Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4711/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla, email cím?
2013. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4712/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Én sem írok semmit, jó?????????????? De rettenetesen izgatott vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jajj, és boldog is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi lett azzal a második, 25-ös teszttel???? Hányadik napon vagy? Még mindig 10-12??????

Mit érzel? Sejtetted? Érezted???????? :-))))))))))))))

Kicciri, a te cicád??? CUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti, izgulok, holnap reggel akkor teszt??????

Évi, nem baj ha pecsételsz!!!! Vagy épp beágyazódsz (20. nap Évi!!!!!!!!!!!!!!!!!) vagy pont azt jelzi hogy kevés a progeszteron, de akkor legalább kiderül, és szépen kapsz kiegészítést!

Nyugi!!!!!!!!

Vicus, szupi hogy erőre kaptál!

Encsike, mi újság? NAgyon hallgatsz.....

Én kezdem megint érezni a szurkálásokat, a petefészek görcsöket.... Ettől nem menekülök úgy látszik, de legalább a melleim kímélnek!

Egyszer nagyon fel vagyok dobva, hogy talán most, aztán meg kiakadok hogy megint nem sikerült, és hogy elegem van, miért én......

Hát igen. Kemény menet ez lányok!

Nem baj, legalább nyár van! Majd én is elküldöm nektek a cicám! Puszi! Irszi

2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4713/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Jaj Kicciri de edes a cicad es milyen lazan fekszik :-D imadom a cicakat :-))) Evi hat a verzesrol minden kiderul akkor a vervetelbol ahogy Irszike irta.Remelem h.beagyazodas :-) Drukkolok!Lilla hajra ilyenkor mi minden nap szexelunk ha ovu van es tudom hogy van :-) Irszikem megy a drukk neked is ezerrel es kivanom h.vegre a nincs jel legyen jel :-))Nekem nega lett a tesztem ....de semmi baj....gondoltam.Egyszer ugyis fogok pozi tesztet latni!:-)Holnap megyek a dokibacsihoz :-) ha azt latja h.peteeresem van hul*et kapok :-DNem birom ezt a hoseget ...mar most nagyon diurva itt Pesten meg a
2013. jún. 18. 07:33
 4714/9202 A kérdező kommentje:
Upppsz elkudtem.Na szoval itt a panelba meg plane kibirhatatlan.Bar szigetelt haz es ha mindent becsukok mielott munkaba megyek es leengedem a redonyoket csak nyerek 1-2 fok "minuszt" :-) puszi Csajok!Lilla gyere a pozi teszteddel!:-)
2013. jún. 18. 07:35
 4715/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Nem tűntem el, minden nap olvaslak titeket..:) Csak most bele mélyültem a Vica által küldött könyvbe.:) Livi nagyon remélem,hogy pozi lesz a teszted. De én ha még egyszer majd tesztet csinálok, akkor biztos,hogy nem x-epil lesz... Nagyon becsapott!! Vagy nem tudom mi lehetett.. Puszi csajok, és mindenkinek nagyon drukkolok.


Encsi.

2013. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4716/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, mi van már a teszttel? Gyere már!!!

Meli

2013. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4717/9202 anonim ***** válasza:
57%
Itt vagyok lányok.miért nem jó az x-epil?Mert azon kijött egy halvány csik,de olyan halvány hogy lefényképezni nem tudom,viszont vettem egy olyat hogy pregnans vagy mit tudom én,kidobtam a dobozát,az csodás negativ.Sztem megint nem lesz semmi.Utálom magam hogy állandóan tesztelgetek.Szóval,most elhoztam a pisimet és tesztelek itt egyet a munkahelyen ismét x-epillel aztán szólok mi lett.Vicám,köszönöm szépen a könyvet,nagyon hálás vagyok érte!Puszi lányok,jelentkezem nemsokára hogy mi volt :) Livi
2013. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4718/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, várom a tesztet, tegyél fel képet a másikról is!

Meli

2013. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4719/9202 anonim ***** válasza:
57%
Hát megcsináltam,ugyanolyan mint tegnap.Akkor most inkább megvárom a nemvárt napját.Livi voltam
2013. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4720/9202 anonim ***** válasza:
57%
Képet nem tudok itt a munkahelyen,de ma otthon sem,mert otthon van a férjem és neki nem akartam már mondani csak akkor ha változás történik.
2013. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!