Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4831/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj de drágák <3

Én nagyon szeretnék ikreket, igaz csak kettőt, de ha három sikerülne, akkor is boldog lennék:-)

Sikeres lombikból születtek, hallod Meli? :-) 3 baba :)

Milyen boldogság lehet.

2013. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4832/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Mennyit írtatok...és csupa jót!

Szilvusom én is barna hajúnak képzeltelek :) Lilike tündéri!!

Meli, engedd meg hogy gratuláljak a döntésedhez!!!!Tudtam hogy nem adod fel, én se adnám!! Az eredményeid teljesen jók! az arányok, és a TSH-d is tökéletes!!

Hmmm... azt amit mond egy asztrológus azt mi magunk megváltoztathatjuk!!! Most már tudod hogy 2 év még, tehát tegyél ellenne, igenis neked hamarabb lesz így, mert megváltoztathatod a jövőd. Ez csak egy tény, amit közölt, te döntöd el hogy így marad, vagy változtatsz rajta :)

Lányok, mindenki nagyon szép, nagyon megy a drukk mindenkinek!

Csütörtökön megtudom végre hol állok a ciklusomba, mert a hőm most nem a legjobb erre

[link]

2013. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4833/9202 anonim ***** válasza:
57%
Gina, és mi van a 18 hetes genetikai UH-al? Ott láthatod a picikéd nem csak a 20. héten, az kötelező UH!
2013. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4834/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi írd meg a címed privibe, és elküldöm a könyvet, kötelező elolvasni :)))


Vica voltam

2013. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4835/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lívi, szóval ne is agyalj ezen az asztrológus dolgon, mert még a végén ezt fogod bevonzani, és az nem jó, felejtsd el oké?
2013. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4836/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Szilvuskam en is azt hittem barna vagy!Rendesen meglepodtem :-D de csinik vagytok a nagylanyoddal :-))es Lilike gyonyoru :-)))szepek vagytok Csajok mindannyian :-) en barna vaok :-Dbar most kicsit vilagositom mert sajnos a vilagosbarna hajfestek szinte feketere fogta be a hajamat...na mindegy:-) lenyeg h.jojjetek a pozi tesztekkel.Nalam mar elkezdodhetett valami...erzem a petefeszkeimet.:-) Remelem jo kis peteerest csinal a closti :-) Puszikak!
2013. jún. 25. 07:33
 4837/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj csajok, imádom ezt a pörgést, ezt az optimista hozzáállást.

Most én is totál belelkesültem, soha ennyire elszánt nem voltam.

Annak ellenére, hogy tudom milyen veszélyek előtt állok lombikkal kapcsolatban, bevállalom.


Jönnie kell a kicsiké(i)mnek :) Érzem, most más sikerülni fog, és babás leszek.


Ahogy Ti is csajok! Szuper ez a kis csapat, mindenkit imádok benne :)


Meli

2013. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4838/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, Vica vagyok.

Képzeljétek megint vérzek 1 hét után, én ezt már nem tudom mire véljem, én ezt már nem bírom, nekem már elegem van. Tönkre ment teljesen az egész ciklusom, 3 év alatt jutottam el odáig hogy végre beállt, most meg aztán megint ugyan ott vagyok mint voltam! Totál ki vagyok bukva lányok, totál....Mi van velem?????

2013. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4839/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, mennyire vérzel? Nem csak pecsétlő vérzés?

Néztem a görbédet, nem akarok okoskodni, de úgy látom, hogy még nem volt meg az ovulációd. Azok a magas hőértékek a nagy meleg miatt lehettek. DE szerintem még ovuláció előtt állsz.

Nem lehet ez a vérzés ovulációs vérzés?????

2013. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4840/9202 anonim ***** válasza:
57%
Rendes vérzés, teljesen, mint mikor megjön. Semmi pecsét , sima rendes élénk piros és folyik rendesen, ez nem ovu.
2013. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!