Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5231/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok<3!Lillaaaa :-)))))) aztakutyfajatneki!!!:-)))))Mikor tesztelsz megint?vagy mar teszteltel???irj mindent!hogy erzed magad?!?!:-))))

Na vegre Csajok!!:-))

Brigi te mikor tesztelsz mar?:-)Olyan izgalmas!

Irszikem tok jo hogy lombikod lesz a dokid nem huzza az idot!:-)Nekem is azt mondta az en dokim hogy arra szavaz az inszem idohuzas szerinte.En meg ugy vagyok hogy o "lat belem" o az orvos biztos tudja mit beszel ennyi ev tapasztalat utan.:-)

Elfelejtettem idopontot kerni nogyogyohoz mert az egyik baratomat kisertem tegnap a sebeszetre.Ha mar ott voltam en is kertem egy sorszamot mert par napja lett egy kicsi gumo a fenekem lukan es hetfo ota kakilas utan verzik :-\ Megnezte ....be is nyult...aranyer-kulso. Na most meg aranyerem van.Irt kenocsot azt mondta attol egy het mulva szte elmulik mert nagyon pici....aurobin vagy mi a neve.Majdnem 2000 Ft azt hittem lehidalok...mondjuk lassan mar minden igy kezdodik 2000-el.Azzal kell kenegetnem :-)Igazabol erdekes higy most aranyerem van mert meg sose volt es most gazdag vagyok :-))))- probalom pozitivan felfogni - :-)ugyse tudok semmit tenni :-D

Nagyon drukkolok Csajok mindenkinek foleg most Lillusnak es Briginek!

Szilviiii legyszi kerek szepen egy kepet Lilikerol!!!Mar reg lattuk!:-))Olyan szepseges hagy gyonyorkodjunk benne es vegyuk le a mintat ujra es ujra :-))

Ja megmertem a homet 36.6...tan meg nem volt ovum....lehet h.nem is lesz...de most bevettem a lesz*arom tablettat es probalom inkabb tulelni a hoseget.Puszi Csajok igyatok sok sok VIZET!Te is Szilvus!;-) <3:-*

2013. aug. 1. 07:26
 5232/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi olvastam es megertelek :(( nunk is sok minden múlik az anyagiakon :((((((de nem írtad meg a buzoganyt...

Kriszti,el fog szépen múlni nekem is par hónapja jött elő de mar nincs :))

Csajok hajrá a tesztekkel es képet is kérünk :)))

Évi

2013. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5233/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok. Ne haragudjatok,hogy ilyen sokáig nem írtam nektek. Csak nagyon sok minden történt, és rossz irányba... Egy időre letettem a babáról. De már megint kattogok. 7 napja késik. Csináltam egy tesztet. Felrakom nektek,hátha ti elfogultság nélkül látjátok a dolgokat. De én már nem merem beleélni magamat... Holnap megyünk nyaralni, 4 napra a Velencei tóhoz. Már annyira várooom...:) Csak félek,hogy pont akkor fog megjönni, és ugrott az egész... tk rossz kedvem lesz...

[link]

[link]

szerintetek??!


Encsi.

2013. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5234/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém itt a legfrisebb kép:))

Csinálok majd még....

[link]

Lilike tegnap óta megfordul:)))

Már pörög:))

Encsi!

HA 7 napja késik és normál időben volt a peteérésed akkor ez nem lesz jó ez a teszt....

Viszont ha késői ovud volt akkor.....

Nem tudom kinagyitani a képet és meresztgetem a szemem,de olyan mintha...

Nem tudok véleményt mondnai sajnos...ne haragudj érte,lehet a többieknek jobb szemük van...

Irszi!

Ez csak jóóó,nincs több időhuzás ba....er!!!

Bele kell vágni és sikerül majd meglátod!

Fogadd el a doki véleményét és hajrá:)

Szilvi

2013. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5235/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon tündéri Lilike :)))))))))

Ercsi örülök hogy jelentkeztél :) Nagy baj történt???

Megnéztem a teszteket de esetleg a másodikon mintha,de mar lehet a szemem is jojózik mert látni akarja a két csíkot...

Ha gondolod írj privatba szívesen meghallgatlak.Jo nyaralást kívánok

Évi

2013. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5236/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Csajok a drukkot!:-)))

Drágák vagytok <3

Próbáltam lefotózni a tesztet, bár már picit halványabb, mint tegnap, lehet nem is látjátok a csíkot.

[link]

Azt hiszem ma vagyok a 13. dpo-n.

Holnap tesztelek megint, addig is parám van,hogy megjön vagy nem jön, mert hát ilyenkor bármi lehetséges.

Lilike gyönyörű!!:-))

Irszikém mindjárt olvasom az új bejegyzésedet.

Krisztikém nem érzek semmit, tudom még korai lenne, de iszonyat hányingerem van.

Valami szart ehettem, vagy nem tudom, de már tegnap óta nagyon rosszul vagyok. Holnap tesztelek megint.

Most azt hiszem megyek hányni megint. puszi Nektek!!!

2013. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5237/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla látom :))))) ott van csak halványan :)) holnap várjuk az új és erősebb tesztet :)))

Évi

2013. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5238/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
Évi drága vagy, köszönöm :-)
2013. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5239/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Irszi nem is tudom mit mondjak, elolvastam a blogod is. Azt mondták egyáltalán hogy miért csak lombik? Vagy írtad és nem olvastam?

Encsi, én is látok halványat, de ha már 7 napja késik akkor már erősebbnek kellene lenni, hacsak nem később volt ovud.

Lilla én is látok halványat, holnap remélem erősödik, ugyanilyennel tesztelj!!!

Nálam minden oké, tök nyugiba van a hőm :)

[link]


Brigi, péntekre már mutatná a teszt neked :) Az egyik csaj most volt inszemen, és 138 a hcg szintje, úgy tűnik sikerült :)

2013. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5240/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Már jobban vagyok :-)

Nem mondtak semmit, 07.-én megyünk UTÓLJÁRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pestre, akkor kiderül, és megkapjuk a papírt hogy csak lombikozhatunk. Remélem legalább a spermákra bízzák a dolgot a petri csészében...

Encsi, imádlak, és azért írom hogy én nem látok rajta semmit szivem. Sajnálom, és bár ne lenne igazam.

Jó lenne ha visszatalálnál hozzánk megint, hiányzol!

L., ott viszont látom...........:-)

Brigi???????????? Hogy vagy?????????? Írj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vica, de jó!!!!!!!!!!!!!!!! Nekik... :-)

Lilike szépséges!

Kriszti, egy kicsit félek. De a párom legalább mellettem van. CSak az a k.va pénz.......

Nekem is épp van aranyerem, most jött ki 2.*.

Detralex-et szedek, 3*2-t 1-3 napig, és 3*1-et további 3 napig. NAgyon drága, de jó!

Vénasszonyok lettünk, ez van! :-)Irszi

2013. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!