Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4771/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hó végéig várok és akkor tesztelek legközelebb:) Amúgy is kb akkor kéne.Többiek merre vannak??Elnyom ez a meleg már komolyan alig bírom :(((

Évi

2013. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4772/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok,

Évi remélem sikerült neked, nagyon drukkolok, én is majd hó végén tesztelek.

Egyébként csajok nekem is magas a hőm, illetve ingadozik most szerintem a meleg miatt. Én ovu után vagyok már a 18. cn-on bár a ciklus.hu megint rossz helyre tette, mert szerintem a 15. napon lehetett ovum, a tesztből kiindulva, ami 14. napon volt pozitív.

Hát nem tudom. Szerintetek, ha 37 fölé megy ovu után és ott is marad, akkor volt tüszőrepedés tutira??? Ezzel sajnos nem nagyon vagyok tisztában.

[link]

Ilyen, nem valami szép:)

Ugyhogy Vica biztos a meleg miatt.

Lívi és Krisztike sajnálom, hogy nincs baba, de egyszer úgyis lesz:-))) MINDENKINEK!!!

Meli örülök , hogy elkezdted a vérvételeket, jaj a párod hogy fog örülni:-)))

Minden rendben lesz.

Ma fél füllel hallottam egy csajszit, amíg a vérvételre vártam 40 körülinek néztem, hogy 27 (!!!!) tüszője érett, azt le is szívták , 3-mat kap vissza, és 7-et fagyasztanak, szóval Meli hasonló jókat kívánok neked is első körben!:-)

Puszi lánykák

2013. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4773/9202 anonim ***** válasza:
42%

Sziasztok!

Encsi, szerintem vágj bele! Ha feketén csinálod otthon, vagy házhoz mész úgy hogy ismerősök ajánlgatnak, az is valami! Akár másodállásnak is!

Évi, nyugi! Mit jelent az hogy hó végén???? Hányadikán?

Kriszti, a nyh-d viszont szépséges! Az is valami.....

Meli, jajj de örülök neked!!!!!! Hajrá, hajrá! Azt a beszélgetést meg úgy kell irányítani, hogy azt mondja, amit hallani akarsz....

Örülök nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálam semmi, ma megyünk egy buliba, így én is megnéztem reggel, hát a "szokásos".

Látom, de nem tudom eldönteni a színét. Kb. 15 perc múlva jött ki.

Nem is érdekel, délben is nyomatok progit, és ennyi, ill. nem iszom már a rendes tesztig.

Félek hogy megint szelem....

12-13. dpo. elvileg.

A nagy U betű alatt van, de fotón nem is látszik -szerintem, annyira halovány.

Puszi! Irszi

[link]

JA, mi is végig strandoltuk a hetet, tök jó színem van!!!!!!!!!!!! :-)

2013. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4774/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na tessék... ez az én kérdésem a mostani teszttel, és íme az első válsz...........................

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Irszi

2013. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4775/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Livi sajnalom h.nincs baba!Irszikeeeeem???Ez egypozi teszt szerintem!!!Negativba is latszik na latod sikerult vegre!:-))))Annyira drukkolok hogy erosodjon :-))nyomasd a progit es vigyazz magadra pihizz sokat ebben a melegben!En meg elkezdtem szedni a clostit....tegnap reggel miutan irtam nektek megjott a mensim :-D jaj ugy orultem mar vegre :-) ugyhogy ma reggel mar be is kaptamaz elsot :-))babara fel!:-) Mindenkinek drukk es puszikak!Meli orulok!;-)
2013. jún. 22. 09:47
 4776/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Kriszti!

Hihetetlen, én is látom negatívban is!!!!!!

Igyekszem nem foglalkozni vele, csak annyi, hogy úgy vigyázok magamra, mintha terhes is lehetnék (nem állok a füstbe, nem iszom, igyekszem a cukrom miatt normálisan kajálni...).

Tényleg csak a mai buli miatt néztem meg!

Sajnos szerintem nagyon is benne van a pakliban hogy ismét vaklárma, bár ez hogy negatívban is látszik......

Még mosolyogni sem nagyon merek!

A lényeg, hogy önkényesen emelek a progi adagomon, délben is Utrózok mostantól 2-t, így napi 3*2-t használok majd, + a krémet. Remélem nem lesz sok!

