindig mutatja es mosolygunk rajuk:) egy 1 éves tegnapajdnem nekem szaladt :))

Ha megjon vissza megyek a dokihoz es meglátjuk

Szurkolok nektek lányok :))) vki teszt éljen mar + :)

Évi

2013. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5468/9202 anonim ***** válasza:
51%

Anyukám egy üres babaaggyal álmodott...az is marad...

Évi

2013. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5469/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, drukkolok nagyon, bakker itthon sem leszek amikor kiderül........ Évikém, nyugi! Neked átjárhatósági, nekem inszem :-) Szuper! :-)

Leszenk még babák abban az ágyban...

MElikém, elutaztatok?????

mi holnap megyünk, már úgy várom........... Fáj a hasam....:-( Irszi

2013. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5470/9202 anonim ***** válasza:
57%

Remelem Irszi :)

Van amit nem értek :( voltunk a városba egyszer csak éreztem a hőm megint felment,ráadásul a jobb petefeszkem elkezdett görcsölni de annyira hogy megálltunk mert a könny is kijött a szemembol...itthon megmertem es 37 ...ugye ha méhen kívüli terhességem lenne akkor is emelkedett a hcg???

Évi

2013. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!