Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4741/9202 anonim ***** válasza:

Jaj, de nagyon cuki kutyi :))))))

Nekem nyulam van. Elvileg törpenyúl, de közel 3 kg és nagy mint egy macska :)

Meli

2013. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4742/9202 anonim ***** válasza:

Édes a kutyid! ÉS biztos az áltörpenyúl is az! :-)

Évi, én ma megittam már 2 pohár pezsgőt! :-)

Melegem is van, meg elegem is, és olyan kedvesen kínálták!

Rettentő régen várok a terhességre, nem lehetek olyan minden pillanatban mint egy szűzlány!

Igyekszem így is nagyon!

Szóval ne aggódj! Nem berúgtál mint egy liba.......... :-)

Én próbálom sulykolni magamba hogy amíg nincs tünet... de nehéz, a hasam nem hagyja magát! Érdekes, a melleim még mindig semennyire nem fájnak. Szóval a hasam rendetlenkedik, de ennyi. A petefészkeim görcsölgetnek leginkább.

Jajj Évi, nagyon izgulok érted! Azért mostmár csinálj úgy a tesztig, mintha babás lennél! Mikorra nem várod?????????????? Irszi

2013. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4743/9202 anonim ***** válasza:

Szia Irszi olyan aranyos vagy :) hát a múlt hónapban a barnázás 26.-án kezdődött de 29.volt FRIISS ÍGY AZT MONDTÁK ONNAN SZÁMOLJUNK...hát nem tudom.Én úgy érzem hamarabb volt kivételesen peteérésem és tényleg soha nem volt a proogi szintem ilyen magas..:)

Jó lenne ha már ebben a hónapban összejönne egyszerre mindenkinek :)) csodák még vannak :)

Évi

2013. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4744/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok! Nagyon cuki az összes kutyus, cicus! !!!!

Hócica alis Bolhas a szuleim cicaja és ott 4 cicussal volt várandós. Sajna 1 élte túl :'( de Ő már el is van ajandekozva. Apu elnevezte a kiscicat Lacikanak !:D


Lányok itt megint zajlanak az események ;-) csak kapkodom a fejem! Lányok sztem olyan nehéz dolog ez a teszteles "téma" penzkidobas és negatív v halvány pozitív, ami aztán újra negatív lesz. ... jó ez nekünk lányok? Totálisan kikeszulunk ezektől :-(

Olyan nehéz ez,lányok én most nem vagyok annyira rajta a baban! Igazából megilyedtem. 5 nap masszív mensi aaaaa előre félek.

Atikam olyan aktív volt ;-) ugye 1hét kimaradt. Lesz ami lesz velem most.

Fogalmam sincs, h mikor ovulalok,következő mensi? Majd jön ha akar. Nem tesztelek tuti.


Viszont lányok nektek megy a drukk és olyan nincs,h nem esünk teherbe! !!!

Puszika mindenkinek!

2013. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4745/9202 Kicciri ***** válasza:
Miért írom ennyiszer, h lányok. ....? Talán mindenkinek lánya lesz ♡♡♡♡
2013. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4746/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Livi drukkolok h.pozi legyen a teszted!:-)Aranyosak Irszi az allatkaka jajjj a cicanak az a fekves :-D:-D:-D Livi a te kutyusod is cukker!:-))na gyors leszek.Nincs semmi.Dokinal nyalkahartya 8.5 mm vastag :-( nincs baba.Varunk.3 het mulva kontroll...akkor hormonsor.Ha megjon closti.Ennyi.A dokim azt hitte babas vagyok:-) mert h.szerinte kiszepultem kulonosen :-))nah hat voltunk a Szerelmemmel egy szuper panzioban ahol jakuzziztunk a szobaban es pezsiztunk es szeretkeztunk tegnap elott ejjel:-) most volt a megismerkedesunk 6.evforduloja es ezert :-) ugyh.tok happy voltam biztos azert voltam szebb.:-\ de nem a baba miatt.El akart kuldeni tesztre azert vizeletbol de mondtam h.hagyjuk ki.Van itthon tesztem ha arrol van szo de mondta o is h.semmi jele ultrahangon sem....nincs felritkulas meg semmi. :-( nah mindegy ezt vartam ugyis gondoltam h.ez lesz.Drukk mindenkinek Csajok!Evi szuper a progid na latod :-)))Puszikak!
2013. jún. 20. 07:29
 4747/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti ilyen helyre en is elmennek a párommal szepulni :)biztos jo lehetett :))))) múlt hónapban nekem is ennyi volt a nyálkahártyam mikor kaptam a repeszto szurit és kevés volt a progi is.

Nekem semmi tünetek sincs de nem is akarok mert úgyis mindent bemagyarazok,most csak várok esetleg annyi hogy néha faj a cicim de mindig jobban szokott.na majd meglátjuk.Szep napot csajok :)

Évi

2013. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4748/9202 anonim ***** válasza:
57%
2013. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4749/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon szép ez a baba :) Neked is küldünk egyet :))

Évi

2013. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4750/9202 Kicciri ***** válasza:
68%

Köszönjük Meli! Persze neked is viszont kívánjuk!

Kriszti gratulálok az évfordulóhoz! Biztos nagyon jó lehetett ;-) "legyen még sok ilyen szép napod" !

Szomorú vagyok, hogy nem jók az eredmények :'(

Évi kitartás! !!!!


Lányok merre vagytok?

Szép napot!

2013. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!