Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5221/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága kislányok!!!!


Ne harizzatok, hogy nem jelentkeztem pár napig, de tudjátok, nyaraltunk.


És túléltem a hülye repülést is, remélem idén már nem kell repülőre ülnöm.

Most folytatódik a lombikra készülődésem.


Minden leletem, kenetem és mindenem szép negatív lett, már csak holnap kell túlélnem a rettenetes 8 kémcsöves vérvételt és ezzel zárom az összes kivizsgálást.


két hét múlva kb. aug.12-13-án megjön és kezdődhet a lombik.


Sajnos tegnap kiderült, hogy az előző lombik miatti sok-sok hormonozás következtében lett mindkét mellemben 2-2 db közel 1cm-es ciszta, amik tovább fognak dagadni a hormonkezelés miatt.


És minél több hormonkezelést kapok, ezeknek a cisztáknak a száma annál nagyobb lesz.

KÖzel egy év alatt 4 cisztám lett :(


Kész vagyok, úgyhogy igazán kegyes lehetne velem a jó Istenke és adhatna egy lombik babát nekem ajándékba a sok szenvedésért.

Igazán nem szólnék többet egy szót sem :)


Lánykák, nagyon drukkolok Nektek!


Brigi! Rájöttem, hogy mi privátban levelezgetünk már egy jó ideje :)

Remélem, összejött a babád az inszemmel!!!!!!!!


Meli

2013. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5222/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki jól van, és kibírtátok a tegnapi forróságot, én nagyon szenvedtem, szédülés, hányinger stb.

Brigi nagyon drukkolok neked én is!!!!


Vica nagyon szép vagy, és sehol egy gramm felesleg rajtad:)


Na az inzulinomra endodoki mondta, hogy igen enyhén emelkedett a 120 perces, de csak diéta és mozgás a kezelés, metet nem kaptam.

Szerintem elmegyek a leleteimmel a Mensmentisbe, és azért ott is megkérdezem. Ott IR-re PCOS-re specializálódott orvosok vannak.

Meli örülök, hogy rendben hazaértél.A ciszták a melledben fel fognak szívódni?? Vagy mi lesz velük?

Irszi mindig olvasom a blogodat:)))

Sajnálom, hogy megjött neked Kicciri:(((

Évi Te hogy állsz?

Krisztikém nem csodálom, hogy tegnap kiment a fejedből a doki:) Ebben a forróságban, olyan jó ma az idő végre.

Én ma a 28. cn-on vagyok, de ma reggel leesett a hőm:'''(, szóval szerintem megint nem sikerült:((

Szép napot kislánykák.

2013. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5223/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Lilla, még semmi sincs veszve, Szilvinek is leesett Lilikével, aztán szépen vissza is ment! Hátha holnap felugrik!!! :-)

Kriszti, én a nődokimat felejtetem el felhívni hogy mi a vadvízi helyzet... Holnap kell megint telefonálnom.

Melike, örülök hogy rendben vagy, remélem iszonyú szépséges élményekkel tértetek haza! A ciszták.. bakker! Nem is tudok már erre mit mondani. Szemét az élet, és kész!

Brigi, mi újság? nagyon izgulunk érted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi a blogos megjegyzéseket, aranyosak vagytok, és jól is esik nagyon. Az is hogy érdekel valakit, és az is hogy tetszik:-) Végre csinálok valami érdekeset! :-) Élvezem nagyon, csak ne kéne csupa sz...r dologról írnom.

Csajok, mellékállást keresek! Ötletek? Sok pénz kéne, kevés melóval :-) Lehetőség szerint saját időbeosztásal......... Ötlet? Irszi

2013. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5224/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:-)

Meli remelem jol ereztetek magatokat es egymast a nyaralason :-);-)

Jo hogy visszajottel es hajra lombik!:-)

Lilla nemar h.leesett a hod!!nagyon?vagy csak 1-2 tizedet??remelem az utobbi es most mar megint magas!!Jarj utana a dolgoknak igazad van nem lehet annyiban hagyni!remelem most sikerult a baba neked:-)

Hideget akarooook!!!:-)))

Irszikem nem tom nincs otletem...mukormozes meg az ilyenek az plusz penz es sajat idobeosztas...ilyesmi kellene...vagy gyerekfelugyeletre adj fel hirdetest delutanonkent ...vagy nem tom.puszi Xsajok megyek dolgozni!

2013. júl. 31. 07:31
 5225/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi mire jo a levendula buzogány???Illatositasra vagy másra is????en nagyon szeretem az illatát :))))

Lányok ha az internetről rendelek tesztet mennyi idő alatt hozzak ki es melyik a jobb oldal???Sefitsetek mert ha most is rövid a ciklusom lassan ovulalok es kezdhetem a tesztelést :)))

Tegnap a munka végen leszakadt az ég olyan vihar lett de Debrecenbe a szele se ért el :(( kezd meleg lenni megint

Évi

2013. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5226/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok !

Évi én innen szoktam tesztet rendelni : [link]

Köszönöm szépen hogy drukkoltok nekem :)

Nem tudom mi van velem, tegnap már 9-kor felébredtem ,de ma fél 12 -kor alig bírtam kikelni az ágyból olyan fáradt vagyok ,nehéz minden mozdulat.A vérvétellel várok ,majd jövőhét elején ,na megyek pihenek egy kicsit még ,jók legyetek további szép napot :) Valami változás van írok azonnal

Puszillak benneteket

2013. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5227/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajszik!

Köszönöm a biztatást:-)

Tegnap 36,5 volt a hőm, ma pedig tényleg visszament 37-re:-)

Elvileg holnapra-holnaputánra nem várom. Ma vagyok a 29.cn-on.

Volt itthon egy Pr early teszt, azt megcsináltam, gyenge, halvány pozitív, de sok rosszat és jót is hallottam már erről a tesztről.

Szóval nem élem bele magam.

Azét kérlek szorítsatok, hogy ez itt ne álpozitív legyen:)

Évi én a fastest.hu-ról rendelek. Olcsó, gyors, megbízható.

Brigi drukk ezerrel, írjál!!!:-)

Puszi.

2013. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5228/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilllaaaaa :))))))))))))))))))))))) nem mondok semmit de ezerrel szorítok:)))Hátha sikerült neked és Briginek is:))))))))))))))

Évi :D :D

2013. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5229/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla tegyél fel képet,hadd örüljünk:))))))

Szilvi

2013. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5230/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lila, annyira örülök neked! Lányok, ha valaki azt írja hogy halvány pozi, az egyértelmű pozi...........

Brigi, szorítunk nagyon!

Lányok....... Beszéltem a dokimmal............

Kapaszkodjatok meg, nincs inszem; egyből lombik.

Olvassátok el a blogom; nincs erőm még egyszer leírni............ aldottallapotban.blogspot.hu

Szóval ultra gáz. Nem is tudok most mi írni........ Szeretlek titeket......................... Tudom hogy támogattok! :-) Irszi

2013. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!