Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5471/9202 anonim ***** válasza:
Igen emelkedik, csak lassabban
2013. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5472/9202 anonim ***** válasza:
Meli!!!!jelentkezz!!!
2013. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5473/9202 anonim ***** válasza:

Jó reggelt lányok Vica vagyok!


[link]


Ma délbe ha nem jön meg veszek terhességi tesztet , vagy holnap reggel vagy még ma este megcsinálom :)

2013. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5474/9202 anonim ***** válasza:

Ó Vicuska, akkor most izgulhatok!!!!!!!!!!!!!!!! Én ezt csak hétvégén tudom majd megnézni! :-) Persze nincs miért izgulni, tudom úgy is!!!!!!!!!!:-))))))))))))

Vicus, veled vagyok lélekben, és osztozom majd az örömötökben, hiszen biztosan pozitív lesz az a teszt!!!!!!!!!!!

Évi, a hcg emelkedik akkor is, de ne törődj vele, hidd el amit a teszt mutat!

Olvass utána a tüneteknek hogy megnyugodj. Nekem is hányingerem van néha, meg szurkál a petefészkem, miközben menstruálok. Nem, nem vagyok terhes! Már nem hiszem el. Mensizek, kész, nem jött össze, majd legközelebb.

Puszi kislányok, Vicus, neked nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!!

Megyek kicsit pihenni, feltöltődni a jó kis babacsináló inszememre! :-) Irszi

2013. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5475/9202 anonim ***** válasza:
Drága Irszi,köszönöm szépen a drukkot és mindenkitől, nagyon izgulok, és egyben félek is. Lehetetlennek tartom az egészet hiszen nem is nagyon feküdtünk rá a témára, és én most igazából azon izgultam hogy ne legyen barnázásaim a ciklusom közbe, és legyen végre ovum , induljon be a szerveztetem, de hogy baba????? Hát az most hatalmas meglepetés lenne úristen :D
2013. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5476/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok :)


Vicusssssssssssssss! Jújjj de izgi, tuti pozi lesz a teszt, csináld már meg ma!!!!!!


Lányok, elutaztunk Balcsira két napra hajókázni, meglepett az én szerelmem :)


Képzeljétek, szombat délután 2 cseppnyi adagban, de megjött, vasárnap jött igazán meg rendesen.

Hétfőn reggel már a meddőségiben dekkoltam, másfél órát toporogtam, mire behívott a doki.

Azt mondta, hogy vasárnaptól számoljuk a mensimet, úgyhogy onnan ketyeg az órám :)


Kaptam nagyon sok féle gyógyszert, szurit. Már most 5 tüszőt látott simán, ebből nagyon sok lehet, ha megturbóz a hormonokkal.

Még mindig hat az előző (márciusi) adag hormon, hogy 5 tüsző indult meg magától!!!!


40.000 pénzt hagytam ott a patikában, és ez csak hétvégéig van, tehát a kezelés 1/3-a árban... :(


Iszonyat fájt a bal petefészkem, ahogy megvizsgált azzal a szar UH rúddal. Kiabáltam, mint a hülye, hogy finomabban, mert besz..rok a fájdalomtól. Nem tudom mi lehet ott, de valami iszonyat fájt.


a doki szerint azért késett 1 hetetm, mert cisztám lehetett, ami távozott a mensivel :(


M.

2013. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5477/9202 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy csütörtökön kell (holnap) elkezdenem szúrni a pocakomat :(

M.

2013. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5478/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meliiii de örülök végre hogy megjött és kezdtétek a lombikot :)))

Jaj én már nagyon izgulok, ma veszem meg a tesztet, még nem tudom hogy itt megtudom-e bent csinálni a munkahelyen, mert elég necces, de otthon mindenképp :)

2013. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5479/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Még vissza tudtam nézni, Vica, kilyukad az oldalam hétvégéig! :-)

Meli, örülök hogy megjött, és hogy kezded a gyógyszereket! Atya ég, 4 tüsző........... és már ennyire az elején!!!!!!!!

Ezért kell örülni ha megjön, mert akkor már tényleg ott topognak a következő lehetőség tüszőcskéi!

Lányok, egy merő izgalom vagyok miattatok, mindkettőtök miatt!

Melikém, csak ügyesen édesem, fájni fog már tudjuk, de meg tudod csinálni!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS már most intézd el az állományodat!!!!!!!!!! Vagy beszélj a dokival, vagy találj ki valami megdönthetetlen alibit magadnak!!!!!!!!! Szorítok nagyon hogy szépen növögessen annyi tüszőcskéd, emennyinek kell nőnie a sikerhez! :-) Irszi

2013. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5480/9202 Kicciri ***** válasza:
51%

Sziasztok!

Meli gratulálok milyen fura most épp a mensihez;-) Fajni fog, de csak előre nézz mi vagyunk Neked, egymásnak! Nagyon izgulok értetek!

Vica kérlek szépen óvatos legyél!!! Annyi minden volt már eddig.... tudom ünnep rontó vagyok :-/

Évi akkor eddig úgy néz ki nem voltál átjárható. Jobb lesz ha meg lesz a műtét hidd el. Kívánom, h hipp-hopp meglegyen es után szaguldanak a spermak. .

Irszi jó nyaralást ::-)


Drága csajok hogy vagytok?


Nálam 24 nap után megjött :'( szép piros...

Légyszi lányok tud vki PCOS diétat küldeni???

Puszika!

2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!