Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4801/9202 anonim ***** válasza:

Irszi és Kicciri nagyon aranyosak vagytok :) pár nap és megtudjuk :) na megyek melózni majd közbe felnezek :)

Évi

2013. jún. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4802/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajocak!:-))Irszikem akkor nagyon szurkklok mindent ertek!:-)Szerintem szerdan nezz ra ujra es biztos mar rozsaszinebb lesz!:-) de jo lesz!:-) drukkolok nagyon!

Evikem neked is iszonyu jo volt a progid ez csak nem lehet veletlen!;-) kerunk majd kepet toled is a pozi tesztedrol:-)

Nalam muloban a mensim.Jaj de ugy imadom az ilyen mensit!:-)Decemberben is ilyen volt...epp csak megkoszolja a tampont es barna nagyon pici pirossal neha...sokszor el is felejtem h.megvan :-D a hasam se faj...nem azik at...tiszta szuper!Elso nap is csak szex utani torlesnel jott elenkpiros de azota szine csak barna es csak a tampon veget fogja be picit.Inkabb ilyen maszatolas Csajok de mensi es kesz.Szedem a clostit ez lesz a 3.nap :-)puszi Mindenkinek!

2013. jún. 24. 07:30
 4803/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Sziasztok csajok!


Mennyi jó hír :)


Évi, Irszi, tuti babásak lettetek végre!!!


Lányok, szuper a kép rólatok, mindannyian nagyon csinik és szépek vagytok!

Ilyen szép csajokhoz jönni fognak a babák ezerrel :)


Én is belevágtam. Apával szerdán megyünk a meddőségibe és indul a lombik program, biztos sok kivizsgálás lesz, de az fix, hogy augusztusi mensinél már indítjuk :)))))


Meli

2013. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4804/9202 anonim ***** válasza:

CSAJOK!


Képzeljétek el, hogy.... megígérte a szerelmem, hogy nemsokára megkéri a kezem :))))))))))

Meli

2013. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4805/9202 anonim ***** válasza:

Ó Meli gratulálok :))))))))))))))

Pár hónap múlva pedig a baba miatt gratulálunk :)

Évi

2013. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4806/9202 anonim ***** válasza:

Jaj Évi, bárcsak úgy lenne!!!! Nagyon remélem, hogy a 2.lombik sikeres lesz.

Ha jól számoltam, akkor auguszutus 13-án jön meg, és kb. szeptember 2-án kapom meg a babáimat, onnan kell majd nagyon drukkolni, hogy velem maradjanak :))))


Kemény lesz nagyon, de nem tudom feladni, ahogy Ti sem!

ITT MINDENKINEK BABÁJA LESZ ÉS KÉSZ!

Meli

2013. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4807/9202 anonim ***** válasza:
szerdán már okosabbak leszünk, akkor tárgyalok a dokival. Sajnos a sok-sok kivizsgálás miatt húzódik át augusztusra a lombik (lejárt minden leletem és elölről kell kezdeni minden kivizsgálást, de nem baj, menni kell tovább :)
2013. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4808/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Mi meg vagyunk,köszi irszi a kérdésed:)

Lili beállt egy napirendre és gyönyörüen be is tartja:)

Mindennek meg van a maga ideje,a kánikulát is szinte végig aludta.Szerencsére nem volt kínlódás a meleg miatt stb....

Kóstolgatunk már ezt azt....:)

Holnap leszünk 12 hetesek:)

Nagyon jo baba hál istennek.Éjjel már nem kel fel csak hajnalban olyan fél 5 körül....Van mikor eszik van hogy csak tea kell neki:)

Nagyjából ennyi:)

Mindennap olvaslak benneteket csajok és még mindig drukkolok nektek!!!!!

Irszi várom,hogy mi sül ki ebből a hónapból,nagyon izgulok érted:))))

Melusom!

Tessék mesélni és megirni a dolgokat,várom a leveled:)

Szilvi

2013. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4809/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt vagyunk mi a nagylányommal:)

[link]

És Lili baba uj képe:)

[link]

2013. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4810/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szilvi milyen szép csajok vagytok, hát Lilike pedig egy gyönyörűség:-)))

Meli teljesüljön minden vágyad, esküvő és persze baba is lesz hidd el:)

Olyan jó hogy belevágtok újra.

Én a 6. dpo-n vagyok, mindig mondom nem szabad korán tesztelni, de már alig várom, hogy tesztelhessek. :d

Évi nem lehet hogy terhes tünetek ezek? Nagyon - nagyon drukkolok neked.:)))

Most volt a 3.vértételem, még szerdán a 4. Aztán júl 3-án konzultáció, annyira kíváncsi vagyok, mit mondanak.

Kicciri nagyon szép a hajad.

És persze Mindenkinek drukk ezerrel.

Puszi

2013. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!