Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5251/9202 anonim ***** válasza:

Brigi, most a napokban tesztelt egy csaj, az alsó ovulációs teszt :) Szóval látszódott a hcg tesztje, tesztelj te is olyan kiváncsi vagyok :))))


[link]

2013. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5252/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla köszönöm hogy megkerdezted:) kb a 10 napon vagyok es furcsa a hasam szóval lassan itt a peteeres :)) múlt hónapba a 13.napon volt :))) nyomatjuk 2 naponta :))

Alig várom hogy tesztelj,azt hittem mar ma fogsz :((( nagyon szorítok es várom a holnapot :))))))

Brigitta ez az Lh teszt nagyon szép :)) neked is nagyon :)))

Encsi mizujs???

Kepzeljetek mar -14 kgnal tartok :))) olyan boldog vagyok hogy azt el se tudom mondani :))))))

Puszi

Megy a drukk mindenkinek :)))

Évi

2013. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5253/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi nagyon ügyes vagy, csak így tovább! Lányok az egyik könyvbe olvastam hogy ki kell választani egy képet egy babáról aki úgy megdobogtatja a szíved, amilyet szeretnél :) Mentsd el szépen, és nézegesd minden nap, reggel, este amikor akarod, és vonzzad be!!!! Én már megtaláltam az enyémet stipi stopi:))) [link]

Teljesen úgy néz ki, mint én kicsi koromba :)

Ja és kéét gólya szállt ma el a fejünk felett :)))Még nem láttam idén gólyát.....

2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5254/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica voltam
2013. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5255/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Vica :)))

Nekem is van egy képem :)) a keresztfiam valamelyik nap azt mondta nézd Éci olyan lesz a babád mint az ott a képen :)) a férjem van rajta kiskorában :))))jó lenne ha olyan szép baba lenne:)))

Évi

2013. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5256/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Na!Mindenek elott stipi stopi LILIKE :-))) en ot fogom nezegetni es levenni a mintat es ilyen gyonyoruseges kisbabat szeretnek en is pont :-)

Szilvus Lilike nagyon szeeep!<3 Annyit nevettem azon hogy mar "porog" :-D tok jo hogy most mar egyre tobb mindent fog csinalni :-))mindig lesz valami ujdonsag :-))

Szilvus es Irszikem koszonom hogy szolidaltok aranyer ugyben de igazan nem kellett volna :-))

Evi remelem h.hamar elmulik jah...mar nagyon sokkal jobb mert nem verzik es mar nem is erzem ott a puklit mikor kenegetem :-D

Evi drukk az ovudhoz!Mindent bele :-) Irszikem akkor drukk h.jot mondjanak majd nektek!!

Encsikem en nem latok semmit azon a teszten de ismeteld meg 3 nap mulva es ha erosodik (eloben biztos jobban latni) akkor baba:-)ha meg nem akkor megint rossz a teszted!Remelem baba es drukkolok!!!!

Lilla!:-)))))halvanyan latom a csikocskat!!!:-))))jaj en is azt hittem hogy ma reggel tesztelsz brrrr :-) akkor varjuk holnap reggel a sokkal erosebb tesztet!Izgulsz,mi???:-D:-D Juj nagyon izgis remelem azert majd tudsz aludni...ilyenkor mikor ekkora remenysugar van akkor meg aludni is nehez az izgalomtol!:-)DRUKK!:-)

Vica szepeket irtal nagyon szep gondolatokat!!!!Ez kell nekunk Csajok a szep pozitiv gondolatok!:-) mmmm baba-illat :-)

Jah nrm kertem idopontot ma se....lesz*rom majd kerek jovoheten vagy nem tom nincs kedvem ebben a hosegben semmihez....vagy mar meguntam ? Nem tom de olyan jo lenne egy kicsit nem menni nogyogyaszhoz.

Puszi Csajok remelem mindent irtam amit akartam.Fuuu reggel azt hittem kivagom a telcsim irtam egy csomot es nem kuldte el.Na ha most se kuldi el akkor tenyleg kivagom :-))

puszi jo ejt!szep almokat nektek almodjatok babakat!:-)

2013. aug. 2. 22:51
 5257/9202 anonim ***** válasza:
57%

Brigi, kívánom hogy működjön a jósteszt! Mikor tesztelsz rendessel?

Lányok; Lilla: köszönöm!

Érdekes, annyira már nem akaszt ki a gondolat.

Most amiatt izgulok, hogy ha megmondom, ki ne rúgjanak... vagy ha nem is akkor, akkor ha lejárt a 6 hónap.

Megvárom jövőhét szerdát, kíváncsi vagyok hogy megkapjuk-e egyáltalán azt a papírt a Kopától.

Felhívtam őket, csak peroxidáz teszt lesz, pedig állítólag kell ilyenkor még egy spermaanalízis is.

Nézegetek majd intézményeket:-) Nyomtattam a DM-ben kupont, és jól előfizetek kedvezményesen a Hello Baby magazinra, az sokat foglalkozik a lombikkal.

Még van 2 szalmaszálam: az egyik, hogy hatott az utolsó gyógyszerkombináció, és mégis jó lesz a lelet, és mehet majd az inszem.

A másik, hogy a meddőségiben mondják azt hogy ezek a dokik nem normálisak, és mehet a spontán vagy az inszem.

Jó kis kapaszkodók, mi? Nem túl életszerű egyik sem:-)

Lányok, nem vagyok hétvégén! Puszika nektek!

Tök jó, ma nézegettem a terhességi teszteket, és rájöttem hogy nekem MEM kell vennem:-( De legalább nem költötem rá feleslegesen :-) Irszi

2013. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5258/9202 anonim ***** válasza:

Lehet most egy két embert kiakasztok,de most teljesen padlón vagyok,mert 2naponta kene együtt lenni de látom a páromon es magamon is hogy nem nagyon megy ennyiszer... Amikor megismertük egymást akkor se voltunk ilyen sokszor egyutt..nem vagyunk sexmaniasak... Ma reggel se jött ossze :(((((((lehet meg munka elott sikerül ha haza ér gyorsan...most hülyének érzem magam,mert gondolom sokan mondjak a babaért mindent de úgy érzem meg is tettük eddig de kezdek belefáradni :(((((Remelem senkit nem bántottam meg ezzel es hogy megertitek amit érzek :(((((((((((


Évi

2013. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5259/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Lányok drágák vagytok, hogy drukkoltatok!

Sajnos az óramű pontosságú menzeszem 2 napos késéssel hajnalban megjött:''''(.

Ma rossz, nagyon..'(, mert a reménysugaram elment, de holnapra összeszedem magam.

Puszi

2013. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5260/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Évi Drága naná, h megertlelek. Szegenykem ennyire erőltetni sincs értelme. ...elmúlik a sex varázsa. Ne aggódj sztem kicsit lassitsatok es igazán azért legyetek együtt, mert szerelmesek vagytok és kivanjatok egymást. Megertelelek totálisan!!!! Elhiszem, mindent megteszünk DE aztán besokallunk és pont az ellenkezőjét érjük el ♡♡♡


Lilla :'( ezért nem szabad semmilyen tesznek hinni! A testunk meg néha önálló életre kel es direkt tesztel minket, h mentálisan vajon meddig bírjuk. Már éppen elhiszed, h baba van aztán aljas módon megjön. Nagyon sajnálom♡♡♡♡


Olvasom minden nap a fórumot es rengeteg dolog van. ...mindenkinek SZÍVBŐL DRUKKOLOK! Momentán én belefaradtam!

Szeretlek Titeket nagyon! ♡♡♡

Puszika!

2013. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!