És 30.-án tesztelek megint -ha kibírom addig- úgy, mintha akkor tesztelnék először.

Tehát igyekszem nem várni a biztos pozitívat...

Puszi csajok! Nagyon durva.......

Kriszti, most őszintén! Te elhinnéd???? Irszi

2013. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4777/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Lilla a hőd nem tudom milyen, ha fent marad ovu után akkor van tüszőrepi. A meleg miatt nem tudom.

Ma reggel csak 36,7 volt a hőm, a tegnapi 37-hez képest mondja valaki hogy nem befolyásol, de bizony!

Irszikém, én drukkolok hogy erősödjön!! Az én esetem után már nem merek semmit se mondani.

Lányok megyek fodrászhoz fél 12-re :)))))csini leszek. Reggel már csak 68,8 kg-t mértem, pedig nem is fogyózok :)

2013. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4778/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi én is majd 30.án tesztelek :) Én látok ott valamit,de inkább nem is mondok semmit kivárom a 30.át:) hátha már jót hoz nekünk :))Vigyázzatok magatokra.Jó bulizást aki megy valamerre,én olvadok egész héten :))) lehet este kicsit medencézünk ennyi...

Puszi és babásodást mindenkink :)

Évi

2013. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4779/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Oh Meli, gratulálok, es nagyon boldog vagyok! Tudom, h a parod is szeretné, csak lehet nem meri mondani ;-) jaj nagyon szuper hír ez ♡ veled vagyunk!

Kriszti :'( nem is tudom, egyik szemem sír, a másik örül. ..így új hónap új lehetőség! Minden új hónapba több tudássallehet belevágni. Örülök, nem vagy szomorú.

Encsi, szerintem is jó ötlet ez a kurzus! Megcsinalod es az a tiéd lesz örökre! Biztos fognak keresni es ajanlani tovabb. Tuti jó ötlet, sok sikert!

Livi, most hányadik napon vagy? Nehari nem láttam! Megjött?

Evi , drukkolok és jó időben voltatok együtt ne idegeskedj! Tesztelni meg bőven ráérsz! Biztos vagyok benne, sok idő kell míg végre egy teszt kegyeskedik normális második csíkot mutatni! Ami ugye nekünk orjito :'(

Vica gratulálok! Hány kg-ról indultal??? Pl én 75kg-san csont és bőr vok! Most 95 kg vok és "csak" molettnek nevez Anyu hehe

Lilla hú de izgi most kell együtt lenned a paroddal! A hogorbehez nem ertek sajna, bocsi! A megkapott eredmenyid jók???

Irszikém látom a másik csíkot, de nem merek mit mondani! ♡♡ bulizz es várjuk a hó véget! !


Velem semmi extra. Most vagyok 13.cn es voltunk is együtt. .. semmit az eg adta világon nem erzek! Óh lányok tudom utáni fogtok, de 17! fok van itt! Durva. .....


Millió puszika!

2013. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4780/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Vica vagyok!

Kicciri 85 kg voltam 1 éve :)

Jajj ma elég különleges napom volt.

Jöttek unokatesómék a 4 hónapos babával...féltem a találkozástól, hogy reagálok rá...

Teljesen leküzdöttem az undokságom, féltékenységem más babájára.

Először csak simogattam:) kiságyon keresztül, tomboltak bennem az érzelmek, milyen lehet felvenni, a kezembe tartani...aztán nővérem dajkálta, próbáltam kerülni a helyzetet hogy átvegyem a kisfiút. Aztán felmentünk a szobába pelenkázni, addig egyre közelebb éreztem magamhoz, na mondom ha anyja kimegy , sunyiba felveszem

Hát nem ment ki, viszont mikor lementünk a teraszra, mondta nekem hogy szeretném megfogni? Ő is tudja mi történt velem, hát mondom igen

Az az érzés istenem....a babaillat, a mosolya csodálatos érzés volt, aztán meg is etettem képzeljétek, meg is büfiztettem, altattam...háát nagyon jó érzés volt!!! :))

Ez kellett a lelkemnek úgy érzem!


Itt egy mai fotó, az új hajamról

[link]

2013. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!