Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5241/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is csatlakozom a vénasszonyokhoz mert nekem is kijött az aranyerem:))))))))

Meg is ijedtem mert tök nagy volt:))

Hát ez van csajok:)

Szilvi

2013. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5242/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Irszi és Meli akik lombikra készültök, kívánok sos-sok szerencsét hozzá, ha ennek kell történnie ahhoz hogy babátok legyen, akkor így lesz. Minden rendben lesz meglátjátok, szépen megfognak tapadni a babák, de úgy megtapadnak hogy 9 hónapig ki se jönnek!!! :))Tudom Irszi, hogy anyagilag ez nem lesz olcsó, meg a sok stimulálás, de csak egy forogjon a fejedbe, hogy igenis kisbabátok lesz, neked is és Melikének is, mert megérdemlitek :) Ne foglalkozzatok azzal hogy eddig mi történt és miért nem sikerült, mostantól csak a jövővel törődjetek, hogy ott lesz a kezetekbe, a finom babaillat ami átjárja majd a szobát, olyan szépséges hatalmas gombszemekkel fog rátok nézni mint Szilvusunk Lilikéje, a kakis pelenka,a savanyú tejszag amit kibüfizett, hogy szeretitek és megóvjátok őt mindentől, semmi másra ne gondoljatok csak erre!Szép erős és egészséges babátok lesz, aki tuti hogy bent marad a pocakotokba:) Irszi amit az ismerősöd mondott "boszorkány" hogy november vagy március, tűzd ki célul a novembert, márciust meg se halld, mindjárt november, tehát az első sikerülni fog!!!De ne gondolj most a hónapokra, mert nehogy ezek befolyásoljanak oké? Tapasztalatból írom... Mi itt leszünk veletek, ahogy eddig is, fogjuk kezeteket amíg túl lesztek rajta :)


Lilla, te pedig ne is gondolj arra hogy megjön, rögzítsd a fejecskédbe hogy erősödik a teszted oké?

Brigi neked meg olyan magas legyen a hcg szinted, hogy rá se férjen a papírra :))))


Vica

2013. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5243/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica,Évi ,Irszi ,Meli :)Köszönöm ,köszönöm ,köszönöm hogy így drukkoltok nekem ,remélem igazatok lesz és sikerült :) Vica ,azt mondod már mutatná a teszt ??? A csajszi aki nemrég volt inszemen, mennyi idő után mutatta neki ki???(hány nap telt el az inszemináció óta)??? Jujj úgy izgulok :)..és mi van ha most tényleg sikerült ,istenem nem is tudom mit csinálnék biztos elsírnám magam ennyi csalódás után,a világ legboldogabb nője lennék :)Na megyek mára ennyi elég volt elég fárasztó napom volt .

Puszillak benneteket :)

2013. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5244/9202 A kérdező kommentje:

Ajjjjjjjj egy csomot irtam es nem kuldte el :-O:-O:-O:-O:-O majd irok delutan.

<3

2013. aug. 2. 08:09
 5245/9202 anonim ***** válasza:
57%
Brigi, a 11. dpon pozitív lett a tesztje és aznap nézték a hcg szintet 138
2013. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5246/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Próbálom memorizálni, hogy sikerült, nem is gondolok menzeszre, holnap tesztelek, a hőm fent van 1 napja késik, és hát annyira félek a negatív teszttől. de holnap talán.

Vica szépen alakul görbécskéd, most már beleadtok mindent ebben a ciklusban ugye?


Irszi Te jó vagy, ahogy írtad lehet túl jó is:-)A 31-ei bejegyzésed végig sírtam.


Gondolj a végeredményre, tuti lesz babád!!!!! Biztos nehéz az út odáig, nem beszélve az anyagiakról.DE sikerülni fog!!!

Krisztike nekem is volt már aranyerem jaj de gáz!! Tavaly jött nyáron, és nekem is pici gumó, és tök megrémültem!!! :-DDD

Hát öregszünk:-) sajnos:-)

Encsi milyen a teszted? Csináltál újat?

Évi hol tartasz?

Puszi lányok mindenkinek!

2013. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5247/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Ja igen majd elfelejtettem:


BRIGI drukkk!!!


Hol csinálták az inszemet? És hányadik?

Ha nem haragszol, hogy kérdezem. Leírnál nekem kérlek mindent? Mennyi gyógyszer, és mennyibe kerül: Hát engem minden érdekel :-). Puszi

2013. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5248/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok !!!!!!!!!!!! :)ÁÁÁ nem tudom hogy ez jót jelent, de nem bírtam magammal és csináltam egy jós tesztet (Ovulációs tesztel)és nézzétek : [link]


[link] :)

majd kiugrik a szívem :)

2013. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5249/9202 anonim ***** válasza:
57%
Még soha nem volt ilyen erős tesztem ,még ovulációkor sem :)
2013. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5250/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ez nagyon szép erős pozitív, szerintem megpróbálhatod HCG teszttel is!! :)


Lilla, igen élesbe, mára ilyen a hőm [link]



Vica voltam

2013. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!